»RSS Benchmark sajt

Strana 54 od 54 PrvaPrva ... 4445051525354
      Prikazani rezultati od 796 do 798 od ukupno 798

Tema: Upozorenja i opomene administratora/moderatora?

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.330
      2. Moja mašina
        • CPU: ~ 40
        • RAM: ~ 1TB
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1, Mac Mini
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: 25 cm
      3. U redu je, dosta je bilo. Ovo nije obdanište i okmijum gluposti se neće tolerisati ovde. Napravili ste od ove teme haos.

Ko hoće da izigrava drvenog advokata ili dušebrižnika neka zaobiđe ovu temu. Ko smatra da je opomenu dobio nezasluženo, neka se javi administratorima ili napiše ovde, a ostali neka se uzdrže od komentarisanja da ne bi morali da intervenišemo.
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Administrator Avatar korisnika Ji 4Tze
        Na forumu od
        Apr 2001
        Poruka
        5.300
      5. Moja mašina
        • MON: Dell 24"
        • LAP: Dell Inspiron 17R
        • TV: Panasonic TH42C10
        • INET: Kablovska
      6. CountMike, i svi ostali koji se žale na opomene i upozorenja - da ste pročitali lepo tekst opomene, više pola problema bi bilo rešeno.
        “Dobio sam opomenu za to i to, mod nije u pravu, bla bla...”

Ali ovde ljudi više vole da vozdižu mučeništvo i da to javno pokazuju nego da reše problem tako što će da se požale adminu u tri klika.

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        8.974
        Mike: dobronamerno sam pitao jer mi nije bilo jasno sta je tacno problem.
        Ocekujes nemoguce jer ne moze biti isto moderisanje/kriterijumi jer ne radi sve jedan covek. Ono sto bih ja momentalno banovao nekom nije vredno ni pomena i obratno. Ili neko je alergican na psovke a drugom je sasvim ok.
        Imamo osnovna pravila kojih se svi drzimo a ostatak je na svoju ruku sa korekcijama kolektiva, nema tu neke filozofije.

Illidan: vec je receno, nedavno je moderator dobio poene za trolovanje. Doduse on je sam prijavio da je izvrsio cin trolovanja, gde je admin obrisao post i udelio poene.

Sto se tice ove teme, i pet prstiju na jednoj saci je previse ako bi brojali ciste slucajeve gde su clanovi stvarno osteceni greskom/subjektivnoscu moderacije i to bez preterivanja.

...A3...
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Strana 54 od 54 PrvaPrva ... 4445051525354

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •