Šta je novo?

SSD crko?

Comi_94

Cenjen
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruke
24
Poena
154
Pozdrav svima, naime sinoć mi se pojavio BSOD i ukazao je na grešku Memory management, danas je počeo opet da se restartuje i to najčešće kada se nešto prebacuje ili kada skeniram kompjuter AVGom. Probao sam da reinstaliram sistem, ali uopšte nije hteo da formatira niti obriše particije, a takođe prilikom brisanja određenih fajlova u windowsu, posle restarta su se oni ponovo vratili. I u BIOSu je SSD pod nekim čudnim nazivom, a ne kao pre marka i model. Ubacivao sam i u drugi SATA na ploči i isto. Stari HDD radi. U pitanju je Patriot Spark od 128gb i star je oko 9 meseci. Sad, ako neko može da kaže da li je crko ili je neki drugi problem!? Hvala unapred.
 
Probaj da podignes sistem sa starog hdd-a i testiras taj ssd.
Mozes i sa nekim live cd-om ili usb-om koji u sebi imaju programe za testiranje Strelec ili Hirens (ne znam da li jos uvek postoji)
 
Pre neki dan je bas bio jedan Patriot model sa slicnim problemom, nazalost covek je zavrsio na reklamaciji.
 
Probao sam, podigao sam sistem na starom, bio ubacen SSD, nema sanse da se formatira. Nije hteo ni check da uradi. Nista, nosim na reklamaciju.
 
Koji model je u pitanju?
 
Ako na SSD mislis, Spark samo, nema drugih oznaka.
 
Yup, isti takav vec crkao jednom clanu sa istim simptomima.
 
Nazad
Vrh Dno