Šta je novo?

Zvučna karica za Genius SW-HF 5.1 5000

CommandeR

Poštovan
Učlanjen(a)
30.12.2014
Poruke
180
Poena
70
Vlasnik sam gore navedenog sistema zvučnika koji kod mene već 5 godina fenomenalno rade kao i prvog dana.
Nikada nisam razmišljao da li bi se zvuk čuo bolje sa nekom kvalitetnijom zvučnom karticom u odnosu na integrisanu sa Gigabyte GA-990FXA-UD5 (Rev.3.0) matične ploče?
Da li će biti razlike kupovinom neke bolje zvučne kartice? Koje? I kolika bi trebala biti ta razlika?
Hvala svim članovima unapred na odgovoru. Sve najbolje!
 
Vlasnik sam gore navedenog sistema zvučnika koji kod mene već 5 godina fenomenalno rade kao i prvog dana.
Nikada nisam razmišljao da li bi se zvuk čuo bolje sa nekom kvalitetnijom zvučnom karticom u odnosu na integrisanu sa Gigabyte GA-990FXA-UD5 (Rev.3.0) matične ploče?
Da li će biti razlike kupovinom neke bolje zvučne kartice? Koje? I kolika bi trebala biti ta razlika?
Hvala svim članovima unapred na odgovoru. Sve najbolje!

Naravno ce da se cuje bolje sa nekom zvucnom kartom.Pogledaj neku polovnu X-fi xtreme music na KP.
 
Imam pomenuti sistem vec 7-8 godina ne znam ni sam vise.... Pravi pogodak je Audigy 2 ZS, kupi slobodno i uzivaj u zvuku. Tek ces tada videti koliko su dobri zvucnici a integrisane zvucne ces zaboraviti ;)
 
Vidim ovde ima više modela od obe marke, nisu mnogo skupe, ali ako će biti razlike onda se svakako isplati da se ugradi jedna. :)
 
Nazad
Vrh Dno