Šta je novo?

Telefon do 300€

dobry94

Slavan
Učlanjen(a)
19.09.2008
Poruke
70
Poena
310
Pozdrav svima.

Trenutno imam Galaxy S4, sa kojim sam dosta zadovoljan ali je počeo dosta da koči i da pravi bagove, trenutno je u servisu jer ne čita SIM karticu, ili učita pa nasumično prestane sa radom i traži restart telefona.

Budžet je oko 300 (može i malo preko), da bude nov ili polovan u dobrom stanju, najbitniji su mi kamera i baterija. Sviđa mi se S7/S7e, ne znam da li da sačekam još malo da mu padne cena jer mi nije hitno da kupim nov telefon.
 
S7e, fina kamera i dobra baterija. Mada ne znam koliko bi morao da čekaš da padne na 300e. Za malo preko 300e bi već sada možda mogao da uloviš s7, ali on ima malo lošiju bateriju od edge. Gledaj isključivo sa domaćom garancijom.
 
S7e, fina kamera i dobra baterija. Mada ne znam koliko bi morao da čekaš da padne na 300e. Za malo preko 300e bi već sada možda mogao da uloviš s7, ali on ima malo lošiju bateriju od edge. Gledaj isključivo sa domaćom garancijom.

Hvala na savetu, našao sam S7e za 350 na KP. Da li da idem na S7 i da budem siguran ili da malo rizikujem sa S7e (uglavnom za tu cenu nema garancije ili je pri kraju, a telefoni su u generalno dobrom stanju sudeći po slikama)
 
Nikako. Isključivo telefone stare mesec-dva sa validnom domaćom garancijom i fiskalnim računom. Možda nećeš naći istog trenutka, ali pošto ti nije hitno možeš da pratiš oglase, pojaviće se već nešto.
 
Da li je nov LG V20 sa godinu dana garancije ok telefon za 330 €? Da li se ovaj telefon pravi samo za Azijsko trziste ili ima i za EU?
 
Pozdrav, ipak sam se odlucio za s7. Gledam ga po oglasima i nalazim dosta ponuda pa me zanimaju sledece stvari:

Koja je realna cena za ovaj telefon, sto rece joca89, ako je mesec dva star sa vazecom garancijom operatera? Nadjem tako nesto za 300, pa onda vidim losiju ponudu za recimo 350e i onda ne znam kako da se orijentisem da slucajno ne budem prevaren.
Takodje dosta cesto na KP a i na MS vidim da pojedini daju "pismenu" garanciju od 12 meseci. Koja je razlika izmedju te garancije i garancije operatera?
Na kraju, zanima me kako ce ici procedura slanja telefona u servis ako se npr pokvari a garancija od operatera glasi na ime prodavca (a ne kupca).

Hvala!
 
Bez garancije su od 270 do 300 evra, sa garancij9m od 300 do 350 evra, zavisi koliko je ostalo garancije.
Naravno imas i onih koji stave, lupe cenu nerealnu i prodaju po ceni koliko njima treba para.
Garancija od 12 meseci je takozvana tolet papir garancija i ona "vazi" samo kod prodavca od koga si ga kupio i njegove dobre volje.

Garancija operatera vazi u ovlascenom servisu i ti ako je posedujes mozes da odneses tel u servis, ako dodje to toga da tel ne moze da se popravi i da se menja, samo potpisnik ugovora moze da podigne telefon kod operatera il da sklopis i overis punomocje sa vlasnikom ugovora onda bi mogao i ti da preuzmes telefon.
 
Poslednja izmena:
Sto se tice internacionalnih garancija kod nas izgleda da vazi samo za apple, ostale, bar jos niko i ovde nije napisao da su mu prihvatili tu garanciju za neki mobilni lg, samsung, htc .....mozda neko ima iskustva sa tim garancijama pa ce napistai.
 
Aha, tek sad vidim. Fora je sto je meni Segedin na 45min tako da kao da imam full lokalnu garanciju na ovu S8icu (uzet u nemackom MM).

Nisam video da je covek pitao za domace servise.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno