Šta je novo?

Forza Motorsport 7

BitrAtE

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
24.08.2003
Poruke
4,902
Poena
925
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D @ DeepCool LT520 WH
Matična ploča
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX
RAM
32GB Kingston FURY Renegade DDR5 RGB DDR5-6000 CL32-38-38 @1.35V
GPU
Gigabyte AORUS RX 7900 XTX ELITE 24G
Storage
Kingston KC3000 2TB + 1TB / Seagate BarraCuda 3TB 2.5"
Zvuk
NZXT Relay 2.0 + NZXT Subwoofer @ AudioQuest DragonFly Black v1.5 / Steelseries Arctic 1 Wireless
PSU
Corsair SF750 80 PLUS Platinum
Kućište
Jonsbo D31 Mesh SC White
Monitor
Dell G2724D 27" QHD 165Hz
Miš & tastatura
Razer Pro Type Ultra & Razer Viper Ultimate Mercury
Ostale periferije
C1 55" & PS5 & Q990B
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S24 Ultra
Pametni uređaji
Huawei GT2 Pro...
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Izašao demo na Store-u, 22GB, full izlazi 3. oktobra.
Probao već neko, utisci?
 
Overio ja, veoma lepo izgleda i radi odlicno, sve na max 4k zakucanih 60fps. Mada za 22gb sam ocekivao vise sadrzaja xD Ima 3 staze i na svakoj samo 1 auto mozes da vozis i to je to, za 1h izdegustiras. Kontam da cu uzeti jednog dana igru kada bude na nekom popustu.
 
Ista prica kao i prethodni demo-i, ogromni, a igrivost je par sati... max
 
Mogli su barem da se otvore da mozes birati 10tak automobila od 700 koliko je u igri :D Ionako su skinuti svi podaci za njih posto se vozas protiv njih :(
 
Fino je sto je ovo konacno doslo na pc.
Port za sada deluje solidno, mada mi je demo crashovao par puta i fps je ocajan izvan trka.
Steta je sto pc verzija ne sme da bude lepsa od X verzije.
 
A i fizika je cudna na momente
 
Ako sam dobro skapirao, ovo je ono sto je NFS nekada bio, dobra arkada? Ima li jos neki deo za PC da valja od Forze?
 
Forza Motorsport je pandan Gran Turismu, Forza Horizon je arkadnija.

Sent from my P10+ using Tapatalk
 
Igra li neko ovo, svideo mi se demo pa razmišljam da uzmem full?
 
Igra li neko? Nameracio sam se da je kupim pa me zanima dal je stabilna igra i kakve su performanse, tj dal vredi ili ako crashuje i kojekakva cudesa da batalim i ostanem na GT Sport ;)
 
Ja sam je igrao 80 i kusur sati, stigao do pola poslednjeg sampionata i nikako da joj se vratim. Igra je odlicna u svakom pogledu. Bagove sa pocetka su ispeglali, performanse su odlicne na ultra bez dropova, samo namesti grafiku manuelno.
 
Danas bas kad sam kupio igru vidim izasla i izlecena verzija :S: Inace igra mi je odlicna, nije bolja od GT Sport ali tu su
 
Nabavio ja, skoro 100gb. Ne dozvoljava mi da podignem rezoluciju vecu od 1280x720 i very low detalje. Kaze nemam dovoljno video memorije, imam 2gb. Inace ovako radi na 30fps zakucano, ali lose izgleda skroz.
 
Ja vec par nedelja igram ovo na volanu i zadovoljan sam.
Raznovrsna je igra, fizika je solidna.
 
Skinuh i ja čisto iz znatiželje, zadnja "prava" Forza koju sam igrao je bila četvorka. Nisam puno igrao ali za sad mi ne leži baš, dosta mi je zanimljivija FH3. Jel moguće da su ubacili lootbox u racing igru?:vomit:
 
Ja sam je igrao par dana i kočenja mi se ne svidjaju. Npr ista staza i asfalt, a različito prijanjanje i kočenje auta. Frustrira u najmanju ruku.

Послато са SM-A710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno