Šta je novo?

Microlab Solo 2 Kupovina

donmarkon

Slavan
Učlanjen(a)
04.09.2008
Poruke
1,885
Poena
375
Naime nekada davno sam imao 6c i prodao (najveca glupost u zivotu) sada mi treba nesto za slusanje muzike i primarno za produkciju.

Uzi izbor je pao na Solo 2, medjutim vidim na netu da se pominje neki mk3 da li je to ovaj koji se moze kupiti kod nas? (emmi)
Takodje vredi li se novcano cimati za 6c ili je dvojka dovoljna?

Svaki help je dobrodosao :)
 
Takodje i ja da se pridruzim,da ne bi otvarao novu temu.
Razmisljam i ja da kupim neke Microlabove ali 6c ili 7c, a mozda i nesto trece uglavnom samo da nije genius i logitech i da je do 200 evra.
 
Treba proveriti da li je Solo 2 Mk3, mada ne znam ni koja je razlika u odnosu na prethodne modele. Da li vredi doplate Solo-6 je diskutabilno, vidim da su skoro duplo skuplji.

U 200e ja bih pre uglavio Solo-2 i FX-Audio X6 ili SMSL M3 ukoliko se koristi integrisana zvučna.
 
Treba proveriti da li je Solo 2 Mk3, mada ne znam ni koja je razlika u odnosu na prethodne modele. Da li vredi doplate Solo-6 je diskutabilno, vidim da su skoro duplo skuplji.

U 200e ja bih pre uglavio Solo-2 i FX-Audio X6 ili SMSL M3 ukoliko se koristi integrisana zvučna.

Zvucnici bi bili prikljuceni na x-fi xtreme music.
 
Ja planiram da kupim i scarlet solo tako da ce kvalitet biti resen, veci problem su mi odabir zvucnika, pogotovo sto ne znam ni koja razlika je za u tim verzijama do mk3...
 
Nazad
Vrh Dno