Šta je novo?

BE QUIET! Pure Rock ili COOLER MASTER Hyper 212 LED?

Professor Bob

Poštovan
Učlanjen(a)
18.08.2017
Poruke
0
Poena
50
Hocu da zamenim kuler na Ryzen 5 1400 posto planiram neki blagi OC, a i kada igram zahtevnije igre kuler koji je na njemu se cuje kao mlaznjak. Pa me zanima da li da idem sa Be Quiet ili CM kulerom?
Inace trenutni kuler je onaj AVC sto je isao na Phenom procesore, osvojio sam PC na nekom giveaway-u, pa su malo skrtarili na delovima i ubacili taj kuler umesto Wraith Stealth-a.
 
LC Power Cosmo Cool LC-CC-120 ti je najbolji izbor ako neces da potrosis puno para, ako zelis ekskluzivitet onda idi na BE QUIT! Pure Rock. Mada ce ti LC odraditi posao.
 
Bilo koje da uzme ce biti ok, sva tri su dobra...
 
Ja kupio cm hyper 212 led u emmiju. Na specifikaciji pise da ima za am4. Navedem u napomeni da mi ne isporučuju ako nema. I dostave mi model koji nema dodatak za am4. Sad vracaj pa cu videti koji cu. Moguce da cu pure rock uzeti cini mi se solidan

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nigde nisam video u opisu da Cooler Master Hyper 212 LED "nativno" podrzava AM4... to je cista greska prodavca... adapter valjda CM salje free na zahtev ako se ne varam.
Javi se CM podrsci ovde na forumu i resice ti jako brzo u slucaju da hoces da ga zadrzis.

Evo, nasao sam njihov post: Sto se tice AM4 braketa on ne dolazi uz 212 evo koji je trenutno na trzistu ali mozemo ti poslati braket besplatno, samo da pokrijes trosak postarine od 150 RSD.

Posto si rekao isporucuju, isto bi platio da vratis Evo tako da... :) na tebi je

Zaboravih, ima neka fora i za noviji-stariji adapter, proveri sa CM sta je u pitanju (ili neka neko objasni ko zna)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno