Šta je novo?

Ozvucenje za 100m2

CikaKURE

Cenjen
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruke
541
Poena
180
Moja oprema  
CPU & Cooler
i7 4770K / Noctua NH-U12P SE2
Matična ploča
AS Rock Z87 Pro3
RAM
12gb
GPU
GTX 1060 6gb
Storage
NVME + SSD + HDD
PSU
Zalman ZM850HP
Kućište
Chieftec Dragon Full Tower
Prijatelj uradio pomocni objekat koji ima namenu da sluzi za slave, rodjendane i tako to. U njemu ima jednu veliku prostoriju od 100m2. Hteo bi da uradi neko malo kvalitetnije ozvucenje. Da li ici na neka resenja u plafonu ili nesto drugacije? Svaki predlog je dobrodosao. On se ne razume u to a ni ja nista specijalno ne mogu da mu pomognem, nista osim kompjuterskih zvucnika nikad nisam kupovao.
 
čuveno pitanje: koliki je budžet? :D
 
Pitanje postavi na forumu rumski, tamo se bave profi ozvučenjem.
 
Budzet 1000e
 
"On se ne razume u to a ni ja nista specijalno ne mogu da mu pomognem, nista osim kompjuterskih zvucnika nikad nisam kupovao."

Ovo je kljucno .... bolje da plati nekog 100e da mu to odradi kako treba nego da se vi bakcete sa stvarima koje ne znate
 
ti sto se razumeju ce da ti uvale bar 2x jace ozvucenje nego sto ti realno treba.
Tako sam onomad rekao poznaniku, idi kod ovih, pa podeli sve sto ti kazu sa dva i tacno sam bio u pravu... iz podruma je odzvanjalo do krova, pa su se komsije zalile.

za svadbu mu je bas kvalitet zvuka najvaznji, kad treste narodnjaci pijanoj publici :) pa uzmite i to u obzir ;)
 
Onkyo a9010 i Tannoy eclipse 3.
 
Ha, ha, ha, baš pravi kompletić za 100m2 i za svadbe, slave ispraćaje u vojsku i slične narodne zabave.:d
 
Xa xa xa! To je najbolji komplet za te pare, a tebi nek je sa srećom u jna i vidimo se na zakletvi.
 
Nazad
Vrh Dno