Šta je novo?

FTP slanje na vise lokacija ali ne odjednom, nego redom - Filezila

hektor2

Slavan
Učlanjen(a)
29.07.2006
Poruke
4,359
Poena
450
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600G / LCPower212
Matična ploča
MSI B450 Gaming plus
RAM
48GB
GPU
Intel Arc A770 16GB
Storage
500GB nvme
Zvuk
Ima
PSU
LcPower 600W
Kućište
MS V700
Monitor
Tesla 27"
Ni sam ne znam kako da stavim naziv ali da ne bude zbunjujuc :)
Imam nekoliko lokacija / sajtova na koje treba da prebacim fajlove. Za sada sam se rucno logovao na svaki sajt (preko Filezile ili Total commandera) i slao fajlove. Kada se slanje zavrsi, diskonektujem se i konektujem na sledeci, i opet stavim te fajlove za upload.
Da li postoji neki program ili mogucnost da kad se zavrsi upload na jednom mestu, automatski se konektuje na sledeci sajt / lokaciju i krene upload ?

Ne mora da bude Filezila ili Total commander, moze bilo sta, samo da radi tu automatiku.
 
Mozes da napises skript koji to radi iz komandne linije.

Pozdrav
 
Јеси ли пробао са ТС, покренеш једну конекцију тј трансфер, бациш у позадину, конектујеш се на следећи па у оном прозору где иде трансфер кликнеш на + и додаш нов фајл? Мислим да би то требало да прође.
 
Na Dizajn Zoni sa dobio validan odgovor kako da odradim sa FileZilom (i sa Total Commanderom - mada sa njim nisam uspeo)
U FZ, dovoljno je da umesto dodam fajlove klasicno, samo ih prevucem u prozor "Queue", sasvim logicno :)
I tako, redom se konektujem na sajtove, prebacim animacije u Queue i na kraju samo pustim da se salje sve redom.
 
U Total Commanderu F5 za copy dijalog pa onda F2 za Queue.
 
Nazad
Vrh Dno