Šta je novo?

Slusalice za cerkicu

Pe11e

Slavan
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruke
1,146
Poena
210
Moja oprema  
CPU & Cooler
12900K + Kraken X63
Matična ploča
ASUS Z690 Prime D4
RAM
Kingston Fury Renegade 3600mhz 32GB
GPU
Zotac RTX 3090 OC
Storage
M2
Zvuk
Creative Audigy 2
PSU
Asus ROG STRIX 1000W
Kućište
MSI
Monitor
AOC 32" 1440p
Pristup internetu
  1. Optički internet
Odlucih da uzmem cerkici neke jeftine slusalice za tablet ili komp kada gleda crtace ili filmove, one klasicne sto idu preko, nikako bubice. Prvo na pamet mi padaju Hama, Speedlink, Genius i sl, ali opet znam sigurno da postoje sluske u tom rangu koje su bolje od ostalih, mozda je neko imao iskustva? Znaci prvenstveno da budu udobne, da dobro izoluju zvuk (ako to uopste postoju u ovom cenovnom rangu), da postoje u roze ili nekoj zenskoj boji :) i naravno da zvuk nije kompletno krs. Cerkica nije zahtevna naravno, ali opet ne zelim da joj uzmem tranzistore za usi.

Neka iskustva? Sta da gledam?
Ne bih bas da udjem u radnju i uzmem prve roze sluske na koje naidjem, sve su iste. :)

Hvala!
 
@ Pe11e

Definisi koliko jeftine :)

Moj savet da ne uzimas hama i slicne krseve, do 30-ak evra/$ mogu da se nadju veoma udobne slusalice koje sa dobrim zvukom. E sad, mnoge su ''semi-open'' pa izolacija nije bas najbolja ali da li je to bas bitno za kucne uslove?

Inace u srb do 5000 din mogu da se nadju razne sony, pioneer, philips u tim zenskim bojama ali su uglavnom zatvorene on ear, ne over ear pa postoji mogucnost da ne budu bas svima udobne.
 
Poslednja izmena:
Hvala drustvo na odgovorima, uzeh Panasonic RP-HF100, i za 2100din ispadose ok, testirao sam ih. Kako sam se nadao, dobro sam se udao. :D

panasonic-powerful-sound-rp-hf100.jpg
 
Nazad
Vrh Dno