Šta je novo?

NBA 2k18

Ovaj Saitek je Direct Input gamepad, zar 2K18 nema podrsku za Direct Input gamepade? Jesi mogao da dodelis komande pecurkicama?
 
Sve dodelim bez problema, ali problem je sto mi gamepad ima 11 dugmica a treba 12 da pokrijem sve komande. Ostane mi jedna prazna i onda ne mogu da snimim.
 
Meni nije jasno, negde igru unapredili negde unakazili, mnogo je teze ukrasti loptu sad, ne mogu nijedan fadeaway da odradim ili poluhorog a da ne dobijem rampu a na 2k17 sve okej. Moracu da probam Live ali ovaj 2k18 mi ne vredi ni 30e koliko kosta na InstantGamingu...
 
Nisam odavno video neku konzolnu igru toliko napljuvanu i loše ocenjenu od strane igrača kao NBA 2k18. Stvarno je sramota preko svake mere šta rade i što ima ljudi koji kupuju ovo smeće. Voleo bi više nego išta da se EA konačno opameti i napravi vrhunski Live.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Napljuvana je zbog mikrotransakcija u karijeri, a to nije jedini mod u igri, sve ostalo ja na vrhunskom nivou, pogotovo kada se uporedi sa ostalim sportskim igrama. Da je smeće ne bih već imao 70h u igri :)

Pored toga napljuvana je i od Kineza (2/3 ocena na steamu je od njih) koji nisu zadovoljni prevodom na kineski, zbog ovoga su ranije recimo ranije kinezi imali akcije i sa bombardovanjem negativnim ocenama Football Manager-a, a ni serveri nisu najbolji u njihovom regionu.


Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da je smeće ne bih već imao 70h u igri :)

oMJ28xM_700wa_0.gif


Eh, stara dobra "Meni se svidja, stoga to ne moze biti lose" logika. E rama rama ,)

Odavno govorim da EA i njima slicni mogu na svaki login u ugru da nakace obaveznu kolonoskopiju i opet ce se naci igraca koji ce to da brane. To wit ^
 
Imaš neku realnu zamerku u vezi gejmpleja, a da nije tipa da ne mogu svaki put da polože preko dvojice iako izbačaj nije tempiran dobro ili ispadne lopta ako se na silu zabije u dvojicu, a pri tome ne zna da pozove akciju, ne zna post poteze ili da poveže dva driblinga a da to nije besmisleno spamovanje desnog stika? :)

Za one koji su navikli samo da drže brzo trčanje i povremeno pozovu blok u nadi da će zbog lošeg AI-a negde nastati višak, verujem da je traumatično.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Poslednja izmena:


:d
 
Čini mi se da su malo sredili stvari patchom, u suštini igram samo MyTeam (ostalo mi je nezanimljivo, jedino kad dođe društvo igramo sa klasičnim rosterima). Igram Domination trenutno da bih nabacao MT i neke igrače, pa onda idem dalje. :) rAMA, je l' ti igraš MyTeam isto?
 
Meni je ovo kao usporena verzija prethodne igre... Ništa epohalno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Čini mi se da su malo sredili stvari patchom, u suštini igram samo MyTeam (ostalo mi je nezanimljivo, jedino kad dođe društvo igramo sa klasičnim rosterima). Igram Domination trenutno da bih nabacao MT i neke igrače, pa onda idem dalje. :) rAMA, je l' ti igraš MyTeam isto?

Da, da. MyTeam mi je omiljeni mod. Mogao bi da se oprobaš i u SuperMax online modu, ima salary kap koji će se dizati svake runde (nedelje). Ova runda traje još dva-tri dana i za 1600 poena dobijaš safirnog Markus Kamby-a. A salary cap je trenutno takav da možeš da imaš 6 safirnih i 4 zlatna igrača uz tri bronzana da pune klupu ili recimo dva ruby, tri safirna i pet zlatnih. Ako si skupio dovoljno MT-a vidi da li možeš da otključaš kolekciju koja daje ruby Dominika Wilkinsa, dominantan je u ovoj fazi, može da zakuca preko svakog. Možda ne možeš stići da skupiš tih 1600 poena, za to bi bilo potrebno nekih 10 uvodnih pobeda na ~2 poraza, uključujući i ovih pet uvodnih mečeva za sidovanje (u mečevima za sidovanje nema salary cap-a, pa to može da se iskoristi za laganih 5 pobeda). Probaj par utakmica, pa ako se otvori, što da ne. Sledeće runde naravno dižu salary cap, ali ne zna se za koliko.

Ja sam to odradio sa ovom postavom:
http://2kmtcentral.com/18/lineups/22412/r1
 
Poslednja izmena:
Igranje marketa, 'buy low, sell high' :)

Uz osnovno pravilo, nemoj koristiti MT na kesice i nemoj čuvati igrače koji ti ne trebaju.
 
Poslednja izmena:
Da se malo pohvalim sa arenom i dresovima MYTEAM-a. ,)

arena.jpg

dres.jpg

prvi tim i rezerve

prvi tim.jpg

rezerve.jpg
 
Obezbeđenja nagrada i za drugu rundu :)
 

Prilozi

  • 20171004145005_1.jpg
    20171004145005_1.jpg
    614.2 KB · Pregleda: 89
Igranjem marketa :D
 
Ajde ako te ne mrzi malo pojasni. Nov sam u igri. [emoji3]

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
ja bih isto voleo da pojasni...300 iljade mt-a...igra izasla nema mesec dana...
 
Nema šta tu da se pojasni, "buy low, sell high" strategija. Upoznaš se sa tržištem, kupuješ karte ispod realne cene, prodaš ih po realnoj ceni, nađeš par filtera koji ti odgovaraju, gađaš naravno popularnije karte, a ne ove kojih ima na desetine. Što imaš više mt-a to ti je lakše da ga vrtiš. Nema tu nekih pravila, osim možda onog najosnovnijeg da karata na marketu ima najviše preko vikenda kada masa otvara kutije, pa samim time vikendom pada cena karata. Tako da pre vikenda je najpametnije rasprodati sve što nije potrebno. Tu naravno ne mislim na ove karte što idu za 1-5k, već na karte koje idu za preko 10k. Sve karte vremenom gube vrednost, jer izlaze bolje, osim možda neke iz ovih kolekcija što traju samo nedelju dana. I naravno najosnovnije pravilo, nemojte otvarati kutije.
 
Poslednja izmena:
Posto nisam nasao temu na konzolama da pitam ovde. Suska se da ce izaci neka igra Eurolugea da li ima istine u tome?


Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno