Šta je novo?

NBA 2k18

Dwyane Wade

Slavan
Učlanjen(a)
29.09.2007
Poruke
2,458
Poena
405
Moja oprema  
Laptop
Lifebook
Igrica izlazi 15.Sept.

Da li je neko uzeo?


Po meni ove godine NBA live bolji al mi na PC moramo da se zadovoljimo vec vidjenoj igri koja je pretrpela vrlo malo promena u proteklih 3-4 godine.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Live bolji? Probao sam demo prošle godine ono je smeće neviđeno.
Na PS4 sam igrao NBA 2k16 i ne mam živaca za one *****ne bagove i šta sve ne valja u igri. Realno vuku jedan loš engine i fiziku već 15 godina i stvarno se više ne ložim ni da probam dok nešto drastično ne promene.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
Live je kastastrofalan, trome animacije, većina igrača se na terenu ponašaju isto, itd...

Većina igrača želi da Live uspe zbog preteranog upliva mikro transakcija u 2k, ali ništa od toga. Mada to meni ne smeta, u attachmentu imate tim koji sam sklopio tokom prošle sezone igranjem na marketu bez dolara uloženog u kesice.

Naravno pazario sam i ove godine, pošto svake godine provedem po 500+ sati u igri. Čak i da ove godine ispadne očajno, to se odavno isplatilo. :d
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    750.1 KB · Pregleda: 199
Live je odavno propao, i ovo sto pokusavaju nema maha, morace dobro da uloze i da promene igru iz korena ako zele da udju u kostac sa 2K. EA bolje da batali kosarku, nega ulozi u ostale sportske arkade. Inace uskoro ce i na pijacu pa cemo da vidimo..
 
Krenuo je pre-load na steamu.
 
Live je odavno propao, i ovo sto pokusavaju nema maha, morace dobro da uloze i da promene igru iz korena ako zele da udju u kostac sa 2K. EA bolje da batali kosarku, nega ulozi u ostale sportske arkade. Inace uskoro ce i na pijacu pa cemo da vidimo..
Ove godine su dosta toga uradili..nije ni izlazio prethodnih godina

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Vidim narodnjak kod bugara jel orobao neko?

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
Сад видех да ове године нема ЕЛ тимова. Бедак. Како ћу сад са Звездом да лешим другара (Лучићев кум[emoji3][emoji3]) који узима Кливленд?
 
Сад видех да ове године нема ЕЛ тимова. Бедак. Како ћу сад са Звездом да лешим другара (Лучићев кум[emoji3][emoji3]) који узима Кливленд?
Znas Komu ( komarca ) :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Не, други један [emoji3] из моје бранше
 
Jek igra neko myCareer, kako vam se cini ove godine?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ја сам тек скинуо игру (PS4). Размишљам да ли да играм mycareer или стандардно да цепам друге модове.
 
Ja sam uzeo i Live i 2k, Live ima primetno lošije animacije, ali ima mnogo bolji midrange-game, kao i ulaze. 2k prodaje isto ****** već godinama... Igraću oba pa ću videti šta na kraju da nastavim.
 
Preterali su sa my career u 2k17. Onaj intro se nije mogao preskociti, prica je bila glupa: siroti camugic,njegova mamica, trener, zenska i ortak. Ma daj, necu da budem camugic.
Ako je na istu foru u 2k18, preskacem taj game mode.
 
Ja sam probao, klasicno na tastaturi uzas ali NBA kao NBA, kao i Fifa svake godine isto ******, drugo pakovanje. :D
 
Preterali su sa my career u 2k17. Onaj intro se nije mogao preskociti, prica je bila glupa: siroti camugic,njegova mamica, trener, zenska i ortak. Ma daj, necu da budem camugic.
Ako je na istu foru u 2k18, preskacem taj game mode.
Gore je...sada nema nikakvu skoro pricu..u pocetku imas midget kineskinju, kasnije ti dolazi neki ortak ali to kratko traje. Igra je napravljena za klasicno uzimanje para..

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo i Live i 2k, Live ima primetno lošije animacije, ali ima mnogo bolji midrange-game, kao i ulaze. 2k prodaje isto ****** već godinama... Igraću oba pa ću videti šta na kraju da nastavim.

Čini mi se da je ovaj deo prilagođen esports-u, manje arkada, više sim. Igra je maksimalno usporena, nema toliko kucanja preko igrača i pretrčavanja odbrane osim ako imaš Vestbruka, mada sada su animacije bolje povezane te je daleko lakše preći iz jednog driblinga u drugi, kao i iz driblinga u šut. Isto tako AI u odbrani je daleko bolji, te ne možeš dominirati protivnicima sa pozivanjem običnog pika i čekanja da se neko od igrača koga kontroliše AI pogubi kod preuzimanja kao u 2k17, sad je potrebno i pozivanje akcija da bi se napravio prostor.

Jedino mi se ne sviđa što su skinuli shot meter kod polaganja, to mi je bilo odlično u 2k17.
 
Јел може овај shot meter да се мало увећа, много ми је ситно, не видим лепо?
 
Ne, ali džojstik napravi sitnu vibraciju kada treba da se izbaci lopta, što pogotovo pomaže kod polaganja gde shot meter nije prikazan.
 
Каква небулоза. Ја вибрацију на џојстику не користим, сад изгледа да немам избора.
 
Izbace Evroligu da bi ubacili more nekih prastarih NBA ekipa iz proslog veka!? Neverovatno!
Posle par sati igranja sam razocaran. Prakticno ista igra kao prosle godine, samo malo nasminkana. MyCarrer nemam vremena da igram, pikam iskljucivo Play now sa ortacima i tu ne vidim nikakva poboljsanja. Igraca ne mozes pretrcati da si bog, ma koliki "mismeč" bio. Usporeno, tromo deluju igraci. Jedini plus je sto su AI igraci malo mudriji ove godine, ne ispadaju ko od sale u odbrani, a u napadu kada su sami sutiraju.
Vrlo moguce najkomercijalnija verzija ove igre ikada u najnegativnijem smislu, naravno.
 
My career је сличан као и раније. Само ми се чини да сад има више начина да се напредује. Нисам још све провалио. Шта знам, даћу му шансу.
Ал то без ЕЛ је стварно *****. Не знам да ли ће моћи да се направе тимови, нисам гледао опције. Ако може, можда и видимо неки ростер са ЕЛ тимовима.
 
Možda čovek nije dobro tempirao izbačaj na vibraciju ;)

A za ovo posle, dešava se :d
 
Poslednja izmena:
Gore je...sada nema nikakvu skoro pricu..u pocetku imas midget kineskinju, kasnije ti dolazi neki ortak ali to kratko traje. Igra je napravljena za klasicno uzimanje para..

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Skinuo sam CODEX verziju pokrenu mycareer opciju ali nemam nista... samo mogucnost da biram klub u kome cu poceti karijeru, krenem sa "kvalitetom" 60 i to je to... nema "run the neighborhood" opcije niti tvoje kineskinje :D A nemam ni mogucnost "vezbanja" ili "reklamiranja" kao u 2k17... gde gresim?

Da li je mozda problem sto igram my career (offline)? i kako to da izmenim, a da ne moram da kupim igru? :D
 
Poslednja izmena:
Skinuo sam CODEX verziju pokrenu mycareer opciju ali nemam nista... samo mogucnost da biram klub u kome cu poceti karijeru, krenem sa "kvalitetom" 60 i to je to... nema "run the neighborhood" opcije niti tvoje kineskinje :D A nemam ni mogucnost "vezbanja" ili "reklamiranja" kao u 2k17... gde gresim?

Da li je mozda problem sto igram my career (offline)? i kako to da izmenim, a da ne moram da kupim igru? :D

Tako je. Na originalu imas sve te opcije sto si nabrojao. Na "narodnoj" verziji mozes samo da izaberes klub i igras utakmice.
 
 
Skidoh ovo da probam. Imao sam problem da namestim kontrole na gamepad, falilo mi je jedno dugme da popunim sve komande pa nisam mogao da snimim kontrole. Nadjoh da je resenje da skinem x360ce. Skinem to, ubacim u folder, on sam pronadje moj gamepad, sve kontrole snimi. Medjutim kad udjem u igru i cim sutnem igra pukne. Dok god ne sutnem ne puca, znaci samo na toj komandi. Ima li ko resenje za ovaj problem?
 
Ne sutiraj. Koji gamepad je u pitanju? Puca li igra ako igras preko tastature ili ima problem samo sa gamepadom i x360ce?
 
Saitek P2600. Ne puca preko tastature, samo preko gamepada.
 
Nazad
Vrh Dno