Šta je novo?

FIFA 18

Ok mi je sluzio u pocetku ali tada nisam igrao SB na Legendary i Online :) Nemam drugog izbora za sada, ako ima preporuka za 79/80 CB slusam, ne bih da menjam Vertonghena. Mada sam siguran da ima boljih resenja od Williana i Makhitarijana da bih mogao da radim kompromis u odbrani. Ali ovo je trenutno. Jedino sto ovde nemam zamenu za Gueye-a kada se umori, Bakayoko mi podize rating na 81, zato cu morati barem makhitarijana da promenim, imam Bolasia, slicna im je brzina ali posto radim, tj ucim trikove igracu se sa njim prvo.
 
a koja je fora, što ne sme rating da ti bude preko 80 ? nisam ispratio :) možeš mangalu probati, nije loš, retko kiksira, rating 79.
 
Poslednja izmena:
Za Weekend League (kvalifikacije) limit squada (prosek svih 11 i na klupi) je 80, mozes da napucas sve 75 gold igrace na klupi ali onda nemas kasvetne zamene kada ti se umori prva postava a zna da ode na produzetke nekada. To je ok sto ima limit, ne moze svako sa Ronaldom i bagrom da owna u kvalifikacijama, tu su razne kombinacije i kompromisi ali je opet takticki u neku ruku.
 
Ja ne razumem. Jedan dan dobijem sve 4 a sutradan izgubim sve 4 u SB. Igram na WC. Interesantno je i to što jake ekipe dobijam a od slabih gubim. Odbrana mi je problem. Kombinuju mi u šednaesrercu ili i ga zabiju sa 30 metara pod prečku. Nisam promio ni jedan gol iz neke akcije normalne.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Ja ne razumem. Jedan dan dobijem sve 4 a sutradan izgubim sve 4 u SB. Igram na WC. Interesantno je i to što jake ekipe dobijam a od slabih gubim. Odbrana mi je problem. Kombinuju mi u šednaesrercu ili i ga zabiju sa 30 metara pod prečku. Nisam promio ni jedan gol iz neke akcije normalne.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka

Takodje, ista situacija i kod mene danas.
Odigrao dve utakmice, i obe izgubio, kao da ja ne upravljam igracima, vuku se po terenu, ni jedan tacan pas...
Znaci, skroz drugacije, od jucerasnjeg dana.
 
Namešteno je. Meni se igrači raspadaju, i onda odem oniline i povedem do 30tog minuta 3-0 :D
 
Nije samo to. 15 šuteva u okvir gola iz raznih situacija i sve ili odbrani ili je prečka ili stativa. Ajde da se to desi u jednoj tekmi, dešava se, ali u sve 4. I vrhunac je bio juče. Dobio prve 3 lagano. Četvrta, vodim 2-0, centar nisu prešli, 77 minut i puca server. 3-0 službeno. Sve u pm. Poludeo sam.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Izasao je patch, pocetkom nedelje izlazi i za konzole, težak je 1,5gb. Kažu da je konačno sve ispravljeno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije ovde, u pitanju patch. Jednostavno, jednog dana ti igraci lete po terenu, daješ golove iz raznih situacija, a već sledećeg, skroz suprotno. To je tako bilo, i tako će biti.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Mislim da sam sa premijer ligom završio. Možda još Martial i Walker kad se skupe coinsi.
85b8bdd3e9703bafedbba8cd428aa6b0.jpg


Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
I ja uzeo matica.. Vezbao trikove i cuda, defending isto igrao 10ak sati online sezone sa totenhemom online.

Samo idem 41212(2) bez prepravljanja nakon starta, sve po propisima i guidovima i ima razlike :)

CDM Bakayoko, stay defend, cut passes
ST Antonio/Rashford/Morata , get in behind, press on back
CAM Firmini, stay forward.
Levi i desni bekovi default, centralni stay back.

Ima ogromne razlike ja to nisam imao pojma. Bakayoko CDM a Gueye i Matic CM. Budem pratio kako se menjaju stvari aa marketom, ali hocu da dovedem i Martiala i mozda jos neke bekove da mogu da zamenim CB-ove jer mi treba nizi rating tu da balansirqm napad.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Meni se bakajoko nesto nije svideo, non stop je lutao po terenu. Meni cdm mora da ima medium/high WR.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
A ja zaboravio da je subota :( RIP sb rank xd

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Ćuti, spasio si se. Previše vremena, traži ova fifa.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
@goxy Menjaj bainesa. Uzmi danny rose-a. To ti je jedina mana. :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Koja hemija je najbolja za Matica, Anchor ili PH? Za sada mi Gueye igra odlično kao CDM.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam koga više da menjam. Non stop gubim. Me mogu gol da dam, a umam minimum 7 do 8 sto posto gol šansi. Sve mi brane. Opet mi vezu po šesnastercu. Čist kriminal. Verovatno ja ne znam da igram. Ima da ih spustim prvo na pro pa i na semi pro dok ne izađe pač. Besmisleno mi ja da ovako igram

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Koja hemija je najbolja za Matica, Anchor ili PH? Za sada mi Gueye igra odlično kao CDM.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni su na Powehouse i Gueye i Matic kao CM, a Bakayoko CDM.

Meni se bakajoko nesto nije svideo, non stop je lutao po terenu. Meni cdm mora da ima medium/high WR.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Nije brz, ali je jak u pm :) Svaki shielding dobije, sta znam i treba mi plava kosa u ekipi posto mi se jede G od takvih italijana kada igram sa nekim :D
 
Ja stavljam sve na engine,zbog brzine.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jedno pitanje, ne znam kako, a ni zašto mi u Fifi stoji Hrvatska zastava? Da li neko zna kako i gde to da promenim. Niti sam ja nešto dirao, niti birao...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedno pitanje, ne znam kako, a ni zašto mi u Fifi stoji Hrvatska zastava? Da li neko zna kako i gde to da promenim. Niti sam ja nešto dirao, niti birao...


Sent from my iPhone using Tapatalk
To je povezano sa nalogom i store-om. Meni je na xbonu američki store i adresa i stoji mi američka zastava. Na PS4 i PS3 je bila UK isto zbog stora i adrese.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Kejn, Gabriel Jesus ili Martial. Ko bi ovde bio najbolji izbor.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Ne znam kakav je martial na st, gabriel jesus suri, pogotovo onaj od 84.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ne znam kakav je martial na st, gabriel jesus suri, pogotovo onaj od 84.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Za tog 84 nemam coinsa a i da imam ne bi ga toliko platio.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
vredi veruj mi, verovatno najbolji bpl spic, ne moze da se cuva ni onaj od 81 a kamoli od 84...
 
Uzmi IF Zahu. U pocetku nisam mogao da se priviknem, ali sada je odlican. Ma da on je preko 60k.
 
Nazad
Vrh Dno