Šta je novo?

FIFA 18

Medjutim, sam koncept je jasan, samo kako doci do izabranog itema kojeg bi iskoristio za zaradu

Radi na skoro svim igracima, bitniji ti je period dana i nedelje. Nadji svoju kartu, maltene ti je neogranicen izbor, slobodno eksperimentisi. I nemoj traziti gotova resenja jer se tako ne postaje pro trader vec osluskuj trziste i prati EA forum. Visi na webappu i mobilnom appu i probaj da masbidujes, digni cenu za 300-400 i relistuj dok ih ne prodas. I stecices osecaj vrlo brzo.

Ujutru su po pravilu malo nize cene pa rastu tokom dana, ponedeljkom ujutru i cetvrtkom kada se dobijaju SB i WL packovi cene su nize jer se poremeti odnos ponude i potraznje, petkom i vikendom je trziste prepljavljeno zbog vikend lige.
 
Ma odustao sam. Nemam zivaca da sedim na transferu, nadacu se sreci sa packovima :)

Imam PL, radim na spancima, dalje necu. Mozda u Fifi 19 ako budem naucio da igram. Uzeo Bakayokoa sinoc, ide Felaini u penziju.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Bez zivaca, i dosta provedenog vremena, na marketu, nema ni zarade. Pogotovo na pc, posto je tu dosta manja ponuda.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
^ Ja sam mislio da je Bakayoko BOG za CDM ove godine (tako procitao par puta po redditu), ali ne vidim gde Gueye zaostaje..a samo je 2500 (kupljeno), tako da cu Bakayoka za 2k coinsa vise da prodajem sada pa ako se neko upeca eto.

@stankovic82, shvatam, mada realno SB meni fino zaradi u Elite 1 jer ipak odigram sve utakmice, sta cu kada sam sve izgubio za Weekend :( Ja vidim puno ovih fitness kartica za 600/650 jer tako kupujem, a prodaju se za 800/900/1000 pa mozda tu probam mass bid trik prvo, cisto zbog prakse.

A evo Williana ne mogu da prodam ni za 18k sada, najnizi sam sa cenom (na PS-u), medjutim niko ga ne kupuje vec 3 dana a konstantno update transfer listu. Zato sam se plasio da kupim lupam 10 bakayoka i onda nemam sta sa njim, dobro proda se za manje pare kad tad napravim minus, ali opet ono :D
 
Imas 100 načina, npr., sada je bio tražen strotman, isao je za oko 8000. Ja stavim na 6500, i onda ide sniping, i zaradio sam oko 50.000,i to za jedno veče.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
^ Ja sam mislio da je Bakayoko BOG za CDM ove godine (tako procitao par puta po redditu), ali ne vidim gde Gueye zaostaje..a samo je 2500 (kupljeno), tako da cu Bakayoka za 2k coinsa vise da prodajem sada pa ako se neko upeca eto.

@stankovic82, shvatam, mada realno SB meni fino zaradi u Elite 1 jer ipak odigram sve utakmice, sta cu kada sam sve izgubio za Weekend :( Ja vidim puno ovih fitness kartica za 600/650 jer tako kupujem, a prodaju se za 800/900/1000 pa mozda tu probam mass bid trik prvo, cisto zbog prakse.

A evo Williana ne mogu da prodam ni za 18k sada, najnizi sam sa cenom (na PS-u), medjutim niko ga ne kupuje vec 3 dana a konstantno update transfer listu. Zato sam se plasio da kupim lupam 10 bakayoka i onda nemam sta sa njim, dobro proda se za manje pare kad tad napravim minus, ali opet ono :D
Gueye je vrh, ali se brzo umori (uključeno agressive interceptions), pa ga menjam uvek posle 70.minuta. Zna i da dupli pas odigra utrči u 16 metara i da gol.
 
Koji je joypad najbolji za fifu da ne mora da se budzi?
 
Xbox ili f310

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Gueye je vrh, ali se brzo umori (uključeno agressive interceptions), pa ga menjam uvek posle 70.minuta. Zna i da dupli pas odigra utrči u 16 metara i da gol.
Probajte Matića. Meni je duplo bolji i Gueya.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Hocu cim skupim lovu

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Presao sa Italijana na Engleze, PS4 je u pitanju.
Izgubih na Mertensu 20m, na if Immobileu 6m, na Hamšiku 7m, ali šta ću, pre ili kasnije bih prešao na Engleze.
Italijanima je baš pala cena.
Solidna ekipica se napravila.
Šo se tiče SB-a, igram na WC i ponekad na professional, i vraški je potrebna koncentracija na WC.
Tu odbranu igram na Legacy, mnogo je lakše uzeti loptu kompu, inače dok igram neverovatna je tenzija.
To za sve ove godine u Pesu nisam doživeo nikada.
Inace, igram sada Fifu prvi put jos 2000 WC. :)
 
Sve sto je rekli da je vrh ja sam kupovao ko telac :D Sada ne mogu da ih rasprodam kako treba :) Gueye mi je prvi tim, bakayoko zamena, a Felaini za 90' minut kad moram da gadjam korner :D

Ne znam, koja je formacija po vama najbolja za Weekend L kvalifikacije ? Kao sto sam rekao uvek imam rupe u odbrani, sa 2-3 igraca mi useta bukvalno u sredinu terena.
Dajte neki guide za player instruction na svaku poziciju sta se stavlja, mislim da sam i sve to skembao generalno..

A ovako tek sada kontam da se L2/LT UVEK drzi (jockey dugme), i da se tackle radi kratko ili zadrzi na daljinu..nije ni cudo sto su me silovali, mada opet mi je slaba koordinacija da nabodem loptu :D

A SB juce sam 1 izgubio 1 dobio, 2 nisam stigao da odigram, dan pre toga sve 4 prso jer sam stavio Firmina na CAM, a Sona sa Antoniom na ST, iz nekog razloga nisam mogao da vezem 4-5 pasa..igrao sam kao i svaki dan.. tako da ne smem da menjam Matu, A TEK moram da nadjem TOP PL napadace jer vise ni Antonio ne pije vodu kada se igra online sa boljim igracima. Za spance znam kako i sta, ali ovde khm khm.

Inace Makitarijan iz random packa mi radi desno krilo vrhunski tako da jos prodajem Williana a Bolasie je zamena jer mu je pace za probijanje u zavrsnim minutima top.
 
Poslednja izmena:
Svima je pala cena, ne samo italijanima. Ja sam na engleze, zbog toga, pukao sigurno 70-80.000.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam kupip Miktarijana u stavio ga kao RW i kupio Sanea i stavio ga na LW. U napadu Firmino na CAMu i Kane i Morata. Mučenje na WC. Kupio sam sinoć Kostu. Danas ću da vidim kako će ići. Kad imaš Miktarijana i Sanea treba neko u napadu ko baš dobro igra glavom.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Evo moje ekipe. Ne znam koga na mesto golmana. Ovaj Butland mi je za razliku od Donarume bas rupa.
Ko želi neka me doda. PSN je dole u potpisu.
12b41073232a27eabd7867bae49b6708.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala, momci. kupio sam Brava sa Wall stilom, a imam i Cat karticu, pa cu videti.
Posto vidim da kicking ima odlican po difultu, mozda bolje CAT?
 
ja uvek stavljam cat, nekako mi je bag hemija, leti lik. :D
sećam se prošli fut, igram protiv lika koji nema pojma ali ima cat curtou, ne može lopta da udje u gol pa to ti je. :D

Sve sto je rekli da je vrh ja sam kupovao ko telac :D Sada ne mogu da ih rasprodam kako treba :) Gueye mi je prvi tim, bakayoko zamena, a Felaini za 90' minut kad moram da gadjam korner :D

Ne znam, koja je formacija po vama najbolja za Weekend L kvalifikacije ? Kao sto sam rekao uvek imam rupe u odbrani, sa 2-3 igraca mi useta bukvalno u sredinu terena.
Dajte neki guide za player instruction na svaku poziciju sta se stavlja, mislim da sam i sve to skembao generalno..

A ovako tek sada kontam da se L2/LT UVEK drzi (jockey dugme), i da se tackle radi kratko ili zadrzi na daljinu..nije ni cudo sto su me silovali, mada opet mi je slaba koordinacija da nabodem loptu :D

A SB juce sam 1 izgubio 1 dobio, 2 nisam stigao da odigram, dan pre toga sve 4 prso jer sam stavio Firmina na CAM, a Sona sa Antoniom na ST, iz nekog razloga nisam mogao da vezem 4-5 pasa..igrao sam kao i svaki dan.. tako da ne smem da menjam Matu, A TEK moram da nadjem TOP PL napadace jer vise ni Antonio ne pije vodu kada se igra online sa boljim igracima. Za spance znam kako i sta, ali ovde khm khm.

Inace Makitarijan iz random packa mi radi desno krilo vrhunski tako da jos prodajem Williana a Bolasie je zamena jer mu je pace za probijanje u zavrsnim minutima top.

probaj oxlade chamberlaina, sa hawk hemijom, kida u poslednjim minutima... :D
 
Poslednja izmena:
Probajte IF Alesandrinija, francuz, iz MLS-a.
Videćete sta je krilo.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Probao sam IF Alesandridnja, nisam bio odusevljen jer bi po statistikama trebalo da bude RW Hazard, ali nije. Preporucuju da se ubaci kao supersub kada dolazi vise do izrazaja.

Ja sam uvek stavljao na golmane iskljucivo Glove jer poboljsava najbitniej statistike. Pl na zalost nema mnogo dobrih golmana sa jakim statsima ako ne racuanamo ove skupe, prosle godine su Butland i Begovic bili zesci OP, probaj Begovica ili Smajhela.

Uzgred, mislim da ti dobar golman nece mnogo bas pomoci ako ti je odbrana suplja. Treba da ti bude glavni cilj i fokus da zatvoris prilaz golu i blokiras suteve tako da i ne dodju do gola. Vidim po komentarima na EA forumu da je Bufon teska rupa i da je mnogo bolji Donaruma. Ovo nema smisla nikakvog po statistikama i jedino sto moze da se razlikuje su ocekivanja ljudi od dobrog i skupog golmana pa onda budu razocarani kada primaju golove kroz noge i iz odbitka. Skripta je nemilosrdna i nema razlike da li je na golu Nojer ili Begovic.
 
Ajte preporuka. Van Dijk ili Vertongen? Ili nešto treće?

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Meni Vertongen radi posao vrhunski od prvog dana. A zna i iz kornera da daje golove.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Kupiću ja obojicu nego sad imam coinsa samo za jednog. Imam Kejhila, Matipa, Ridigera, Mustafija, Otamendija ali me opet pojedini pune.

Btw. Probajte Gundogana i to na CAMu. Snajpersko proigravanje.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Probao sam IF Alesandridnja, nisam bio odusevljen jer bi po statistikama trebalo da bude RW Hazard, ali nije. Preporucuju da se ubaci kao supersub kada dolazi vise do izrazaja.

Ne znam, meni je Alesandrini vrhunsko krilo.
Na 19 utakmica 27 golova i 4 asistencije.
Verovatno ima veze sa stilom, i ko kako igra.
Na drugoj strani imam Marsijala,i daje i on golove, ali puno sansi trosi, bas puno.
 
Uzeo sam hero Sigurdsona na CAM, nije loš. Sada gledam CDM mi je Guiye, koji nije loš, a da li da ga menjam sa Matićem, Bakajokom... ili da ostavim njega?
9aba59b1491536426d6ad9ff3881c0df.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Igrate li za Weekend qual ? Dajte squadove sa 80 rating limitom :) ne mogu ni sa 75 subovima dabsklopim sve a da bude ok. Izgleda da moram rashforda i martiala da ganjam.. Jos i bekovi su mi na 85 rating.. Muke.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Evo sta sam uspeo da sklopim, mislim sa cu aa ovim da pokusavam narednih par nedelja.

Na klupi ima nista vise od samo prosecnih igara tek da osveze pomrle na terenu pred kraj. Ako mi se povredi neko na pocetku gg :)
4ca4edc57bb33d9b74974a0018500503.jpg


Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
kakav je zouma ? moj predlog: izbaci nkoudua, umesto njega gueye sa engine hemijom i promenjenom pozicijom u cm. a umesto gueyea na cdm- matic ili bakayoko ili schneiderlin eventualno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno