Šta je novo?

FIFA 18

Evo i mog tima :)

a3e52577170911e38e27962a5e2e180b.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel ista fifa na konzolama i na pc-u? Msm gameplay
 
Isto. Ja sam na PS-u uglavnom zbog igraca i bar kod mene stabilnije konekcije u prethodnim fifama, ukoliko zaigram MP uopste :)

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Od autobuyer-a, ne mozes da kupis . i da zaradis kao covek.
Znaci, gadjam ove igrace, iz Albacete-a, vidim 59 sekundu, znaci samo je sekund na marketu, i nema sanse.
 
Zato ja radim BPM (bronze pack method) i veliku vecinu tih igraca uvek imam na raspolaganju kad zateba, cak mi i ostane par komada pa napravim fin profit. :)
 
Kupovao ja, te bronzane, ali za sada, nema puno koristi.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ima neki fazon sa ovim Wilsonom, kolko god bolje igrace uzimao samo on zna da daje takve golove :)

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Takvo ***** od igre na ultimate tezini. 3 penala su dobili, uvek dobru stranu gafjam sa golmanom i daju gol. 3:2 dobili na kraju. Zajebacu i fut ove godine, rng 70% igre.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Nisam igrao fifu sto godina jel mora analog da se fura ili dpad?
 
Vredeo je SB ove nedelje. 50k vredan, al mislim da cu da pravim spance onda. I Wiliama dobih, kontam da cu ga iz klupe uvek jer mi se ne uklapa u formaciju.
26b3df7ad0240cdbd0dd77bcbfc36ae8.jpg


Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Drugari ako nekoga zanima trejding tutorijal, napravio sam topic na Republici. Uz pomoc dosta jednostavne tehnike mas bidovanja sam za manje od mesec dana od izlaska nove verzije dogurao do 1.5 miliona, bez ikakvih vrednih pulova i kupovine packova.

https://forum.xboxrepublika.com/t/fut-trejding-za-pocetnike/13427/16

Naravno ovo sve imate i na jutjubu, nije kao da sam otkrio toplu vodu.

Na PC-ju je trziste malo slabije razvijeno od konzolnog zbog manjeg broja igraca i itema sto rezultuje visim cenama, ali verovatno moze da se na isti nacin fino zaradi bez ulozenog dinara u packove.

edit: prodaj tog scream Kovacica strovalice mu se cena posle 31.10.

Vredeo je SB ove nedelje.

Mene EA troluje, u dva (jedina) packa za redom najbolji igrac Stefan Savic. Al ja igram SB samo zbog 20k u ponedeljak, ne igram ozbiljno posle jednog zesceg cimanja za Elite 2 nakon cega nisam dobio bas nista.
 
Poslednja izmena:
Sta mislis, za ovog scream Perisica, kako ce ici cena?
Kod italijana nema neke dobre kartice, da je na CAM, pa mislim da ce drzati cenu.
 
Ma Kovavic je ok za spansku, kako jos nisam potrosio dinar, mislim da je okej mid a 50k nije mnogo, jedna nedelja SB-a. Imam sada 60k budzet da skockam nesto u spansku.

Btw, kako umesati Wiliama sa ovim igracima ? Nrki savet za formaciju, nove pozicije za ofredjene ? Zao mi da ga iskuliram, a ne bih da ga sell isto :(

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=h6hB8z4jnM8mB:FFA18PS4

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Ja jos nisam to uradio ni jednom u fifi :) valjda necu sjbti nesto :)

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
@stankovic82

Nisam ti ja bas za investitorski trejding neki ekspert.

Verovatno ce pasti cena posle, kada istekne boost za noc vestica, pitanje je samo u kolikoj meri (u pravu si za poziciju, a i Perisic je zver). CAM moze da ti bude bilo ko maltene sa pristojnim passingom i driblingom, stavljaju i Gomeza. Meni je Giovinco nabolji CAM u igri... i koristim ga za Italijanski tim, uvek cu ga koristiti, bez obzira na to sto su ga ojadili kada je presao 30-tu, sa Hunter chem ubija.

Perisica obicno stave na ST zamenom na pocetku meca, switchuju pozicije Mertensu koji je fizicki slabiji i Perisicu koji ubija kao ST.

Ako se pojavi IF Perisic na CAM pozicije imace bolje statistike pa ce scream-u pasti cena. Tako da, ne verujem da ce drzati cenu. Da ne pricam da ce svima pasti cena kada bude izasao TOTY...
 
Poslednja izmena:
^ procitah ovaj tutorial, tako sam nesto i kontao.. Medjutim, sam koncept je jasan, samo kako doci do izabranog itema kojeg bi iskoristio za zaradu :)

Daj neki insajder tip :) Imam 50k za koje sam spreman da se igram.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Evo Mazi predlog za Špance
ba8bbd925b69e4b3f76f5af7802bfedf.jpg


Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Hvala, to cu i buy onda. Btw prvi put igrao sada online, samo jednu sam win, 10ak izgubio. Gameplay mi je totalno drugaciji, ajde sto sam los sa odbranom nego sa ovom formacijom imam rupe u odbrani. Smucila mi se fifa za danas, igracu se ja SB.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Ja sam batalio ovu formaciju. Sad igram
3-4-1-2. Ranjiva odbrana ali napad ubitačan igram za gol više. Firminho na CAMu, Morata i Kane (ponekad Morata i Antonio) u napadu a na sredini matić (bakayoko) i Gundogan, i Pedro i Son na RM i LM. Super funkcioniše. Još kad AI nebi krao...

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Konačno se malo konsolidovah sa timom pa svezah 5 pobjeda...

9149f40d2671cc5703f1248144c14fa5.jpg


Sent from my P10+ using Tapatalk
 
Ja sam batalio ovu formaciju. Sad igram
3-4-1-2. Ranjiva odbrana ali napad ubitačan igram za gol više. Firminho na CAMu, Morata i Kane (ponekad Morata i Antonio) u napadu a na sredini matić (bakayoko) i Gundogan, i Pedro i Son na RM i LM. Super funkcioniše. Još kad AI nebi krao...

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
Probao formaciju, ja primam golove i tako i onako. Likobi mi na trougao ubace u sredinu i kao da nemam odbranu.. Gadjam tackle tu i tamo ali dosta lose. Ne znam da li je toliko RNG odbrana u Fifi ili se moze nauciti bez greske. Kad gledam streamere maciji kasalj.. Ali navlacim se na online !

Dobio sam Mekitarijana malo pre (85), bolji od Wiliana generalno tako da cu njega sell.

Narednih par dana uz SB imam cilj da naucim dribling, odlazem od 2007-e, ladno 10 godina u pm ! I da nafjem sebi ok formaciju, nadam se da cu za koji mesec da igram prosecno jer imam i prosecne igrace, ne idem od nule.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Kad otvarate packove, sačekate li animaciju do kraja ili je prekinete? :)
 
Kad otvarate packove, sačekate li animaciju do kraja ili je prekinete? :)

Ne :) Ako vidim poziciju i zastavu, i odmah znam ko je u pitanju znaci da je dobar, posto sam slabo pratio fudbal poslednjih 5 godina pa i ne znam sve igrace, zbog toga mi zanimljivo.
 
Pa da, ja juce resavam gold upgrade. Otvaram paketić, ide zastava Francuske, grb Atletico M., ja vec skačem, mislim griezmman, kad ono gameiro, kakvo razočaranje.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
^
Ima i gore od toga. Otvaram pack, krece zastava Argentine, pise CAM, ja vec umirem od radosti jer sam dobio Dibalu kad izlazi grb Sevilje i prokleti Banega. :)
 
Ti packovi su zesce trolovanje. :D
 
^
Ima i gore od toga. Otvaram pack, krece zastava Argentine, pise CAM, ja vec umirem od radosti jer sam dobio Dibalu kad izlazi grb Sevilje i prokleti Banega. :)
Mislim da sam ja najgore prošao ipak. FIFA 14, bili kao oni packovi u čast svjetskog prvenstva, otvaram kad BAM, Leo Messi, skače se po sobi, fešta, kad provaljujem posle toga da mogu da ga koristim samo za taj mod i mogu da ga prodam za mušmule iliti 0 coina :D
 
Nazad
Vrh Dno