Šta je novo?

FIFA 18

Uzecu micija umesto staridza koji je kanta.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sa Antoniom sutiraj odakle ti volja upasce jedan :) Treba mi jos jedan mnogo brz za ST, ne moze Chicharito ovde svi ga valjaju po travi.

Eto danas jedva 3 pobede, u 2 tima starter Ronaldo. Pooocinje.

Evo jedne lepe fotke slucajno uhvatio na novom monitoru, sut Antonia ;) moja devetka.

df64de4206f2a3ecb4d15aa1f04280de.jpg


Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Jel oprobao neko Firmina ? (ST). 30k kod mene, al moram da uparim nekog.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Prodao sam nekog Panamca koji je extra rare. Ima rejting 78 CB i očajne atribute. Dobio ga danas u packu. Cena mu je preko 30.000 na transferima. Nudio sam ga danas ceo dan za 8000 i niko nije hteo. Otvorim karticu i vidim quick sell skoro 15000. Prodam ga i kupim vardyja za 26500. Ima pace 91. Shut mu je 77 ali to ću srediti sa chrmistryjem.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
hahah antonio je doktor, lomi bass :) svaku tekmu gol dva 3 :) gospodin
 
Fekir iz Lyona je brutalan šuter, teško da ima ko bolju i precizniju ljevicu od njega, fantastičan.

Btw, dobro gledajte sve igrače koje dobijate, nebitno što su "samo" srebrni ili bronzani, nemojte odmah quick sell. Sad krenuo da prodajem igrače jednog po jednog i na red mi došao neki Zuev, srebrni oko 70 overall, vidim po 5000/6000k se nudi odmah za njega a uglavnom se proda za 10k. Stavih 9k i prodah ga za 10 sekundi hah
 
Fekira imam duplog. Stavio ga na market za 2500 i niko ne da. A da je dobar, dobar je.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Probajte Josef Martinez-a, igra MLS, pa je težak za chemistry, ali, za klupu odličan. Ne kosta nista, a realizacija vrhunska. Ima i if verziju, ali nju nisam probao.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Igrao sam ovo neko vreme. Samo offline, kao što i PES samo tako igram sa drugarima. Prelepa igra, od menija do terena, sve izgleda fantastično. Mnogo sjajnih opcija, detalja, baš izgleda kao pravi fudbal. Transferi fenomenalni, pregovori jako zanimljivi, stvarno je FIFA po svemu ovome ubedljivo ispred konkurencije. Komentatori i komentari odlični, prate ligu, transfere, ni u tom delu nema nikakvih zamerki.

Međutim, džabe sve to kad je gejmplej kao u PES 2010. Smešno je videti one pasove, šuteve i pokrete igrača, plus na sve to dodati penale kao iz PES5.


Da mongoloidi retardirani iz Konamija nisu ubrzali PES 2018 nakon što je izašao, ne bi postojala nikakva dilema o tome koja je igra bolja. Ovako ne znam koja mi je gadnija sad.
 
Ma u PES-u je samo brzina problem, sve ostalo sjajno i bajno.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Igrao sam ovo neko vreme. Samo offline, kao što i PES samo tako igram sa drugarima. Prelepa igra, od menija do terena, sve izgleda fantastično. Mnogo sjajnih opcija, detalja, baš izgleda kao pravi fudbal. Transferi fenomenalni, pregovori jako zanimljivi, stvarno je FIFA po svemu ovome ubedljivo ispred konkurencije. Komentatori i komentari odlični, prate ligu, transfere, ni u tom delu nema nikakvih zamerki.

Međutim, džabe sve to kad je gejmplej kao u PES 2010. Smešno je videti one pasove, šuteve i pokrete igrača, plus na sve to dodati penale kao iz PES5.


Da mongoloidi retardirani iz Konamija nisu ubrzali PES 2018 nakon što je izašao, ne bi postojala nikakva dilema o tome koja je igra bolja. Ovako ne znam koja mi je gadnija sad.

Igraj online, pa sudi, i jednu i drugu.
PES online je smeće.
 
Igrao sam ovo neko vreme. Samo offline, kao što i PES samo tako igram sa drugarima. Prelepa igra, od menija do terena, sve izgleda fantastično. Mnogo sjajnih opcija, detalja, baš izgleda kao pravi fudbal. Transferi fenomenalni, pregovori jako zanimljivi, stvarno je FIFA po svemu ovome ubedljivo ispred konkurencije. Komentatori i komentari odlični, prate ligu, transfere, ni u tom delu nema nikakvih zamerki.

Međutim, džabe sve to kad je gejmplej kao u PES 2010. Smešno je videti one pasove, šuteve i pokrete igrača, plus na sve to dodati penale kao iz PES5.


Da mongoloidi retardirani iz Konamija nisu ubrzali PES 2018 nakon što je izašao, ne bi postojala nikakva dilema o tome koja je igra bolja. Ovako ne znam koja mi je gadnija sad.
Samo ne poredi fifu sa pesom. Jer iz mog ugla i sam PES kao kolektiv je smece ali cutim. Sve je krs u PES ali je gameplay vrh, pa ne jedem burek samo zbog sira (igru samo zbog gameplaya), nego zbog generalnog ukusa (celokupne igre i iskustva), a ako dqju samo parce sira po istoj ceni (samo gameplay) pre cu burek s mesom (fifa ali sa po vama sakatim gameplayom), jer burek je burek (fudbal je fudbal).

[emoji23]

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
A čemu ovo prepucavanje. Svaki proizvod ima svoju klijentelu. Neko uđe u temu o Fifi i kaže da je pes bolji i zadovolji svoju sujetu. Da li će mene ili bilo koga tako ubediti da pređem na pes. Neće. Samo je pitanje da se zadovolji sopstvena sujeta. Svako igra ono što voli i šta mu se više sviđa i tačka.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Igrao sam ovo neko vreme. Samo offline, kao što i PES samo tako igram sa drugarima. Prelepa igra, od menija do terena, sve izgleda fantastično. Mnogo sjajnih opcija, detalja, baš izgleda kao pravi fudbal. Transferi fenomenalni, pregovori jako zanimljivi, stvarno je FIFA po svemu ovome ubedljivo ispred konkurencije. Komentatori i komentari odlični, prate ligu, transfere, ni u tom delu nema nikakvih zamerki.

Međutim, džabe sve to kad je gejmplej kao u PES 2010. Smešno je videti one pasove, šuteve i pokrete igrača, plus na sve to dodati penale kao iz PES5.

Da mongoloidi retardirani iz Konamija nisu ubrzali PES 2018 nakon što je izašao, ne bi postojala nikakva dilema o tome koja je igra bolja. Ovako ne znam koja mi je gadnija sad.

A da probas da igras Fifu sa manual podesavanjima?
 
Prodao sam nekog Panamca koji je extra rare. Ima rejting 78 CB i očajne atribute. Dobio ga danas u packu. Cena mu je preko 30.000 na transferima. Nudio sam ga danas ceo dan za 8000 i niko nije hteo. Otvorim karticu i vidim quick sell skoro 15000. Prodam ga i kupim vardyja za 26500. Ima pace 91. Shut mu je 77 ali to ću srediti sa chrmistryjem.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
Vardi ima slabu week foot mislim 3* tako da izbegavaj da sutiras s njom, mene nije odusevio jedan savet pokusajte Son-a iz spursa na ST kao LF necete da se razocarate. ;)
 
@ filipos

Nije u tome problem, nego u stvarima na koje ne mogu da utičem - fizici lopte, pokretima igrača itd itd.


Samo ne poredi fifu sa pesom. Jer iz mog ugla i sam PES kao kolektiv je smece ali cutim. Sve je krs u PES ali je gameplay vrh, pa ne jedem burek samo zbog sira (igru samo zbog gameplaya), nego zbog generalnog ukusa (celokupne igre i iskustva), a ako dqju samo parce sira po istoj ceni (samo gameplay) pre cu burek s mesom (fifa ali sa po vama sakatim gameplayom), jer burek je burek (fudbal je fudbal).

[emoji23]

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk

To je kao da si mi rekao da gledaš fudbal zbog stadiona, publike, reklama oko terena, dresova... a ne zbog igre. Gejmplej je suština, od toga sve počinje i sve ostalo je bespotrebno ako gejmplej ne valja.

Da, FIFA je nemerljivo lepša od PES-a koji u poređenju sa njom po izgledu i opcijama kasni 15 godina, ali džabe sve to kad je gejmplej kao PES 10.
 
Vardi ima slabu week foot mislim 3* tako da izbegavaj da sutiras s njom, mene nije odusevio jedan savet pokusajte Son-a iz spursa na ST kao LF necete da se razocarate.

Sonaldo je OP kao i prosle godine. :D
 
@ filipos

Nije u tome problem, nego u stvarima na koje ne mogu da utičem - fizici lopte, pokretima igrača itd itd.




To je kao da si mi rekao da gledaš fudbal zbog stadiona, publike, reklama oko terena, dresova... a ne zbog igre. Gejmplej je suština, od toga sve počinje i sve ostalo je bespotrebno ako gejmplej ne valja.

Da, FIFA je nemerljivo lepša od PES-a koji u poređenju sa njom po izgledu i opcijama kasni 15 godina, ali džabe sve to kad je gejmplej kao PES 10.
Uzivaj. Ne vredi. Poenta je bio koncept i sta igra nudi a ne lepota. Od modova do online. Tako da ono, ne pokusavaj na ovoj temi.

Firmino je [emoji108]
Kupio Sona za 20k sada. Jos RM da nadjem sledece nedelje kad imam coinsa i meni je ovaj squad do jaja.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
za rm uzmi oxa :D hvala za preporuku za firmina, sad cu da ga jurim za sto manje love... preporuka od mene za schneiderlina, kida :D
 
Bice on. Sa ovim timom nemam uopste rupa, cak mi ni sredinu nisu sada prosli mane/ronaldo u 85 rat/100 chem timu. Dobio 4:1 jer EA mora da utera jedan u 90. minutu..

Kako izvodite kornere ? Do pre neki dan sam smatrao izgubljenom loptom korner, crowd the keeper i lopta na 11m gde je cekaju visoki cam/cdm/cb nenormalno rade posao. Skoro je uvek gol ili odbijena od golmana za gol sansu.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Firmino je ok. Stavio sam ga na CAM jer mi Mata slabo šutira i proigrava pa sam ga vratio u sredinu da se druži sa Matićem.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Ništa onda da prodam vardyja i da kupim sona. Sigurdsson je jako dobar ali od nemanje nema bolji CDM. Kad god kupim skupog igrača on izbriljira debitantski meč a posle ništa. Antonio, Vardy, Gameiro, stindl, Aspas... Ima ih baš dosta

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Najbolji CDM u PL je po meni Bakayoko, sredinu mi trenutno drze Bakayoko, Dembele, i Gueye. Trenutni tim za SB i FUTC.

Companion_2017-10-18-18-07-16.png
 
Kako je moguće da sam prodao Vardyja za 20.500 a stavio sam startnu cenu 22.000 a krajnju 34.000.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Provizija? :d

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
5% valjda, pre svakog transfera imas obavestenje :)

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Hoće li ova 6-ica kod Sona prsviti problem
14cb3cb6b870764ec624c3748d8e8b2d.jpg


Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
A sto ne podjes sa njim, u drugoj formaciji,gde je na svojoj poziciji, onda promeniš formaciju, stavis njega na st, zamenis 1-2 igrača, i to je to.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam to poceo da praktikujem mada ja samo formaciju menjam. Ja sam bar primetio razliku u pozicioniranju u pasevima kada je chem manji od 10.. Ovo je tacka na moju PL ekipu, samo dve nedelje da prikupim vise coinsa i idem francusku :)

4b06e05140251c43d20de74337a3b356.jpg


Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno