Šta je novo?

FIFA 18

Aj da pitam a da ne budem noob, mada jesam :) RM = RW = RF, moze li na ST poziciju ? Mislim, kako tacno utice chemistry tipa izmedju 8 i 10 ? Vidim da je CDM na CM sa 10 chemistry, ali LF i RF znaju da budu ispod 10 u nekim formacijama (na ST, tipa Son ili Makhitatian.. Ili to app baguje na androidu, nisam pametan.

Na kraju krajeva i Martial mora kroz LF u napad na ST, ili se menja formacija ix takvih razloga ?

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aj da pitam a da ne budem noob, mada jesam :) RM = RW = RF, moze li na ST poziciju ? Mislim, kako tacno utice chemistry tipa izmedju 8 i 10 ? Vidim da je CDM na CM sa 10 chemistry, ali LF i RF znaju da budu ispod 10 u nekim formacijama (na ST, tipa Son ili Makhitatian.. Ili to app baguje na androidu, nisam pametan.

Na kraju krajeva i Martial mora kroz LF u napad na ST, ili se menja formacija ix takvih razloga ?

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
To ne može nema u opcijama. Mada meni je u mom portugskom timu Nani na LF a Eder na ST i fino to funkcioniše.

Zaha mi nije opcija.
Gabriel 81 ili Kane 86. Ne znam šta ću.

I pored Rosa, Walkera, Vertongena i Van Dajka opet me vozaju u šesnestercu. Njihov igrač koji ima pace 70 i kusur je duplo brži od mog beka koji ima 92 i to sa sve loptom. E EA EA.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
i meni se to desava......
uzmi jesusa...lomi :D
Nisam pametan. Imao sam Kejna ljubičastog 20 tekmi loan. Nisam se nešto odušavio. Zlatni Jesus 81 sa hunter hemijom će biti bolje rešenje. Moram onda utopiti ili Kostu ili Moratu ili Antonija.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Ako neko igra na PS4 neka me doda. ID - ZokiSS
Juče odradio još dva SBC-a. I u packu najbolji igrač ide za hiljadu coinsa, a koštali me igrači oko 15 hiljada. Dosta SBCa sam rešio i sem Košćelnog ništa dobio nisam. U običnom Gold premium packu sam izvukao Martiala i to je to. A oni Mega packovi i ostala RARE čuda, jedno veliko ništa!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupio i probao Jesusa. Odličan je. Kad bi bio malo viši i jači bio bi perfektan. Uz njega mi je i Morata proigrao.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Stavi my hemiju koja poboljsava snagu, ako ima, ne znam napamet. Kazem ti klasičan bag igrač, ne moze da mu se parira.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Hunter je najbolja hemija za napadača. Stavljaću mu one treninge iz fizike. On sam dribla što je super jer ja ne znam.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Pa konkretno mislim na fake šuteve. To je sam uradio. Pa i ono kad pošalje kratku loptu pored igrača sa jedne a on prođe sa druge strane i pokupi je. Ali to samo radi i šesnaestercu. Baš kad i treba.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Hunter je najbolja hemija za napadača. Stavljaću mu one treninge iz fizike. On sam dribla što je super jer ja ne znam.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka

nije, bolji je hawk, hawk je hunter + snaga :)
fut 17, spic thomas muller 87 + hawk, ubica...to su bila vremena :)
 
Poslednja izmena:
Pa konkretno mislim na fake šuteve. To je sam uradio. Pa i ono kad pošalje kratku loptu pored igrača sa jedne a on prođe sa druge strane i pokupi je. Ali to samo radi i šesnaestercu. Baš kad i treba.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
Ja to jos nisam video :)

Morata i Rashford su mi najbolji napad ove godine do sada. Samo bih moratu out za Weekend Qual, a martiala kao LF na ST da vozam sa Rashfordom, eventualno Isusa [emoji3]

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Taman seo, da nastavim SB, kad ono, dune vetar, ostadoh ja, usred meca, i bez interneta, i bez televizije.
Toliko za danas, bio sam na nešto sitno, do elite 2, sada će biti dobro, ako ostanem u elite 3.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
dajte dobru kombinaciju slajdera, reče mi drugar da je mnoooogo bolje kad se igra offline ako se slajder kastomizuju
 
nije, bolji je hawk, hawk je hunter + snaga :)
fut 17, spic thomas muller 87 + hawk, ubica...to su bila vremena :)
Nije. Hawk dodaje 2 na šut i pace a hunter 3. Tačno je da hunter nema a hawk ima fiziku ali šut i pace su mi bitniji za napad.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Upravo skontao da ja i nisam dobio niti dobijam content is Rolaldo Edition iako imam dokaz za transakciju na samoj konzoli. Nesto su me skenjali, ni na kraju pameti jer sam uvek samo otvarao ponedeljkom zbog SB-a :(
 
Izmiče mi Elite 2 za jednu pobedu, pih. Danas sam pobedio samo 4 od 12 utakmica, i to je to. Bzv.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije. Hawk dodaje 2 na šut i pace a hunter 3. Tačno je da hunter nema a hawk ima fiziku ali šut i pace su mi bitniji za napad.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
Probaću huntera na antoniu. Tražio sam danas na marketu i nijedan nije bio na prodaju.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Izmiče mi Elite 2 za jednu pobedu, pih. Danas sam pobedio samo 4 od 12 utakmica, i to je to. Bzv.


Sent from my iPhone using Tapatalk
I meni pobeže elite 2, i to prvo, zbog kvara, kod internet provajdera, i malopre mi u poslednjoj utakmici, pri mom vođstvu od 2:0, samo izbaci da sam izgubio konekciju sa serverom, i ako je sa netom sve u redu.
Ovo sa pucanjem veze, izmedju mene, i EA servera mi se vec par puta desava.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Baš bzv. Za pucanje servera, čitao sam da ruter, otprilike, svaki dan u određeno vreme resetuje IP adresu, pa zato pukne server izmedju nas i EA-a.
To sam baš čitao za ovu Fifu18, savetuju da ga ručno resetujemo u vreme kada ne igramo, i on će resetovati IP adresu, svaki dan u to vreme.
 
Ja sam juče imao zanimljivu sitaciju. Prvo sam skontao u sred utakmice da mi Firmina nema u timu a ni na klupi i da mi je ubacio Kostu a Jesusa stavio na CAM. Izgubim 3-2. Dobijem 0 coinsa i piše da sam izgubio službeno 3-0 a nisam prekidao utakmicu. Kakav kriminal

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Šta je pametnije kupiti
Martiala ili Coutinha ili Kejna. Tu su negde po rejtingu. Treba mi za napad kao LF ili ST pošto mi ni Son ni Sane nisu dobri kao napadači dok su po krilima dobri ili da možda uzmem Rashforda. Mada Marcusa negde kude a negde hvale pa mi je sumnjiv. Tako sam se zezno za Diega Costu koji je klasični balvan.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta je pametnije al ja danas uzimam Martiala :)

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Nekako mi Kejn zvuči kao najatraktivnije rešenje. A da li i najbolje. Ne znam.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Pricao sam da ga uzimam :) na ST kao CF levo, Rashford pored njega, Morata i Antonio prvi sub. Son i Makhitarian su mi sub za Gueyea i Matica na CM iako su LM i RM al rade posao u midgame subu.

Bekovi mi crkavaju na poluvreme, Aurier i Shaw mi uvek pocinju akcije i vuku do pola terena pa i ulaze na polovinu iako su na stay back.. To mi je slaba karika u timu.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Ja se dvoumim, da uzemem Čeha umesto Brava, i da promenim možda OTW Sigurdsona za Eriksena....
 
Imam Ceha(untradable), i nista posebno. Ne mogu da kazem, da me je nešto cupao, ili spasavao.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pa nista onda da se skupljaju pare za Llorisa ili Courtoisa, Bravo mi propada kod nekih suteva, Donnaruma nije nikada, tu je najverovatnije bitna Diving ocena.
 
Od SB-a. Nije lose :)
ba7a05a8c5907f57d95173dc8a984598.jpg
b946e73e5c94d66d7114e7076c774e2c.jpg


Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno