Šta je novo?

FIFA 18

Vi ladno još igrate UT :) Isključivo seasons igram sa klasičnim timovima, jedino taj mod nije skriptovan.

Sent from my P10+ using Tapatalk
 
Vi ladno još igrate UT :) Isključivo seasons igram sa klasičnim timovima, jedino taj mod nije skriptovan.

Sent from my P10+ using Tapatalk
Ja igram zbog kartica i igraca, samo na duze staze taj cilj i poenta je vec rip al sta cu [emoji3]

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
Hm, pa da, jaci su timovi dosta. Ja bas i ne nalecem na R9 cesto. A imao jos u novembru Ronalda, pa mi nije mnogo pomogao...

Inace, mi u Srbiji nemamo nikakve sanse za neke elite rangove jer su serveri uvek blizi protivnicima. Mislim da ih imao bolje plasmane iz Nemacke, Holandije, Britanije... A bio bi i bolji igrac. Moja igra se iz korena promeni kada nemam delay, sto je samo "u sitne sate".

Inace, meni je sto se tice Barselone zapao za oko pobednik Dhtekz, klinac koji nije ni izbliza na nivou Gorile ili Tasa, sto samo govori o tome koliko je random igra. Ova dvojica melju kako igraju. Build up im je 2x brzi od normalnih igraca, kontrola lopte i nepredvidivost je strasna... ali nisu uspeli da budu broj 1 iako realno zasluzuju. Nije to do igraca, imaju mnogo drugaciji pristup samoj igri, meni da das isto tog R9 i Gulita, igrao bih istu dosadnu, predivdljivu i pravolinijsku igru.
 
A sa trenerom, jel dobijas 100 chemistry?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jesam ****** [emoji3] Dobro je sa trenerom. Hvala

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
Market se vratio u normalu, i brze nego sto sam mislio. Insinje se prodao, Pogbu sam napokon kupio, a da ne prodam OTW karte koje cekam, dosta mi je i live karta Varana pomogla u tome, kupio je za 70k, prodao za 120k :D

Juce i prekjuce se Kokelan OTW nenormalno prodavao, preprodao sam ih barem 15, ali danas su cijene pale, ipak on bi trebao da bude u TOTW ali je pitanje koliko ce ta karta da vrijedi i ako udje. Imace ovr 82 sa prilicno tankim statsima, i dalje nece biti ni blizu Kazemiru od Primere, niti Kanteu, Matuidiju, Pogbi i Bakajoku od Francuza. U svakom slucaju jednog sam zadrzao, mogao je da se kupi za 23 do 25k, a prodaje za 28-29k u ova dva dana, sad nisam siguran moze li, jer ih ima na buy now za 21k.
 
Resih opet na poslu MM. Od sada ću samo na poslu to i da radim [emoji4] i dobio Hazarda. Eto malo sam se povratio za onih bačenih 350k. Ostaje još 150k da povratim. [emoji4]
c475fca1ef2ae00b5e597914e21e6af1.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rasprodao bundes squad, uzeo Larssona i Mbappea (85 RW) i igracu se sa hibridnom u 4321, smorih se u sporoj igri.

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
Bravo Zoki, odličan paketić. Ja čekam, da još malo odu cene gore, pa da rasprodam igrace.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Hvala Stankovicu. ;)
Eto, poslednja tri MM-a, dobih De Geu i Hazarda. Zadovoljan.
Da, cenu su pocele da se vracaju u neku normalu.
 
Uh, svaka cast, mene bas nece MM u poslednje vreme.
 
Ja dobio oko 40k, nista posebno.Ali, sa obzirom, da nisam uložio nista, i nije loše.
Vise se isplati, da resavas MM, nego cele nedelje da igras SB.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
A највише се исплати и једно и другo :D ja сам од фута одустао већ овде скуплјам коине. додуше синоћ отворио 8 пекова и буквално ништа. Јел ММ иде на недељном нивоу исто?
 
Kupio sam 12 komada IF 83 Milinkovic-Savica za u proseku 57k i sada cekam njegov winter upgarde na 85. Cena mu je vec skocila na oko 70k, ali je i dalje sigurna kupovina jer je trenutna 85 kartica 225k. Cak i da 83->85 kartica bude 120k opet je duplirano ono sto je investirano, a verujem da ce mu cena biti malo veca, valjda ima logike.

Pripremam se i za La Liga sbc gde ce nadam se biti neki igrac Reala kojeg bi mogao da ubacim u squad. Verujem da ce biti Isko, ali ne bi me cudilo da ubace Kroosa.
 
Da li TOTGS igraci dobijaju upgrade. Konkretno me zanima Kimich.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Proveri na sofifa sajtu njegov trenutni rejting. Ja verujem da dobija, ali nisam siguran. Od TOGS mislim da KDB dobija, ali nisam siguran. Fekir ide na 84 i to je jos jedna dobra IF investicija, ali ne dobra koliko i SMS.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Ove godine ga neće ni biti.
Mozda u FIFI 19.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Koji je ovo Sane 84? Njemu će skočiti ocena na 92? Da li će i ovom zelenom sa 82?
Je l će ocena skakati samo ovima sa special karticom ili i klasičnim gold karticama?
Sada gledam na taj sajt ocene i uopste mi nisu jasne, koje su to ocene koje ce skociti. Ima ocena pojedinih igraca koje nisu tacne, odnosno, ne postoje igraci sa tim ocenama u igri?
Boyane, Stankovicu, znate li nesto vise o tom zimskom upgradeu koje kartice dobijaju?

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koji je ovo Sane 84? Njemu će skočiti ocena na 92? Da li će i ovom zelenom sa 82?
Je l će ocena skakati samo ovima sa special karticom ili i klasičnim gold karticama?
Sada gledam na taj sajt ocene i uopste mi nisu jasne, koje su to ocene koje ce skociti. Ima ocena pojedinih igraca koje nisu tacne, odnosno, ne postoje igraci sa tim ocenama u igri?
Boyane, Stankovicu, znate li nesto vise o tom zimskom upgradeu koje kartice dobijaju?

Sent from my iPhone using Tapatalk

krastavac. Kada pisem i pitam, bez da sam pronadjem, pogledam i procitam.
Jasno mi je sve ko dan, sta i kako.;)
 
Bio update. Tri igrača mi dobilo poboljsanje. Sergej nije za sada ili neće uopšte?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam ni čitao, nego vidim da piše, da je ostalo još 2 dana i 7 sati.
Odlično.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno