Šta je novo?

FIFA 18

E da staminu :)

Ja za sada uzeo samo Svajnstajgera SBC a probacu i Persija mada ne znam kud cu s njim.

Moram da kazem da ne vidim nikakvu razliku izmedju 85 i 90 Crespa, cak mi je mozda ovaj stari bolji i agilniji?! Prakticno bacenih 200k.

Послато са Moto Z2 Play уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ukoliko nemate mesta za Runija i Turea onda je bolje uzeti Persija i Svajnstajgera za neki Icon SB jer su obojica 88 i svaka usteda dobro dodje.
 
Bas me peivlaci runi da ga napravim. Dal vredi, ili persi? Toliko sam se ukanalisao u ovih par dana da mi je svaki sledeci potez sve gori i gori :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja mislim da nisu za poredjenje.
Runi je mnogo bolji, ljudi kazu da je odlican, ali za njega treba cetri zelena igraca.
Je
 
Jel se nekom dešava da mu u SB ne pamti current selection nivoa težine. Ja igram na Legendary i moram svaki put da biram jer mi po defaultu stavlja ultimate. To mi se od juče dečava. Tek sam danas provalio. Juče sam čak odigrao 4 tekme na ultimate, čak sam jednu i dobio.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Sve sam izmijenio, iskoristio sam ovaj opad cijena da promijenim dosta toga i bas sam zadovoljan, sedam u wl za sad, 6-1 ucinak, u online sezonama imam sest od poslednjih sest utakmica u diviziji dva. A tu jednu u wl ni sam ne znam kako sam izgubio. Nikad vise nisam igrao kao danas, sve da bih dosao do cetiri St Patrick's karte i odradio Turea. To ne da se isplati, nego nemam rijeci koliko je mocan. Sve da nemate ni jednog igraca koji se trazi za njegau onom 83 squadu najvise vas moze kostati 50k, da se nalazi na trzistu bio bi barem 300k, jer je od Pogbe bolji. Tri utakmice online, pet golova, fines jos promasio nije.

To ovako trenutno izgleda, bice Moj SIF sjutra umjesto Bakajoka i to je to, vratio bih Akea jer mi je bolji od Baija ali cu ipak prvo po De Heu da idem.

fut.png


Kosarkaski klub :D

Probao sam prosle nedelje sa CAM Sterlingom i kao CAM i kao ST, pa on je sala, Lukaku je bas ubica, ali i Obamejang. Vilsona mi je bilo zao sto sam morao prodati, brutalan mi je bio ali je ipak slabiji od ove dvojice. Pogba me nekad proda kod zicera, inace radi dobar posao kao CAM, probacu Turea tu svakako ili cak Moja.

E sto se tice odbrane ovaj birthday Kujate nije sekunde normalan. Ovo je apsolutna op karta, sa anchorom ta karta nema manu. Visok, jak, brz, vrhunski defanzivac. Prlazak sa Janga na Alonsa je ogroman, cijena im je tu nedje, statsi su na strani Janga ali FIFA je takva da visina i snaga mnogo vise znace, to nije tako u pravom fudbalu ali *mjau**mjau**mjau* izvlacimo najbolje sto mozemo iz igre koja je takva kakva je. Privlaci me rb Aspliketa ali ovaj Orije je bas dobar isto.
 
Poslednja izmena:
Nisam mogao da odolim, morao sam da probam ove igrace.:D
Droga je ovo.
Uzeo sam nekako ovog Florencija, posto ga uopste nema na marketu.
Odlican igrac, nizak je, ali sve ostalo je jako dobro.
Odradio sam takodje i Runija, posto mi se Toure nije bas svidjao, pogotovo mi je kod nejga smetala stamina.
Runi je malo spor, i nije agilan, ali ima pas i sutinu, pa mu treba samo malo prostora.
Ko resava zelenog irca, sa onim sutevima glavom, najlakse je da igrate protiv TOTW na amater, stavite stopere na ST, i za dve utakmice, a mozda i jednu je gotovo.
 
Poslednja izmena:
Nisam mogao da odolim, morao sam da probam ove igrace.:D
Droga je ovo.
Uzeo sam nekako ovog Florencija, posto ga uopste nema na marketu.
Odlican igrac, nizak je, ali sve ostalo je jako dobro.
Odradio sam takodje i Runija, posto mi se Toure nije bas svidjao, pogotovo mi je kod nejga smetala stamina.
Runi je malo spor, i nije agilan, ali ima pas i sutinu, pa mu treba samo malo prostora.
Ko resava zelenog irca, sa onim sutevima glavom, najlakse je da igrate protiv TOTW na amater, stavite stopere na ST, i za dve utakmice, a mozda i jednu je gotovo.
Super, hvala za savet za golove glavom. Ja sam odradio sbc za runija 83 nikad lakse jutros za bas smesne pare a izvukao perina i imao jos 4 igraca tako da od danas jurim irce. Jedva cekam da ga isprobam, videh po ocenama da je odlicna kartica. Zao mi je sto necu moci i turea.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Moje misljenje je, da je Runi bolji na CAM, nego na ST.
Videceo jos, ali mi na tako nesto mirise.
Sada sam ga, u toku partije zamenio, izbacio Rui Costu, koji je poceo gadno da me nervira, i na njegovo mesto stavio Runija, rasturio je covek.
Kada se nadje u sansi, retko promasuje.
 
9-1 wl za sad, steta sto nije produzena ovoga puta, uzivanje je igrati sa ovim fizikalcima.
 
Malo je nezgodno odraditi ove irce u osm. Jedva nadjem prptivnika a i kad naidje padnu mi naprzeni likovi sa ikonama :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Cekaj, koji ti je zadatak tezak?
Ja sam juce dobio Colemana za dzabe, dao EA zbog nekih problema, ne znam ni ja, pa sam imao samo tri da resim.
 
Nekome su dali, nekome nisu, meni nisu. Ja sam vidio da ljudi zele da dodju do deset golova sa Ircima i pustao sam ih da mi daju deset golova, jedan je to uradio sa Arterom, drugi sa Kolmenom, treci sa Longom, za to vrijeme ja sam pokusavao da ga dam od precke ili stative i dobijem Kolmena, i na kraju sam uspio, imam svih pet Iraca. Odnosno imao sam, jer sam cetiri potrosio na Turea :D
 
Nisam dobio colemana. Pa za pocetak deset golova sa ircima, long i walters ne mogu vola da ubodu, dao sam jedan u tri meca i to dobio sve tri, a likovi zapinju, sve meta protivnici. Imao dva oenala sa longom gadjao od stativu, oba skinuo golman. Shou

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja sam promenio naziv u irish, da ljudi znaju o cemu se radi, i likovi me pustali, kao i ja njih, sve odradjeno u toku jedne utakmice.
 
Kako sam se pozalio tako i ja naleteo na lika koji je video mog longa u napadu uveo mekgvajera i fino se napostizali golova.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Probacu sa SIF Arnautovicem na CAMu, ako ne bude islo vraticu Moja ili Kantea
 
Ja sam dao 10 golova lako sa Mekgvajerom, imam onog ljubcastog sa ocetka sezone koji je odlican supersub, ali pustali se medjusobno, dok headere i woodwork nema sanse da odradim. Tj woodwork jesam, ali mi nije registrovao, a od headera registruje svaki peti, a jedva uopste ubodem glavom (iako imam prime Crespa i MVB-a i Carrola, show, ne zna se koji je veci target man ubica ali ne vredi kad numem). Tako da mi jos ostaje da izgrindam 20 tekmi, i imacu i za Van Persija, a Runija i Turea tesko mogu da uklopim u tim i plus bi falio jos jedan nemoguc objective.
 
Poslednja izmena:
Za udarac glavom, bacaj na stranu loptu, pa onda centarsut, kada ti je igrac negde oko penala ili dalje, onda udara sa zemlje.
Kada na to stavis jos pocetnicki nivo partije, lopta ulazi samo tako.
 
Probao na beginner, ne vredi. Ne znam ni sta mu dodje ovaj downward, samo 1 od 7-8 headera mi je registrovao. Odustao sam jer sam ionako istrosio jednog irca na Svajnstajgera.
 
Znaci, centriras, kada treba da udaris, pritisnes dva puta sut.
Uz to gledaj, da ne bude jak centarsut i visok, da bi udario sa zemlje.
 
Hvala stankovicu, odradio sam u jednom mecu na najlaksem protiv totw. Nabio boatenga i baillija na spiceve i udri u kazneni :)
Od stative nema sanse da ga dam tako da imam jos 6 meceva da grindujem plus 6 pobeda u online sezoni

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja ne znam šta je sa ovom igrom, ili samnom ili novim xbox 360 džojstikom koji mi je nezgodan na levom analogu za kretanje igrača, ali ja da se sastavim živ ne mogu. Ostao mi još jedan irac za runija (9 pobeda u online sezoni -3 rang trenutno), skupim nekako 4 pobede i od tad kriminal, 5 poraza laganih, ne mogu pas da ubodem, dribling da napravim, gol da dam, sve slogirano.. poludeću. Sad se još i tripujem da neću uspeti da skupim tih 5 pobeda u online sezoni.
Razmišljam o promeni formacije na 41212 (2) ako dodje runi jer ovo ne vredi više, kao sa kombajnom da igram.
A tim mi inače izgleda ovako:

20180319_093611.jpg
 
Promesaj malo tim, i biće bolje.
Zameni neke igrace.
Jednostavno, naidju takvi periodi, i skoro da si bespomoćan.
Ja sam sinoć stigao do 11 pobeda u WL, i odustao sam.Ostalo mi je jos pet mečeva.
Znam da ce me to koštati, na kraju meseca, u ukupnom plasmanu, ali ne mogu. Mnogo je ovo utakmica za mene. Nekada sam se kidao, da ih sve odigram, ali više ne mogu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pa što je najjače ovo je pomešan i nov tim :D .. nemam pojma, tripujem se da nije do džojstika, pošto je kod ovog xbox levi analo u drugačijem položaju nego što sam navikao pa s eprivikavam, kao da me ne sluša i da teško ostvarujem zamišljeno.
 
Pa moraš da se naviknes, to je normalno.
I meni je bio problem, kada sam sa xbox gamepad-a, prešao na ps4.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ma znam, samo se bojim da nisam napravio loš izbor jer mi dleuje baš nekako kruto i da nema kompletnu pookrivenost od 180 stepeni ali nadam se da je navika jer sam rastao uz ps džojstik. Kvalitet je odličan, al možda su me samo nakantali pa prebacujem na džojstik :D
 
Na kraju 17 pobjeda, dva meca mi ostala. 11 utakmica odigrao zaredom, na kraju mi toliko pala koncetracija da nisam znao gdje udaram, pretposlednju sam izgubio na penale, poslednju vodio 2-0 i 3-1 i izgubio 4-3 u nadoknadi produzetka. U jednom trenutku sam imao dakle 17-4 ucinak, koliko tim znaci, koliko stoper znaci, sa Anrijem ljudi nisu nista mogli mom Kujateu. Kupio sam birthday Kolasinca kao i SIF Arnautovica, potrudicu se sledeceg vikenda bolje da se organizujem.
 
Nazad
Vrh Dno