Šta je novo?

FIFA 18

Dobar savet, videcemo, ne znam ni koliko bi me kostao SBC za loan.

Definitivno odustajem od ove uske formacije i moram da napravim neke izmene u timu. Nejmar i Mesi su jako lightweight i problem predstavlja kada pokusavaju da se uguraju sa strane. Tako da sam resio da se vratim na staru dobru 4-1-2-1-2... I moj tim ce verovatno da izgleda ovako od veceras, samo cu da sacekam da vidim da li ce Agueru malo pasti cena za BF. A Pastorea ne mogu da prezalim, sada je 37k, muka mi je kada ga vidim. Sklonicu ga ingame na levo da ne smeta i stavicu Nejmara na CAM, razmisljam se izmedju njega i Mesija, ali ovaj ima 5* WF i prilicno je beskoristan na levoj strani dok Mesi pravi rusvaj na desnoj. Markisio je fantastican i jako mi je zao da se oprostim od njega, kao i od Florencija... krastavac...

kbaee0.png


Kako vam se cine nove SBC ikone? :D Lol za Henry-a... Kosta blizu 3 miliona da se odradi... Hadji mi deluje super, ali opet, ne znam da li je bas u 500k-untradable kategoriji... Mozda je bolje staviti nekog trejdabilnog ubicu kao Van Bastena, Sirera... Ali polako nemam ja ni coina sada za drugu ikonu.
 
Poslednja izmena:
Ipak sam uzeo Aguera, panic buy sa hunter chem, pocela je da mu skace cena opasno. Verovatno greska i pojescu se veceras. :/

Sada sam opet u poor man's kategoriji sa samo 300k ali ovo vec pocinje da lici na nekakav Dream Team. Bez Ronalda, doduse...

Sad nesto gledam statistike ovaj Hagi je luuud. Mislim da ce ipa njegov prime da ide umesto Pastorea, samo da se malo saberem sa coinima. Maradona sa Karpata! :D
 
Poslednja izmena:
Koliko si platio Aguera, ja ga merkam sada sve vreme?
Inače, super ti je tim.
Ja prodajem Azara, jako veliku cenu sada ima pa da iskoristim. Slabasan mi je u duelu, i ne pravi neku razliku, ali pre svega da iskoristim da zaradim nekih 20k.
Ne znam da li da vratim Sancheza ili da dovedem sada dok je niza cena Sanea zelenog?

Stopke@, odlican je Mihitarijan, bas dobar. Ne znam, bolji od njega je jedino Mane Hero trenutno po toj strani, mislim na poziciji LM.
Jesus obican je bolji od Zahe if, ali je odlican i on!
 
Poslednja izmena:
hvala ! :) mektarijan je baš jeftin sad 20tak hiljada na PC.
 
Koliko si platio Aguera, ja ga merkam sada sve vreme?

Previse, 388, kada je skocio na 395. Opet mu je pala cena, znao sam.

Inace... svaka cast, rasturas sa trejdom. Ne znam koje igrace ili kartice flipujes, ali kada smo onomad caskali imao si par stotina hiljada transfer protfita, a sada je preko 2 miliona. Impresioniran sam. :)

Ja prodajem Azara, jako veliku cenu sada ima pa da iskoristim. Slabasan mi je u duelu, i ne pravi neku razliku, ali pre svega da iskoristim da zaradim nekih 20k.
Ne znam da li da vratim Sancheza ili da dovedem sada dok je niza cena Sanea zelenog?

Hm, pojma nemam. Meni je Hazard, bar po statistikama, iznad vecine drugih igraca. Osim Nejmara i Mesija i ikona koje ne racunam.

Inace, krecu uskoro lightning rounds.

Svi su pokupovali 83 i 84 igrace u nadi da ce biti SBC-ova za informe koji ce traziti 83 i 84 tim. Potpuni haos ce biti sa cenama danas... spremite se.

Inače, super ti je tim.

Hvala, ali vise je za slikanje. Unutar igre urnisu me i dalje sa 50k timovima, sibaju kontre i ultra attack i dzabe ti i 10 Christiana Ronalda. Videcu da li ce Aguero malo napraviti neku promenu, i promena formacije... ali lose igram, BAS lose. Za vikend imam i dosta obeveza, posete rodbini i prijateljima i u subotu i u nedelju... pojma nemam gde cu da uguram 40 WL tekmi... SB sam vec dosta uspeo da odigram tokom nedelje, ne gubim utakmice za 5K italijansim timom na legendary, opusten gameplay za razliku od online-a.
 
Poslednja izmena:
Ja ne počinjem WL, dok ne vidim sta ce biti sa cenama.
Ne smem sebi, da dozvolim još jedno pucanje coinsa.
Igram SB, Elite 2 trenutno, bez nerviranja, pa dokle doguram.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Evo gde se sada ja troumim.
1. Ekipa
41f823f20c7d12216356c9a1be8f8806.jpg

2. Ekipa
12a770c3352d1b9f0eabde55217cb8c1.jpg

3. Ekipa
3ba0fb7433478f3f6c921a4d82a58e0a.jpg


Ovde mi treba vas savet!
Eventualno može Sanchez umesto Sanea?!
Ipak ste mnogo više u Fifi od mene.
Moja ekipa je ona sa prošle strane, tj. to je 1. ekipa gde postoji samo promena umesto Aguera mi igra Zaha.
A ovo su mi tri opcije za promenu.
Šta odabrati?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
1. Glasam za ovu opciju, prosto jer daje najvise za ulozeno, trenutno. Imam zaista velika ocekivanja od Aguera, a Hazard je fantastican. Obojica su igraci koji mogu da nose tim, sve do kraja sezone, i posle TOTS kartca.
2. MOTM Mane je odlican, ali nisam siguran koliko ces se bas nadavati golova sa RM.
3. Zeleni Isus je 750k sto je po meni ipak malo too much jer ne vredi vise od Ikona. Zelene karte su ok ako si siguran da ces sa njima igrati cele sezone. Ali ako si zaista siguran, onda uzmi, prilicno je izvesno da ce i jedan i drugi eksplodirati, pogotovu kada krene SP u Rusiji. Mislim, Isus lako moze da ode na 95, i da kosta 3 miliona kartica... Svakako neces biti na gubitku, i to je jedna prednost ovih zelenih kartica, dok ce Aguero u to vreme kostati 150k :) Ali pricamo dakle o periodu kada ce FIFA vec biti na izmaku, i pitanje je koliko ce se uopste igrati klasican FUT, verovatno ce se igrati vise neki specijani mod za SP, a onda posle toga kada se zavrsi SP, jos malo ces cepati sa svojim uber zelenima dok ne izadje 19.
 
Poslednja izmena:
Hvala Čarobnjače! ;)
U pravu si, ne bih ja sa njima čekao SP, pitanje kao i što si rekao koliko će se uopšte i igrati tada FUT.
Ja sam mislio sada, pošto M.City trenutno kida, pa da se ne desi da već u naredne dve, tri nedelje ne budu u ToTW, tu automatski sve skače. Jedino zbog toga.
Imam coinse za sve tri opcije.
Iskreno i mene vuče Aguero sa if Jesusom.
Odlučiću u toku dana. :)
 
Sta mislite o ulaganju u MLS igrace? Ocekujem pocetkom meseca, MLS MVP tad proglsavaju uglavnom, mozda cak i liga SBC za MLS.
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    55 KB · Pregleda: 29
Poslednja izmena:
Toliso iz Bajerna ubija :klanjanje:

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
@ rolo

Bice verovatno MLS liga i reward Giovinco..
 
Veceras izlaze dve noge lige i ljudi su prilicno sigurno da ce to biti Ligue 1 i MLS, ali sa EA se nikad ne zna.

Ja licno mislim da ce preskociti MLS i ove nedelje jer ce uskoro proglasenje MVP-a i ne zele da rizikuju da stave Djovinka u league SBC, pa da posle bude njegov MVP sbc koji ce takodje morati da izbace i retko ko ce ga odraditi ako je pre toga uradio MLS league sbc.

Sto se francuske lige tice bio sam ubedjen da ce izadji prosli put, pa sam se prevario, ali mislim da je vreme da sada izadje jedna iz top 5. Engleska nece sto posto, nju cuvaju za kraj. Prosle godine je Spanija bila prva, pa sumnjam da ce i ove godine. Ostaju Italija, Francuska i Nemacka. Nadam se da nece biti Nemacka jer sam boga oca potrosio da kupim celu italijansku i francusku ligu pre nego sto izadje sbc. :D

I jedan mali savet za kraj. Verovatno je vec kasno, ali ukoliko mislite da ce izadji francuska liga probajte da kupite par CB-a iz Lila jer nemaju gold kartice na toj poziciji, pa ce silverima kroz nedelju dana skociti cena papreno. Verujem da ce biti nesto slicno kao sto se desava sa stoperima iz Rostova.
 
Nakupovao MLS igrace nekih 100 komada uglavnom sam ciljao amere pa cemo da vidimo, 40-50k sam ulozio neka ih u klubu cena mora pre ili kasnije da im skoci.
 
Svakako nemoj prodavati prve nedelje kada izadje SBC, mozda cak i prve dve. Mnogo ljudi je ulagalo, bice veliki undercuting, a liga nije toliko primamljiva kao neke druge.
 
Gledam, sta ljudi dobijaju, u ovom SBC flash-u, kakvi igraci.
A meni jadni Mata,a tako bi mi legla, neka krupna zverka.:(:(:(
 
Pocinjem da mislim da uticem na neke igrace na marketu [emoji23][emoji23][emoji23]

Juce sam uzeo oko 200 Akvilanija za 300 coinsa i prodavao za 600 glat. Lik se danas biduje za 600-700.

Ista prica kao za Haraguchia onomad hah

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kupih i ja Aguerra za 385k, o on sada moze da se nadje za 360k.:trust:
 
Ja u ovom prvom fleshu izvukao samo Santi Cazorlu koji se prodaje za 1500. Vise me kostalo da uradim SBC. Drugi necu ni da radim... A da ne pricam sta su izvlacili na EA forumu. Vredelo je probati. Aguera sam preplatio ali nema veze, ocekujem da nadoknadi to brdom golova. Malo sam se dvoumio izmedju njega i Suareza.

Mnogo me vuce Hadzi da ga probam ali mi se ne puca 15k za SBC...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Neverovatno je kakvi su slepci. Umesto da sada umire ljude posle ovog #FixFifa sa tim SBC-om i jos par u okviru black friday oni ne izbace nista. Ne zasluzuju ni cent, ali dzaba kad ljudi nece prestati da kupuju packove...
 
Odavno oni ne zasluzuju, ali, objasni to nekom svabi, od 10 godina.
Inace, opsano me vuce, da ulozim u Mirandu, Sokratisa...
Danas sam Mirandu kupovao za 29-30 k, prodavao za 34.
Sada mu je cena pala na 25k.
 
Poslednja izmena:
Ovo je totalno nepredvidivo!
Dobro je sto nisam prodao Hazarda, sad je 300k, najnize!
 
Bice SBC-ova jos, polako. Garantovan totw sbc ce tek sutra da izbace Kazu da je tako bilo i prosle godine... Nije losa ideja da se rade ovi SBC-ovi na 1h, samo da budu ok kao ovaj prvi...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Kao što sam i mislio, odlične se pare mogu zaraditi, na 86,87, 88 rated igračima.
Ja sam sinoć kupovao ozila i bonucija, po 40.000. Ozil se prodavao jutros za 55k,a bonuci ide za 65k.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Super za XP, FixFifa je vec urodio plodom. Mada ovo giftovanje resava transfer size, coin boostovi itekako znace na pocetku sezone.

Mislim da sam na oko 6-7 pobeda na 15 utakmica u WL, a ne znam ni kako cu da stignem jer danas i sutra nisam tu ceo dan. Igram sokantno lose i bilo bi cudo da stignem na 18 pobeda. 13-14 realnije zvuci.

Aguero za sada bledunjav, masi zicere, ali vise krivim lag. I SB laguje vikendom, jedva sam danas pobedio bronzane na penale. Jel neko mozda zna koliko je prosle nedelje trebalo bodova za Elite 2? Nakupilo se malo tokom nedelje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Resavanje (input) laga na PS4 ... Povezes dzojstik na usb kabal i tamo u podesavanja konzole stavis USB connect umesto bluetooth. Dobija se osecaj da igra radi u mnogo vise fpsa ,klizi bukvalno

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Tnx, probacu, ali je ocigledno i do servera jer kasno nocu super radi. Treba mi samo neki malo duzi kabl... Dobra fora je i da se igra na monitoru jer TV ima uvek input lag.




Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno