Šta je novo?

FIFA 18

Da, nista od 83-jki. Ja investirao u 600 komada. Bice strasan gubitak ako cene nastave da padaju...
 
Au sa kojim ciframa vi raspolazete :) ja se vrtim oko 5k koina, dovodim i prodajem igrace i igram malo single malo multiplayer ali slabo dobijam pekove :( gde da ganjam te nagrade, radim samo daily q?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je mozda tretutak da se uprkos logici kupi jos 83-jki za 1000-1100c. Time da se smanji gubitak i prosek sa kojim smo ih izimali, kada prestane undercuttovanje i kada izadje neki sbc.

Vidim da iskusni traderi predlazu da se ljudi smire i da ce se vratiti cene. Svi panic selluju trenutno...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 

To sam posle iscackao po netu, thnx :) ja isao na tri fronta, malo SQ, malo online, malo sezonu.. mogu reci da je bas zarazno i da se ni na tren ne pokajah sto uzeh fifu posle 15 god igranja pesa.
Samo mi nije jasno kad se dobijaju ove nagrade iz SQ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Igraj squad battle i u zavisnosti od ranga dobijas svakog ponedeljka nagrade.
 
Igraj squad battle i u zavisnosti od ranga dobijas svakog ponedeljka nagrade.

Hvala ti an razjasnjenju, nisam bio siguran da li priliko svakog ulaska u visi rang(sto bi bilo mozda i previse) ili u nekom trenutku. Eto, i mrtvi ponedeljak da dobije svoju čar :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je mozda tretutak da se uprkos logici kupi jos 83-jki za 1000-1100c. Time da se smanji gubitak i prosek sa kojim smo ih izimali, kada prestane undercuttovanje i kada izadje neki sbc.

Vidim da iskusni traderi predlazu da se ljudi smire i da ce se vratiti cene. Svi panic selluju trenutno...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Mislim da si u pravu u vezi 83-ki. Sigurno se isplati uzimati jer nas ceka jos nedelju dana futmasa, ali cak i da ne skoce cene za mesec dana ce TOTY i tada obavezno ide garantovani TOTW, TOTGS i slicni sbc, a tu ce 100% trebati 83-ke. Jedino je bezveze sto packove necemo moci da otvaramo.

Ja sam sacuvao proslonedeljni TOTW pack posto je ove nedelje tim bio uzas i sad ne znam da li da uzimam jos 83-ki i zaboravim na taj pack jedno mesec dana ili da ga otvaram sledece nedelje. Na jedan dobar potez vucem 3 losa poteza ove godine. :D
 
To sam posle iscackao po netu, thnx :) ja isao na tri fronta, malo SQ, malo online, malo sezonu.. mogu reci da je bas zarazno i da se ni na tren ne pokajah sto uzeh fifu posle 15 god igranja pesa.
Samo mi nije jasno kad se dobijaju ove nagrade iz SQ


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ponedeljak u 1h se resetuje sb, a oko 1.15h dobijaš nagrade.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Bakayoko imao neki tajni upgrade ? Konstantno cele nedelje ga testiram 7 gola iz suteva van kaznenog. Vatafak? Ranije nije imalo sanse da sutne a da bude blizu gola.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Mislim da si u pravu u vezi 83-ki. Sigurno se isplati uzimati jer nas ceka jos nedelju dana futmasa, ali cak i da ne skoce cene za mesec dana ce TOTY i tada obavezno ide garantovani TOTW, TOTGS i slicni sbc, a tu ce 100% trebati 83-ke. Jedino je bezveze sto packove necemo moci da otvaramo. Ja sam sacuvao proslonedeljni TOTW pack posto je ove nedelje tim bio uzas i sad ne znam da li da uzimam jos 83-ki i zaboravim na taj pack jedno mesec dana ili da ga otvaram sledece nedelje. Na jedan dobar potez vucem 3 losa poteza ove godine.

1200 coina za kolko sada idu je verovatno risk free, ali se nerviram jer sam uzeo bas dosta za 1500-1600. Sta da ti kazem, meni je milion coina zarobljeno... Citam, ljudi imaju stackovano po 2-3 hiljade 83-jki. Trebace vremena to da se rasproda sve. Da ne pricam o smaranju sa vracanjem na unassigned pile posle svake utakmice. Srecom ne radi to u WL, i moze da se diskonektuje sa mreze pa opet konektuje brzo bez izlaska iz FIFE. Takodje postoji sansa, jer sve vise ljudi se zali na to i red fleguje EA, da ce da izbace patch pa cemo ili izgubiti sve iteme ili cemo morati da ih se ratosiljamo po discard cenama pre prve sledece utakmice. E onda cu se stvarno osecati kao Del Boj. To jest Rodni. Del Boj si ti u ovoj prici :D

Pitanje je, takodje, koje 83-jke imas. Ja imam glupe bundesliga (Forsberga, Keitu, Kagawu), koji nisu narocito popularni za razliku od recimo Bonaventure i De Rossija koji se jos koriste u meta (most-effective-tactics) timovima.

Ali ja sam ipak optimista. Packove uvek mozemo da sacuvamo za TOTY, nista ne smeta, a i verovatno bi bilo najpametnije. Ja sam imao neki trip da ih sacuvam za 31.12, pa ih svecano otvorim kao poklon za NG :D Sto je verovatno najgluplja varijanta.

Uglavnom, evo nekih reci utehe.

hold your cards till a week atleast and magic will happen

Totw 15 is when they all go up

They will rise, stay patient, trading isn't a short term gain, you invested as did millions of others, first one comes out, lots dump, people see them dump, other panic and dump also, plus the players weren't great. This is a 10 day promotion remember, then if they don't go up now, use them yourself or wait for an inform SBC where they will be useful, its all about how patient you are, that's how you make money

I bought all off them. Can't wait for the sick profit next week. Thanks panic sellers

I'd not sell 83s yet. 84s you can if you want, seems like you're making a nice profit as is. I would wait until 83s hit 4K or at bare minimum 3.5k.

They will rise. More SBCs to come and if the pattern is similar to last year, we will get a TOTW SBC too so 83s and 84s will rise.

Ako se ikada budem bavio real money tradingom na forexu ili stock marketu, ima srcka da me strefi. :D Ali ja ovo trejdovanje vidim zapravo kao dobru skolu.

edit: proslo vreme i za restockovanje, vracaju se na 1500.
 
Poslednja izmena:
Osvojio 3 sezonu/ligu SP fobio 8k coinsa. Moze li ovako isto da se spamuje prva i uzima nagrada ?

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Kakva je ubica De Bruyne TOTGS, kao ikona, ludilo!
 
Posle ovog Futmas leak-a sve mi vise deluje da su 83-ke i 84-ke propala investicija jer jedva par dobrih igraca ima sto je nedovoljno da se market povrati.

Poslednje coinse sam dao na 87 kartice u nadi da ce u toku naredne nedelje da izbace neki icon sbc i da cu tako uspeti da vratim izgubljeno sa 83 i 84. Trenutno su 25k sto je skroz okej cena za taj rejting.

Od ronalda nema nista do daljnjeg. Mozda tek nakon TOTY, ali kako investiram ove godine tesko da ce i tada. :)
 
Ne znam da li je do njihovih servera, neta, same igre ili moje konfiguracije ali nakon par tekmi igra pocinje da laguje i poprilicno mi je tesko da igram. Nekad je sve ok, nekad kriminal. A mozda je u pitanju i zamor igrača, nemam pojma. Online kad igram, obilaze me kao drva.
Svejedno mi je igra super nego mi nije jasno u čemu je fazon


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posle ovog Futmas leak-a sve mi vise deluje da su 83-ke i 84-ke propala investicija

Nisu ako ih sacuvamo za TOTW sbc? U najgorem slucaju relistovanjem za 1600 coina, mozda uspemo da ih rasprodamo bez preteranog gubitka...

Ja sam se bas smorio, prvo zbog ovog futmasa a i jer nemam vremena niti volje da se cimam sa 40 utakmica u vikend ligi. Juce sam ceo dan bio van kuce, danas mi se nesto ne igra a ostalo jos 30 utakmica. Igranje treba ipak da bude zadovoljstvo a ne rad. I propustio sam i bezbroj drugih igara zbog FIFE, filmova i serija...

Inace, podesio sam jos od prosle WL kameru na dynamic (max zoom out). Krupniji igraci dosta doprinose dozivljaju koji je mnogo arkadniji i lepsi zbog brzine i daleko bolje grafike. Mislim da cu nastaviti da korisitm tu kameru, takticke prednosti odzumiranih kamera nisam u stanju da iskoristim.
 
Poslednja izmena:
Ako cuvamo do kraja januara onda nije propalo, ali to znaci da nema otvaranja packova, a posle ovoliko promasaja jedino ti packovi me drze u igri. Nisam pametan...
 
Auuuuu svaka cast! Snajpovao si? Koliko je vremenski trebalo dok se nije pojavilo nesto tako na marketu?
 
Cista sreca, trebao mi je obican Matuidi za tim.
Vide osam da ide za 24k, stavio najnize 22k, cisto da ne izgubim, ako jos padne cena.
I posle jedno 30 sekundi, ulete ovo.
 
Ne znam samo, da l ida ga prodajem, ili da ga cuvam?
Imam samo 50k, posto sam se zarobio sa nekim igracima, a sada su cene pale, pa mi se ne prodaju, a nemam coinsa za trgovinu.
 
Ja 220k bez trgovine. Nemam ideje sta da radim jer mi je tim zadovoljavajuci za moje kriterijume.
 
Ja na sb dobio dzeka, lol.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ala su pale cene, Miranda ide za 19k, što je smešna cena.
Ubedjen sam, da će EA da vrati to na svoje mesto, a neko će lepo da zaradi.
Moguće je, da će to već biti, kada dodju jači igraci, iz ovog futmas sbc-a, biće tu i radja naingolan, a mislim da će njega ljudi juriti.
A za tako nešto će biti potrebni igraci, sa visokim rejtingom.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
A ja dao 50k pre par nedelja. Dobio dzeka sada na sb

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Stvarno ne znam, sta se ovo desava.
Vidim da ide jedan Ozil za 37k, i rekoh aj da probam da uhvatim nekog za nesto manje coinsa, i uleti ovo.
Nisam snajpovao ni minut.

 
Ala su pale cene, Miranda ide za 19k, što je smešna cena.
Ubedjen sam, da će EA da vrati to na svoje mesto, a neko će lepo da zaradi.
Moguće je, da će to već biti, kada dodju jači igraci, iz ovog futmas sbc-a, biće tu i radja naingolan, a mislim da će njega ljudi juriti.
A za tako nešto će biti potrebni igraci, sa visokim rejtingom.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Ocekujem da ce skociti cene, ali za jako mali procenat iz to iz dva razloga.

Prvi je taj sto je izasao taj prokleti leak i sada ljudi znaju koji igraci dolaze sledeci i mogu da se pripreme. Da nije bilo toga nego bi mozda odradio Kulibalija jer je dobra kartica i ne zeli da je propusti jer ne zna sta sledi u narednih par dana. Sada kada ljudi znaju da je vecina futmas sbca bezveze mogu da se pripreme za one koje zele, a to je jako mali broj.

Drugi je taj sto ce za tog naingolana trebati bubreg da bi se odradio. Ako za onu smesnu mkitarijan karticu treba 3 IF/Champ igraca i rejting 86 za naingolana ce trebati rejting od 88/89 + 4-5 IF kartica, a high rated IF kartice su jako skupe, tu nece moci 84 IF brozovic i slicno. Ili da smanje broj IF kartica, a da dodaju da mora obican naingolan da se ukljuci u sbc. Obrni okreni ostajes sa jednim bubregom.

Nadam se da ce ubaciti neku jako dobru prime ikonu za par dana kako bi 86+ kartice dodatno skocile, u suprotnom ceo futmas ce biti jedno veliko razocarenje (iako vec sada jeste) zajedno sa nasim ulaganjem. :)

Juce matuidi, danas ozil. Predji ti na snajpovanje nekog mesija ili ronalda. :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno