Šta je novo?

FIFA 18

Meni je dosta bolji gameplay u WC modu, igracu verovatno cak i kada prestane WC.

@Boyan: ima tu dosta prostora za upgrade, mada verujem da dominiras i sa ovakvim timom, sve u sustini zavisi od grinda.

Ja sam se malo smorio od ikona, moram priznati, kada krenu ovi ludi apgrejdi, moguce da cu ih zameniti ili ostaviti samo 2-3.

edit, jos malo razonode, Fifa moze da prodje kao komedija zanr :D

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/8ry3ng/goretzka_fails_to_avoid_a_booking_whilst_blending/
 
Poslednja izmena:
Zar je moguce da još nisu apdejtovali našu reprezentaciju?
Pola igrača ne postoji!
Ovo ne liči na njih, ali zato što smo to mi, možda i ima neke veze!
 
I druge reprezentacije koliko vidim nisu apdejtovane, gomila igraca nisu u ekipama, a nalaze se u WC modu (Naingolan, recimo).

Inace danas objavljuju portugalski SBC, tako da mi je ostalo samo jos da odradim CR7 i prakticno imam sve dobre igrace (prethodno sam odradio Mesija, Nejmara i Suareza). Jedva cekam da ga isprobam, a za veceras se smesi jos jedan +1 upgrade, pa moze da skoci na 97. Iskreno, sa ovakvim timovima i igracima, ne vraca mi se vise na FUT, ali vraticu se samo zbog Gulita.

Fali mi samo jos Yashin, ali nisam siguran da bih menjao De Geu, juce sam dobio i Nojera u 1 player packu, tako da je to manje vise to, fali mi samo jos par igraca iz odbrane koje sam uacio u Nejmar SBC.

Od nasih, Kolarov je dobio odlican upgrade, ali ipak ne bih menjao Albu, brz je kao metak.

Ceo WC mode mi se za sada mnogo vise svidja od classic FUT-a koji je postao totalna arkada.
 
Poslednja izmena:
Ljudi jel vam radi origin? Juce kupio fifu sad ne mogu da se logujem
 
Ne radi ni na PS4. Problem pri logovanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ja resio bilo nesto do naloga kontaktirao sam live chat. Sad mi stize mail da mi je neko refundovao igru, nemam pojma sta se dogadja :D
 
*mjau**mjau**mjau* koji sam tim uspeo da dobijem posle samo 5 dana igranja fife i ovog wc fut-a, mada i dalje nisam zadovoljan gameplay-om jer je prebrz i arkadan previse

wc fut.jpg
 
Pa sporiji je WC od classic FUT-a i vise skill based.

Inace, tim nije nesto a formacija katastrofa, ja imam jaci, kao i vecina koja igra WC duze od nedelju dana.

Vecina igraca sa ikona-timovima bas lose igra. Meni je zao sto nemam prilike da isprobam ove apgrejde, cak mi i CR7 greje klupu jer je losiji od Henry-a, CR9 i Pelea, nemam ga gde... A i Hazard i Suarez su npr pojacani.

Ali Kante mi se npr bolje pokazao na CM od Maradone, i poceo sam da bronze-benchujem. :D
 
Fut nisam ni igrao 3 godine, ovaj wc mod mi delovao interesantno zato sam i uzeo fifu 18.
Pazi za 5 dana po 1-2 igranja offline modova za ovakav tim se ne zalim uopste, juce sam dobio jos i mateusa tako da taman i sirotinja da ima prilike da proba neke od ikona :D
 
Ja gledam nekako da skockam slican FUT tim, kada prodje WC. Ali jos jedno 2 nedelje igra se ekskluzivno WC.

Poceo sam da uzivam u tandemu CR9-Henry (cudo), tako da sam danas uzeo Prime Henry-a za coine, jer je nevidjeno bolji od TOTS napadaca. I dalje sam kratak za Gulita, to mi je bas krivo, jer je jedina ikona koju nisam probao. R9 je "kliknuo" posle inicijalnog razocarenja, u WC modu dovoljno je reci da jedan 96 CR7 greje klupu. Mertens nije Pele, ali je makar po statistikama odlican za CAM. Interesantan je i novi Van Persie, koji ide na LCM u trougao sa TOTS De Lightom i Ariasom. Videcu jos, ima coina i prostora za kombinacije.






Послато са Moto Z2 Play уз помоћ Тапатока
 
imam jedno noob pitanje,
detetu bih kupio fifa 18, da li će slučajno WC dodatak prestati da se igra kada prestane svetsko prvenstvo?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Sta se desava sa fifom, zasto su toliko pale cene igraca?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Pa gotovo je vise, jos malo, pa izlazi nova.
Tako je svake godine.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sto se tice ovih scream kartica, mogu da se kupe po jako maloj ceni, sa veoma visokim ocenama. Je l' te ocene ostaju zaubek, ili su samo privremene?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cini mi se da sada ostaju do kraja sezone, dok su ranije bile bostovane samo kada je bio full moon.
 
Da li vredi da se kupi Fifa 19 Ultimate editition?

Ja sam kupiu fifu 18 Icon edition i pogresio sam zato sto su mi se u onim gold pekovima padali jako losi igraci.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
A da kupiš običnu verziju ne bi ti padali nikakvi igrači, pa proceni sam.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Srednja verzija je, po mom misljenju, najbolja varijanta i to samo zato sto se dobija 3 days early access. Packovi su tu najmanje bitni jer ih razvuku kroz veliki broj nedelja, a svakako ces imati prilike da otvaras veliki broj packova kroz WL, SB i SBC.
 
Ma koji ce mu i ta tri dana, neka trejduje malo i zeza se preko web app-a. Ganeshare-uj za 40e nosioca i ni za zivu glavu ne daj vise para na Fifu.

Inace cene TOTS kartica su bas pale jer je EA re-releasovao special kartice. Pre toga nije bilo sanse maltene nesto bolje da izvuces. Tako da je dobar momenat da pokupujete TOTS-e koje do sada niste mogli da priustite (npr, SMS je pao sa 800k na nesto vise od 300k).

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Pad cena je bas ogroman. Ja sam juce pokupovao italijane sve Tots i Totw za male pare.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, i ja sam sklopio tim, mada mozda izbace jos ponekog dobrog Futtie-a... uzeo sam i SMS-a, nek ide zivot. :D Odradio De Rosija i Bufona EOE, i naravno nema zurke bez Bakajoka. :S:

Al' opet bas mi se ne igra FUT seasons bez dedicated servera. WC mod je mnoogo bolji, sporiji i realisticniji.

Malo sam se nahajpovao za Fifu 19, a leakovani gameplay izgleda odlicno.

http://www.thesixthaxis.com/2018/07/24/hands-on-fifa-19/
 
Pojavile su se neke informacije o FUT-u 19. :trust:

GENERAL
-Fut collection back (collector cards)
-Trade offers back

CONSUMABLES
--Contracts: Less matches (Gold 10 matches + Silver 8 Matches + Bronze 5 Matches) without staff bonus
--Chemistry Styles: Less effective (e.g. Sniper Shooting +2, Dribbling +2)
--Chemistry Styles: More combinations (e.g. Passing only Passing +3; e.g. Pace +2 , Dribbling +2)
--Position Changes: More cards depends on player ability (e.g. Messi RW,CF,ST only; Azpilicueta CB,RB)
--No Fitness cards, No Healing, No Player Training
--Chemistry Styles for managers with tactics (e.g. Defensive Drop Back + Offensive Ball Possession)

STAFF
--Staff like consumables (fitness, healing, moral)
(e.g. Fitness staff has 99, you need to recover squad fitness of 3, you use staff and fitness staff has 96)
--Training Staff depends on age and rating
(e.g. you can set a training session with 3 players every day and after 10 days, players earned +1 in all stats if they can)
--More staff cards

CHEMISTRY CHANGES
--Chemistry reviewed like in world cup dlc
--Less boost of stats and more malus.
--Manager chemistry style bonus
--Loyalty bonus for 50 games and 100 games to play with no linked players (e.g. Neuer-Ramos-Thiago Silva)

SHOP
-PACKS SHOP
--Normal Pack (Bronze+Silver+Gold) = 15 players + 15 other items (Staff,Consumables,Kits,Balls...)
--Rare Pack (Bro+Sil+Gold) = 10 rare players + 10 rare other items
--'Special packs' (rare gold players pack or mega-rare pack are promos only)

-PLAYERS SHOP
--ALL PLAYERS (loan players + icons + tots + toty + motm + emotm + potm + normal bronze + rare silver)
--Players monthly, weekly and daily offers with (e.g. CR7 500k or Hazard IF 1mln)

SBC
--Every League SBC with multiple choice end-prize (e.g. Kane 92 or De Bruyne 94 or Zaha 85+Bolasie 88)
--Less chemistry in sbc for reviewed chemistry
--Less mini-sbc for icons with no icon required

ONLINE MODES
- Every mode has its online manual version where rewards are bigger to attract more people.
- Prizes: A) tot cards multiple choice; B) packs + coins; C) coins

1) TOURNAMENTS
--5 fixed tournaments: Champions League + Europa League + Bronze Tourn. + Silver Tourn. + Gold Tourn.
--prizes: A / B / C

2) LIVE TOURNAMENTS
--max.1 win - max.20 attempts
--2 monthly: 5 Group Matches (At least 8 Pts) - Quarters - Semi - Final
--2 weekly: 3 Group Matches (At least 4 Pts) - Quarters - Semi - Final
--prizes: A / B / C

3) DRAFT
--entry 25k + 5 Matches
--prizes: A / B / C

4) SEASONS
--New season format (3 seasons of 38 games renamed 'League A, B, C' with massive prizes
--prizes: B

e.g. NEW SEASON FORMAT

LEAGUE A
100+ pts WINNER
85-99 pts CHAMPIONS LEAGUE
70-84 pts EUROPA LEAGUE
55-69 pts GOLD
40-54 pts SILVER
40- pts RELEGATION

LEAGUE B
100+ pts CHAMPIONS WINNER
75-99 pts PROMOTED
55-74 pts GOLD
35-54 pts SILVER
35- pts RELEGATION

LEAGUE C
100+ pts CHAMPIONS WINNER
75-99 pts PROMOTED
50-74 pts GOLD
25-49 pts SILVER
25- pts BRONZE

5) FUT CHAMPIONS
--NO qualification
--full manual settings
--season 38 matches in 5 days
--weekly levels

BRONZE 3 0-9 pts / BRONZE 2 10-19 pts / BRONZE 1 20-29 pts
SILVER 3 30-39 pts / SILVER 2 40-49 pts / SILVER 1 50-59 pts
GOLD 3 60-69 pts / GOLD 2 70-79 pts / GOLD 1 80-89 pts
ELITE 3 90-99 pts / ELITE 2 100-104 pts / ELITE 1 105+ pts

--monthly levels

BRONZE 2 0-50 pts / BRONZE 1 51-100 pts
SILVER 2 101-150 pts / SILVER 1 151-200 pts
GOLD 2 201-250 pts / GOLD 1 251-300 pts
ELITE 2 301-340 pts / ELITE 1 341-380 pts
EUROPA LEAGUE 381-400 pts
CHAMPIONS LEAGUE 400+ pts

--prizes A + B + C

SINGLE PLAYER MODES
1) TOURNAMENTS
--5 fixed tournaments: Champions League + Europa League + Bronze Tourn. + Silver Tourn. + Gold Tourn.
--prizes: A / B / C

2) SEASON
--New season format
--prizes: B

LEAGUE A
100+ pts WINNER
85-99 pts CHAMPIONS LEAGUE
70-84 pts EUROPA LEAGUE
55-69 pts GOLD
40-54 pts SILVER
40- pts RELEGATION

3) SQUAD BATTLES
--entry 25k
--NO qualification
--full manual settings
--season 38 matches in 5 days
--weekly levels

BRONZE 3 0-9 pts / BRONZE 2 10-19 pts / BRONZE 1 20-29 pts
SILVER 3 30-39 pts / SILVER 2 40-49 pts / SILVER 1 50-59 pts
GOLD 3 60-69 pts / GOLD 2 70-79 pts / GOLD 1 80-89 pts
ELITE 3 90-99 pts / ELITE 2 100-104 pts / ELITE 1 105+ pts

--monthly levels

BRONZE 2 0-50 pts / BRONZE 1 51-100 pts
SILVER 2 101-150 pts / SILVER 1 151-200 pts
GOLD 2 201-250 pts / GOLD 1 251-300 pts
ELITE 2 301-340 pts / ELITE 1 341-380 pts
EUROPA LEAGUE 381-400 pts
CHAMPIONS LEAGUE 400+ pts

--prizes A + B + C
 
Meni je ovo previse dobro da bi bilo realno. :D
 
Koji je izvor za tu informaciju? Deluje interesantno ali i malo nelogično da menjaju baš toliko stvari odjednom. Mada ovo mi je prvo iskustvo sa FUT, jel se dešavale ranije ovakve promene?
 
Neki lik napisao na EA forumu, bez izvora. Da, i ja mislim da su tolike promene nerealne. Uglavnom dodaju jedan-dva nova moda, i neke sitnije izmene. Glavne gameplay izmene su dynamic taktike, active touch za prijem lopte i timed finishing.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=694&v=Pj2gJC2-fVY

Inace, u ovom garantovanom TOTS igracu za 8 online seasons pobeda dobio sam Allisona GK :S:

Kvalifikovao sam se i za WL fore radi, ali je gameplay sokantno losiji od WC moda.
 
Poslednja izmena:
Poceo Origin acces premier. Meni deluje kao mnogo dobar deal, ako planirate vise od jedne ea igrice godisnje da igrate :)
 
Koliko je u 18-ci FUT p2w ? Da li da ga podjem igrati ili ce biti nerviranja sa mm-om ?
 
Za 18 ti je kasno, a ako si pitao zbog 19, nije pay to win uopste.
 
Na 18 sam mislio.
 
Pa ostalo je jos mesec i po do kraja sezone? Svi imaju najjace moguce timove.
 
Nazad
Vrh Dno