Šta je novo?

FIFA 18

BitrAtE

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
24.08.2003
Poruke
4,901
Poena
925
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D @ DeepCool LT520 WH
Matična ploča
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX
RAM
32GB Kingston FURY Renegade DDR5 RGB DDR5-6000 CL32-38-38 @1.35V
GPU
Gigabyte AORUS RX 7900 XTX ELITE 24G
Storage
Kingston KC3000 2TB + 1TB / Seagate BarraCuda 3TB 2.5"
Zvuk
NZXT Relay 2.0 + NZXT Subwoofer @ AudioQuest DragonFly Black v1.5 / Steelseries Arctic 1 Wireless
PSU
Corsair SF750 80 PLUS Platinum
Kućište
Jonsbo D31 Mesh SC White
Monitor
Dell G2724D 27" QHD 165Hz
Miš & tastatura
Razer Pro Type Ultra & Razer Viper Ultimate Mercury
Ostale periferije
C1 55" & PS5 & Q990B
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S24 Ultra
Pametni uređaji
Huawei GT2 Pro...
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Kad već ima PES, da otvorimo i topic za novu fifu čiji se demo očekuje danas ;)
Čim bude linkova kačite...
 
Koliko vidim izasao je DEMO za PS4, je li se zna sta kada bi trebalo za PC?

EDIT: Upravo izaslo i za PC
 
Poslednja izmena:
Probao demo sinoć doduše jednu utakmicu samo. Grafika je za nijansu bolja što je odlično (nisam se nadao nikakvoj promjeni), pasovi su čini mi se nešto bolji, ali su mislim napadači prilično favorizovani, nadam se da griješim ali evo vidjećemo. Šou program sam radio sa Neymarom, prosto je bio nezaustavljiv. E da pomenem da mi se sviđa što se sada može odraditi dribling u momentu primanja lopte, fluidnije izgledaju svi ti pokreti u odnosu na prije...
 
Baca mi black screen kad ulazim u igru. Zvuk je tu, ali slike nema. Gledam malo po netu i nalazim samo neki unofficial fix koji izgleda poprilično sumnjivo. Ima li netko ideju što napraviti? Windows 10 je u pitanju
 
Igrao par tekmi, nove senke sam primetio, malo je sporija i rekao bih da su navijaci graficki malo unapredjeni. Ostalo sve isto. Kako ce da sisaju ovce :D

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Malo pre sam i ja probao demo, brate gameplay nula, smorili su vise sa istim potezima godinama, daj malo fluidnosti.. Inace sve ostalo je na mestu, nista novo..
 
Baca mi black screen kad ulazim u igru. Zvuk je tu, ali slike nema. Gledam malo po netu i nalazim samo neki unofficial fix koji izgleda poprilično sumnjivo. Ima li netko ideju što napraviti? Windows 10 je u pitanju
Probaj reinstalaciju, ako već nisi. To često pomogne. A zna da bude i greška i skinutom fajlu, pa možda da ga skineš ponovo.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Malo bolja grafika i promenjena boja u meniju [emoji23] Kretanje igraca je fluidnije, ima promena ali ne ako se igra par sati samo nedeljno, sitnice.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Moj tut kako sutnuti slobodnjak kao Roberto Carlos :D
 
Svaka čast na tutorialu ali ovi slobodnjaci tako nerealno izgledaju da je bolje da nisu stavljali kao opciju da može da se šutne spoljnom :)
 
Jos prekjuce. :D
 
Javio ali na drugom forumu :(

Najbolje pratiti zvanican forum za objave

http://fifaforums.easports.com/en/

Predlazem da se malo igrate sa trejdovanjem (iako je dosta tesko u predsezoni, malo packova a dosta profi trejdera), otvarate daily packove i daily rewards, trebalo bi da se skupi do pocetka sezone tj 29.
 
Da mi nije jutros na telefonu prilazao da je ažurirana FUT aplikacija (koja ne znam ni čemu mi služila u 17-ici), nebi ni znao da je berza za novu FIFU krenula.
 
E pa da, izasao je i novi companion app za mobilne (malo posle web app-a).

Moze da ti sluzi da trejdujes i skupljas coine dok nisi pri racunaru/konzoli :)
 
Znam, i koristim to danas. Ali staru nisam koristio nikako, sem u preorderu. Tako će biti i sa ovom verovatno.
 
Kakvi su carevi, ovi iz EA. Izbace me, usred partije, posto mi je isteklo vreme, od 10 sati, I sada ne mogu da prodam igrače, posto nisam pravilno izašao iz igre.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pa mozes preko web appa ili mobilne aplikacije, valjda.
 
Ne moze, kaže da moram da se opet ulogujem u igru, i izadjem normalno, ali to je nemoguće, posto mi je isteklo 10 sati igranja.
f8792c2cb218ddafbd52be94a97b47fd.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uh, koji *****i. No dobro, nakon sto izadje, ne verujem da ce cene igraca biti nize, ili bar ne znacajno. Kakav si tim sklopio?
 
Jos 8 sati [emoji3]

Koji tajming da konacno zavrsim petu sezonu sa My Pro igracem [emoji108]
55f3cd9a9ad2605633d4917c97cb120e.jpg
2cb2170a7d37d9420f457c630f7a6f07.jpg
c9ce144fd240dddde987f4edcb6a5dcb.jpg
7f91eb4c34de3bd7e1ee8fb5f2d0d16c.jpg


Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Dosta novina ove godine u FUT-u, squad battles, daily objectives itd... Za sad mi je sve ok, sto se tice gameplay-a malo golmane da srede ili su oni losi ili je sut sa nekih 25-30m OP jer ulazi sve i svasta.

Ovo sam uspeo da sastavim za ovih 10h u trial...
La liga tim.
screencapture-easports-fifa-ultimate-team-web-app-1506411441258.jpg
EPL tim.
screencapture-easports-fifa-ultimate-team-web-app-1506411176249.jpg
A ovaj tim cu da jurim da napravim sto pre.
screencapture-easports-fifa-ultimate-team-web-app-1506411232853.jpg

Dodajte me ko igra aktivno Rolo_Srbin
 
Valja li ovaj
973148f13dce622855cd835cb30ec6d8.jpg


Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Tek sam počeo. A imam i dvojcu Ronalda, Kantea i Sancheza u šteku :)

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
onda dobro :D pozajmica određen broj mečeva ili ?
 
Nazad
Vrh Dno