Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 2

Uvek je tako bilo, secam se jos od Mi2 i Mi2s ( to su bili valjda i zadnji modeli sa s oznakom )
 
?

Mi5s?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Posle Mi4 nisam nesto pratio Xiaomi, pa mi je promaklo to da postoje i 5 i 5s. Bez obzira, ja sam mislio na cenu.
 
E hvala ti fix je dobro došao. Jedino što sam sad u testiranju verzija..

Probao sam 5.0.22 final 1.0 version od BSG
I također imam instaliranu verziju od Camera-Pixel3Mod-Arnova8G2-V1Arnova

Pa sam još u dilemi koja će bolje raditi.
 
Konačno i ja preuzeo svoj telefon. Prezadovoljan sam na prvu loptu. Ekran je odličan, boje su izrazito lepe i jarke.
Dobio sam i tempered glass koji pokriva ceo ekran, sa crnim okvirima. Lepo leže, ali ima one tačkice, kao grid. Videćemo kako će kasnije izgledati. :)
E sad, zbog posla i aplikacija banke ne bih da rutujem za sad, samo hoću da otkljucam bootloader I unesem u build.prop liniju za kameru. Jel ce posle toga raditi stock kamera?

Sent from my Robin using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jao bre..... [emoji23]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Slatke muke Nidzo, video si zverku, nema greske...jos kada se ubaci LOS... :) ajooj.. :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ima i official MoKee za chiron ;) ijjjaaaooo hehe Btw, hvala ti Kidence sto si mi pokazao Mix 2 uzivo, masina i po je i veoma mi se svideo. Ono sto nedostaje ovoj zveri od telefona je IR blaster, a ja ga veoma cesto koristim, stvarno steta sto ga nisu ubudzili. Vidim zato da 2s ima infrared...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ako mogu da se kazu neke mane, klizav je poprilicno, nema IC, nema 3.5mm jack.
Ostalo sve na nivou cene :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ako mogu da se kazu neke mane, klizav je poprilicno, nema IC, nema 3.5mm jack.
Ostalo sve na nivou cene :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
To i nisu neke vece mane iskreno. Reci mi da li gcam nekad zna da pukne kao na Redmijima ili je 100% stabilan?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Točno to. Mene malo povuče, LOS i Omni da isprobam ali iskreno mi se ne da sve spremati Backup radit posto mi i ovako MIUI radi super.

Moze netko reći tko ima zaključan bootloader, kada ode u postavke - baterija - scene - tamo treba biti "non interactive mode" ja kada ga uključim, izađem i ponovno otvorim scene i bude isključen. Ne znam jel ima netko isti slučaj? Ja sam na otključanom bootloader i root. miui 9.5.6.0 global stable.

Baš me zanima na zaključanom stock.
 
Poslednja izmena:
Da li neko moze da mi kaze kako radi mi mix 2 sa bt u automobilu?

Послато са SM-T825 уз помоћ Тапатока
 
Rock stable, pa ovaj sd835 menje obradu samo tako...

Evo par LL slika sa gcam...

Koji je senzor u Mix 2? Gde ima malo detaljnije o tome? Isti kao u A1 li veći? Slike izgledaju veoma dobro.
 
Sony IMX 386 senzor...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Šta koristite od stakala ? Jel ima neka dobra opcija za zaštitu celog ekrana ?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Isti slučaj, danas naručio pa će me valjda sačekati kad odem u AT oko 1. maja :)

Stigao za cca 15 dana u AT. Utisci nakon nekoliko dana korišćenja su fenomenalni. Prednja kamera nije bog zna šta, ali ionako nisam lud za selfi fotografijama :)

+1 za pitanje o staklima, svaka preporuka dobrodošla.
 
Poslednja izmena:
Ja naručio imak pro sa aliexpressa, ali sam od prodavca telefona dobio isto takvo staklo. Odlično leži, pokriva skoro ceo ekran ( po pola mm ima slobodno sa strane), ali se na nekom svetlu vidi prelamanje svetlosti na sredini ekrana, verovatno tu nema lepka, pa se to vidi. U većini slučajeva se ne primećuje, ali je tu.
Uzeo sam i sa Amazona neko koje nema crne ivice i ono je solidno, ništa posebno.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na ovaj telefon staviti staklo i futrolu je greh... treba uzivati u njegovoj lepoti :) Kada se "zamota", isti je kao i svaki drugi telefon...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Na ovaj telefon staviti staklo i futrolu je greh... treba uzivati u njegovoj lepoti :) Kada se "zamota", isti je kao i svaki drugi telefon...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Bravo odlican zakljucak, istog smo misljenja...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Na ovaj telefon staviti staklo i futrolu je greh... treba uzivati u njegovoj lepoti :) Kada se "zamota", isti je kao i svaki drugi telefon...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Ja znam sebe, da ga ne umotam posle 5 dana bi bilo igračka plačka [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Bas je fora, das 300+ evra za telefon i stavis ga u "gaće" od par evra... ;D ;D ;D

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Daću koliko treba, nije problem, samo da valja [emoji23]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Po meni , tek kada UAG krene da pravi maskice za Šomija, moci cemo ponosno da ga zamotamo :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ajde ajde,dobar je Nilkin,radi posao samo tako pogotovo gde su uslovi na poslu malo losiji (dosta opiljakanod gvozdja recimo na sve strane) :)

uploadfromtaptalk1525468141203.jpguploadfromtaptalk1525468148050.jpg

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ajde kejs nije problem, i fabrički je dobar , ali staklo je problem naći, i za Mi note 3 je bio pakao naći

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Druga stvar je zamotati RN5 jer to taj telefon i zasluzuje :) ali upakovati Mi Mix 2, mislim da stvarno nema smisla - gre'ota... ;) Ni na jednom telefonu do sad nisam stavljao maskicu i nikada nisam imao problema sa razbijanjem telefona (a ispadao mi je, nije da nije), za razliku od moje zene, skoro svaki je razbila do sad haha i njoj su potrebne maskice (video je Kidence kakve sljastece i bljestece hehe)... A i za staklo nema smisla stavljati posle pojave 2.5D oblih ekrana jer ni jedno nece savrseno lepo leci.. Na RN3 je itekako imalo smisla staviti jer je ekran bio skroz ravan i selo je ko d*pe na nosu...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno