Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 2

Nemoj mnogo da čekamo :)
 
Razmisljam da promenim moj V20 za ovo cudo da li ce se primetiti razlika u velicini(to je jedino sto mi smeta kod V20). Ili je sigurnija opcija Mi6

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Realno odlična slika, konačno i oni da ubodu stock kameru, tj software

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Dosta su popravili stock cameru na Oreo-u u odnosu na N...bas je vidiljiva razlika.

evo i jedna Gcam :)

https://ibb.co/jxD0ic
 
Pa mora da resis build.prop sa HAL3 linijom...Ne moze samo install app...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kao i za sve ostale Xiaomi telefone.

Unlock bootloader-a , root, edit build.prop-dodas rucno HAL3 liniju ili root-ujes preko Magisk i iz njega imas modul kojim to odradis...Nakon toga install gcam app i to je to.

@Bobajakuda

Ma svuda po malo, ovo je Golubac.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Stigao i moj telefon. :D mada, stigao kod cure, kod mene stize u ponedeljak.
iz Kine za Austriju stigao za 13 dana. malo je kasnilo pocetno slanje iz Kine, ali kad je krenuo, za par dana bio u Austriji. DHL bez ikakvih dodatnih placanja. :)
samo da stige kod mene pa da vidimo kako sve to radi. :D
 
https://photos.app.goo.gl/zJsUutKihsGYja7L6

Stigao i moj jutros. Eto 9 dana sveukupno do HR. Stvarno ne mogu riječi reći trenutno za mobitel. Iskreno sam za ekran mislio da mi se neće svidjeti ali promijenilo se čim sam ga upalio. Uglavnom sad je podnesen update napravit na 9.5.6.0 global pa čekam da ga mogu otključati i stavit još Google cam.

Stvari koje sam primijetio u startu, a koja me iritirala na Mate, notifikacijsku traku na lockscreen nisam nikad mogao spustiti na Mate, na ovom mogu bez problema, i ne vidim za sada ona čudna sjeckanja koja su se na njemu dešavala.

Nakon par dana upotrebe napišem neke utiske. Uz mobitel dobio free xiaomi slušalice i screen protector.

Vi koji već imate Mix, jeste dobili u startu već zalijepljenu ultra tanku foliju na ekranu? Meni super leži pa mi je glupo skidati ju uopće.
 
Ja nisam dobio ni foliju ni slusalice....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Odličan izbor, usudio bih se reći, ako ne najbolji, onda svakako jedan od tri najbolja izbora trenutno.
Za foliju ne znam, nisam uzeo neraspakovan(menjao sam se za Nokiu 8), bio je star 3 nedelje i ne vidim nikakvu foliju na ekranu.

Послато са Mi MIX 2
 
Na KP nov imaš iz SU za 360, iz NS za 370e, u BG 375e.
 
Ima na kp sada vec i za 355€ taman sam resio da kupim a cena krenula da pada

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Cijene su stvarno odlične a mobitel malo za reći odličan za te novce. Evo meni danas sjeo povrat s topcashback 24 dolara dobio nazad od transakcije. Znaci praktički 402 $ je bio ukupno. Po meni stvarno za te novce nemam šta reći.

Upalio sam si gesture ove full screen mod i baš se fino navikavam bez tipki :)
 
Takodje sam stavio ful screen mod, odlican je... i sada gad uzmem A1, stalno pokusavam da svajpujem s desna na levo. :) Na dobre stvari se covek brzo navikne.
 
Hahhaj,isti fazon,koji god tel da uzmem sad u ruke,svajpujem kao lud :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
[youtube]qdHdBr397Ls[/youtube]

Nema tema za naslednika na forumu ? Kakva će ovo kupovina biti kada padne na oko 400e..
 
Meni se uopšte ne sviđa položaj kamere na novom modelu, ne deluje simetrično. Mix 2 je prelep telefon, 2s onako. :)

Sent from my Robin using Tapatalk
 
Mix 2 prelep a 2s onako a isti dizajn sem kamere. Što je najgore ova iPhone kamera deluje nekako lepše :)
 
Poslednja izmena:
Pa prelep je zbog simetrije, deluje elegantno. Ali, o ukusima ne treba raspravljati, poštujem ako se nekome više sviđa. :)

Sent from my Robin using Tapatalk
 
Mislim da je u ovom trenutku, kupovina Mi 2s pored obične dvojke, nedovoljno konkurentna, odnosno nepotrebna. Tek tamo neki Mi 3 bi mogao da bude bolja kupovina.


Послато са Mi MIX 2
 
Skup je mix2 s trenutno za ono sto nudi u odnosu na mix2....bar po trenutnoj ceni.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno