Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 2

Da li ona futrola u pakovanju vredi nešto?
Na putu(bukvalno), pruzi sam za Mix dvojku. Slušalice ne dolaze u pakovanju?

Послато са Mi A1
 
Sluske ne dolaze,a taj oridjidji kejs je skroz ok,tanak jako,precizno odradjen,dobar grip....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
I Eva ga...

Odlična je ova njegova maskica...nema potrebe da kupujem drugu.

b31fecf3b80cc5c6fa4063789b6147f8.jpg


Послато са Mi A1
 
Javite utiske, kako ti se sviđa. Moj također putuje, krenuo iz HK danas dobio tracking UPS, pa ide za GB I onda prema meni DHL-om.
 
Dobrodosao u klub :) da te lepo sluzi makina :) javi utiske obavezno

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Moji prvi utisak je, izrada vise nego odlicna i da je ekran odlican i to dosta bolji, nego sto sam se nadao. U poredjenju sa Mi A1 je svetliji i boje su jace, zivlje. Crna skoro kao na Amoledu.

Jedno pitanje, da li sim kartica 2 moze da koristi mobilne podatke, odnosno da se koristi Internet preko nje? Taj drugi slot nema podesavanja za pristup Internetu, dok kod sim 1 ima. Ili ja ne znam da namestim?
 
Uradi to i ujedno napravi najgori moguci potez sto se tice odabira telefona..Gde ces Mate 10 pro menjati sa ovim.. :)
 
Možda je to loš potez, ali 350€ ostane u džepu [emoji848]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
On ne kupuje nov telefon pa da mu ostane kes u dzepu,covek koristi 3 meseca Mate 10 pro a on se ne moze porediti sa Mix 2.
 
Zato sto je Mate 10 pro uz Note 8 proglaseni za dva najbolja telefona trenutno na trzistu,imas mnogo izvora koji to ukazuju.A znas to i sam.Ovaj Mix 2 je dobar telefon ali ipak je losiji od ova dva pomenuta.
 
Ma pusti ti te plaćene testove i marketing. Ne zaostaje on za mate 10 pro puno, pogotovo ne toliko kolika je trenutna razlika u ceni.
 
Ne gledam samo te "placene" testove,odakle ti to?Ostanimo samo na ovom forumu,teme "mate 10 pro" i "note 8".Zaostaje i to podosta na primer "ekran","kamera",dovoljno..Ovaj telefon je dobar,ima odlican procesor,ali opet nije kategorija ova dva pomenuta..
 
Razlika je oko 170e. Mate ima validnu garanciju , bolju bateriju , amoled , bolje kamere i 64gb prostora više .

Mix 2 , nižu cenu , bolji soc ,kvalitetnije staklo sa zadnje strane i to bi bilo to

Sw je sličan kod oba moba.

Glavno mu dođe cena i koliko ko ceni garanciju kada iskesira 50.000din +
 
Poslednja izmena:
Dovoljno je da mu ne secka fejs i ono što su komentarisali da bude bolji :D
E da, Mate 10 Pro nije klasa Note 8, nema olovku, ipak je on klasa za sebe, Note. Realno je tako, on je klasa S8 plus.
 
Mate nije klasa Note i obrnuto..Oba imaju neku svoju orginalnost..Kao i ovaj Mix 2,karakteristican po bazelima kad uporedis sa ova dva,ima dobar SD ali opet ne spada u tu kategoriju..I ti vlasnici Nota 8 mozda njih 5% koriste olovku,tako da ona nije neki presudan karakter da bi prevagnuo i sad odneo pobedu jer ima olovku..Znam 2 coveka imaju Note 8 i izvade olovku da bi pokazali nekom kako radi,inace koriste prst..
 
Mix 2 je za ovu lovu pun pogodak. Da li su ostali telefoni koji su skuplji od njega za oko 200e toliko i bolji-pa....ne bih bas rekao....drzao sam zetov S8 side by side pored ovog Mixa,i iskren da budem,nikada ga nebih menjao za s8. Sto se displeja tice,razlika pada u vodu recimo kada se oba odsrafe na max brajtnes....kamera sa fotkanjem je maltene egal (stock na mixu sa Oreom je odlicna,o Gcam necu ni da pricam) ali zato video snimak nema sta da trazi pored s8. Fluidnost i brzina u radu u odnosu ova dva telefona-mix opet odnosi glatko pobedu....sve ovo pricam na osnovu toga sto sam drzao oba telefona istovremeno u rukama....eee sad...ima tu jedan faktor,da kada ti se nesto svidja,i kada imas love,tu ne gledas cenu,nego kupujes sta ti se svidja,tako da tu sva poredjenja padaju u vodu u tom slucaju.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zato sto je Mate 10 pro uz Note 8 proglaseni za dva najbolja telefona trenutno na trzistu,imas mnogo izvora koji to ukazuju.A znas to i sam.Ovaj Mix 2 je dobar telefon ali ipak je losiji od ova dva pomenuta.
Mate 10 je samo huawei stavio u rang sa ajfonom i samsungom, niko više. Sami sebe porede sa njima. Ipak su jos uvek malo iza.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Apsolutno netacno.
 
Ovaj tjedan bi trebao dobiti svoj pa ću baš reci usporedbu s Mate 10 Pro
 
Bio sam vlasnik Xiaomi mi2, 2 godine, pa onda mi4 vise od godinu dana. I zato vise naginjem ka Xiaomi brendu nego Huawei. Mate 10 pro sam uzeo u Telenoru na 24 rate, jedino zbog toga, jer mi je bilo u to vreme mnogo da iskesiram 500 i nesto evra za Mi Mix2. Stvarno bih menjao Mate 10 za Mi mix 2 uz doplatu od jedno 130 evra. ili za mi mix 2 128gb 8gb ram bez doplate
 
Zna li neko od vlasnika ovog telefona, zašto neće led notifikacija da mi radi? Kad se puni telefon radi, ali kad imam propušteni poziv ili poruku neće...
Da mu možda Nova launcher smeta?

Послато са Mi MIX 2
 
Marinko, ne bi trebalo da Nova uopšte utiče na to, proveri u Settings/Additional Settings/Notification Light da je "Blink light" upaljeno. Ako jeste probaj da ugasiš i upališ ponovo za slučaj da je neki bug u pamćenju opcije postojao, inače kod mene radi za sve aplikacije kako treba jer je opcija vezana za bilo koju notifikaciju.
 
Hvala za info! Uradio sam tako i sad radi led, ali neće za poruke kada je Textra podrazumevana aplikacija za poruke, za sistemsku apk hoće.

Послато са Mi MIX 2
 
Settings-notifications & status bar- app notifications-textra-notification light ukljuci...

Tu podesavas za sve programe koje hoces notifikacije i palis lampicu.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Hvala Kidence![emoji4]
To je to.

Koliko puno i za skoro sve Miui ima podešavanja, tako je i malo duže potrebno proučiti sve to...

Nisam od Mi 3(2014) koristio Xiaomi, pa sam i ono malo što sam znao zaboravio.

Послато са Mi MIX 2
 
Sta kazes za Mix 2, jel nisi pogresio sto si odradio zamenu za HMD 8 ?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nisam pogresio, jednostavno mi je bilo bezveze koristiti dva softverski ista uredjaja. Nokia je vise nego odlican telefon, a da pri tom i nije preterano skup.

Cekam da se slegnu utisci i da jos malko koristim Mix-a, pa da napisem utiske o njemu i poredjenje izmedju njega i A1.
 
Nazad
Vrh Dno