Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 2

8.0 izašao, zvaničan? Ili neka najava? Vidim da je pao na 385e kod Vlade.
 
Ja sam na Global Developer-u,on je 8.0,e sad nznm dal ima zvanican...

uploadfromtaptalk1523435525512.png

@robi
Nisam siguran da li moze prstom da se prosiri ili mora da se klikne na onu malu strelicu u cosku...proverim svakako pa ti javim ;)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Stigao je i Stable (zvaničan) 8.0 sa 9.5.4.0 update-om od pre nekih nedelju/dve. Inače je 385e smešna cena za ovakav telefon, naročito kad se pogleda konkurencija za slične pare :)
 
Poslednja izmena:
Upravo tako, predobar deal trenutno. Malo bezveze sto je bela boja rezervisana za onaj skuplji model, to tek brutalno izgleda.

Ceka se Mix 2S, on ce sigurno biti tipa 500e, ali opet bolji deal od konkurencije sa SD845.
 
Poslednja izmena:
Sto se mene tice,moze da izlazi sta god,ja ovo cudo ne menjam do daljnjeg :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ma ti se se tako kleo i u Max 2, tebi nije za verovati :d
 
Lako se covek na bolje navikne :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ma ti se se tako kleo i u Max 2, tebi nije za verovati :d
Hahha :) ma Max2 je stvarmo extra fon,ali vremenom sam skapirao da je ipak prevelik i kabast za rukovanje,i to mi je jedini razlog zasto zam ga menjao....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Planiram i ja da se uskoro upišem u spisak vlasnika. :) naručujem na austriju, preko hkgoldway-a, uz onaj cashback. razmišljao sam između ovog i mi note 3, ali je dizajn ipak presudio. :)
 
I koliko će to novaca da te izađe?

Послато са TA-1012
 
pa trebalo bi oko 400 dolara, ili oko 325 evra. :)
 
Planiram i ja da se uskoro upišem u spisak vlasnika. :) naručujem na austriju, preko hkgoldway-a, uz onaj cashback. razmišljao sam između ovog i mi note 3, ali je dizajn ipak presudio. :)

Isti slučaj, danas naručio pa će me valjda sačekati kad odem u AT oko 1. maja :)
 
Poslednja izmena:
31.03. naručen od HKG amazfit 2 danas stigao u CRO pa računaj [emoji41]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
A problem sa kvalitetom zvuka u video zapisima, jel to postoji? Videh da se ljudi zale i da navdno nije reseno a problem prijavljen odavno
 
Možda ima problem sa mikrofonima, kao što su imali A1 i Max 2? Na A1 sredili sa dolaskom v8, nije bilo pištanja i krčanja u video snimku, ne znam za ostale modele.
 
Pa onako...sta znam...nije bas sjajan zvuk prilikom video snimka...ali nije ni katastrofalan...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Naručio i ja, čekam da stigne. :) Dizajn i kvalitet izrade su presudili, nadam se da će gcam da poboljša kameru, pošto po netu samo to kritikuju kao jedinu manu. :)

Sent from my Robin using Tapatalk
 
Vidi,na Oreo-u i fabricka kamera pravi izuzetno dobre fotke,kako u low light tako i na dobrom svetlu...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Svaki review koji sam gledao kritikuje kameru, ali verujem da nešto moraju da kritikuju. :) Videćemo, verujem da nije loša, svakako je za tu cenu ceo paket odličan.
Nadam se da stiže do kraja meseca, tad cura dolazi pa treba da ga donese :)

Sent from my Robin using Tapatalk
 
Što se tiče kamere mislim da Kidence može da okači neke semplove pa da se sve lepo vidi... [emoji3]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Opasno sam zagrejan za kupovinu, kakva mu je kamera u odnosu na mi a1? Koristio sam ga uz Gcam i pravi fenomenalne slike. Koliko bolje mogu ili ne mogu očekivati od ovog telefona u odnosu na mi a1? Ipak košta duplo više.

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Moze low light. :) moze i ako ima neki primer portrait sa google kamere.
Hvala. :)
 
Sto se tice LL, tu nema sta...Gcam dominira u odnosu na stock, ali ni stock nije ocajna...
Kacio sam vec LL sa Gcam pre par postova, pa da se ne ponavljam.A uglavnom za LL koristim Gcam, bolja je, nema tu dileme...

Post #76 ovde i temi.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Odlično, hvala puno. :) Sasvim dobre slike. :)

Sent from my Robin using Tapatalk
 
Koje rom koristite na MIX 2? Moj dolazi najvjerojatnije tokom tjedan dana.
Najvjerojatnije bi išao na global dev ili xiaomi.eu rom?
 
Ja sam na global dev-u.....btw,upravo mi stigao Nilkin Frosted Shield....kako je samo cucnuo na tel....brutalno!!!!

uploadfromtaptalk1524233246360.jpguploadfromtaptalk1524233264521.jpguploadfromtaptalk1524233269032.jpguploadfromtaptalk1524233274213.jpguploadfromtaptalk1524233277622.jpg
f9795ecd228300a8dc809a495ef39fcc.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Sinda lep ti fon :) :) :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ahahah :) Lep lep,nego sta :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno