Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 2

Po kojoj ceni ovo cudo moze da se uzme? Prilicno zanimljivo izgleda.
 
Zavisi gde [emoji41]

Mene je izašao nešto preko 39.000 sa dhl dostavom u eu tj ne bi smelo da bude carine i poreza.

Bar je do sada tako bilo [emoji12]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Evo da se i ja konacno upisem...ponosni vlasnik vec par dana,odusevljen sam telefonom!!!Ekran odlican,dizajn predobar,ostavlja utisak mnogo skupljeg osecaja! Odmah ubacen Global Developer Oreo,telefon je brz kao munja,pre njega sam imao MiMax2,razlika je itekako osetna...zvuk u slusalici dobar,prijem wifi signala kao i signala mreze odlican. Baterija opusteno gura ceo dan i jos ostane 30tak % otprilike,bar u mom slucaju. Ono gde sam se najvise iznenadio je stock kamera,koja pravi (po meni) odlicne fotke kako u low light tako i na dobrom svetlu,video je tanak (to nikako da srede). Cekam da prodje 72h od zahteva za unlock,pa ce se svakako ubaciti Gcam,i jos po koja sitnica,ali za ovih par dana cackanja,ja sam jednostavno PREZADOVOLJAN!!!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima li razlike u ekranu sa max 2? Realne. I da ki je bolje osvetljen od max 2?
 
Razlika je ogromna, bez preterivanja! Boje su ovde napucane poprilicno,skoro pa kao Oled,crna je bas bas crna,bela extra prirodna,daleko bolje mi se vidi ovaj ekran napolju nego na maxu 2..
Mocan je displej nema sta,moze sa ostalim LCD Flagovima bez problema na crtu,bar po meni :) jos ove tanke ivice,prosto te tera da njakas tel i buljis u ekran :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ček. Možeš li da u servis meniju pogledaš koji ti je displej ? Pritisni par puta kernel version I onda prva ili druga stavka.
 
Evo ga
uploadfromtaptalk1522356016265.png

E da,jos jedna interesantna stavka,kada se upale Full Scren gestures,sklone se one kapacitivne tipkice...dobije se full ekran na raspolaganju,milina :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Kako iskljuciti blic da ne svetli prilikom poziva ljuuudiii?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Telefon, podešavanja
8c0cae70902eb045b87d671fadb4c87c.jpg


Послато са MIX 2 уз помоћ Тапатока
 
Razlika je ogromna, bez preterivanja! Boje su ovde napucane poprilicno,skoro pa kao Oled,crna je bas bas crna,bela extra prirodna,daleko bolje mi se vidi ovaj ekran napolju nego na maxu 2..
Mocan je displej nema sta,moze sa ostalim LCD Flagovima bez problema na crtu,bar po meni :) jos ove tanke ivice,prosto te tera da njakas tel i buljis u ekran :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Onda je kao na Mix 1, odličan je bio ekran uživo, baš mi se sviđao, ali onaj zvuk je bio kanta. Dobro je da su to izbacili.
Nrešto slabo pišete utiske? Nema ni slika sa GCam? Mrtva i tema, ili naši ljudi neće za Xioami da daju više od 200e?
 
Sta reci druze....telefon je BOMBA!!!! Cinjenica jeste da ga malo ljudi ima,zato i slabo ljudi pisu....ja sam tek danas otkljucao BL i ubacio GCam,fotke su odlicne,nema sta....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Realno ne vredi više od 300€ jer osim fizički dopadljive spoljašnjosti ne nudi ništa više od toga.
Imao sam fon ali sam bio banovan pa nisam mogao da napišem utiske. Meni se nije svideo OOB i odmah sa ga prosledio dalje (ovo je subjektivno)...

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Ja cu reci samo ovo, najbolji Xiaomi telefon definitivno...Ovaj telefon sto pruza za ove pare, cak ni mnogo skuplji modeli drugih proizvodjaca ne daju toliko....

Gcam, onako tri random slike cisto da se vidi sta i kako :)

https://app.box.com/s/vru8y3hgmpn66c3gp2s789afjpnzdwb0

https://app.box.com/s/1hock61cjmhkrxsjv26js9hkbb0gq81d

https://app.box.com/s/fdsldtlf5mu58dx90fulfxmzdm15ra77

i jedna stock cam, sve auto...

https://app.box.com/s/q40owkj80phqxlqzti4gl230v62ylnbh

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako je obična verzija tako dobra, kakva li je tek najnovija s verzija?
 
Nadam se da ću se kroz 2-3 tjedna pridružiti MIX 2 zajednici. Moram prodati nažalost Mate 10 Pro, trebaju mi neki novci, a ovo mi djeluje pristojna zamjena za fine novce s topcashback me izađe 404.20 $ s AliExpress dostava u HR.
 
Nadam se da ću se kroz 2-3 tjedna pridružiti MIX 2 zajednici. Moram prodati nažalost Mate 10 Pro, trebaju mi neki novci, a ovo mi djeluje pristojna zamjena za fine novce s topcashback me izađe 404.20 $ s AliExpress dostava u HR.

To je super. Realno, mozda osim baterije, odnosno sigurno osim autonomije iste, razliku neces primetiti, stavise nekako mi je MiX 2 lepsi, kad sam pre neki dan malo uzeo u ruku Mate 10 Pro od drugara, koji je bruka fon, posebno baterija u ovoj klasi odusevljava, ali ono MIX je bolji deal ako se gledaju cena, a izuzme legalna domaca garancija. Mada i na Mix 2 lagano baterija uz fino silovanje telefona, izdrzi dan i ostane 15-20%, sto je super. Oba su top telefoni u svakom pogledu.

Ta prica sa dostavom (DHL ili sta druga) direktno bez poreza i carine, vam je jedna od retkih korisnih stvari u EU:d Nekako se nadam da ce ovi nasi slepci, uskladiti zakone po tom pitanju sa EU, i da nikada ne udjemo, kao Svajcarska ili Norveska, smesno poredjenje ali eto :)
 
Je cijena je ta sa svim davanjima posto eto nema carine kada ide DHL od Goldway seller na AliExpress.

Pa da na Mate baterija trenutno ubija. A ovom nek bude malo lošija podnijeti ću bitno da nije kao S8
 
Može netko reći, jel ima nova 9.5. verzija ove nove proširive notifikacije ?
 
Na koje tacno notifikacije mislis??

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
@Kidence

Kakvo je iskustvo posle nekog vremena? Kakva je podrska za custom romove?
 
Telefon je brutalan, prezadovoljan... Prelep, odlicna izrada, odlican ekran, ovaj Oreo MIUI sa 6gb ram-a bas, bas lepo radi MT...Cak me i bat iznenadila s'obzirom na sd835...oko 6h SOT prosek wifi+4g na 24h. Unutra, na wifi moze i 7+h da izvuce lagano na auto osvetljenju.
Def.kamera, malo losija nego Gcam...veoma upotrebljiva u odnosu na def.cam na Nougat-u.
Zvuk odlican, odlican signal, wifi takodje...
Sa Gcam, odlican.

Ove full screen gestures su tako dobra stvar, 6" ekrana na izvolte :) Kada se na njih naviknes, tasteri su samo visak :) rade kao sat :)

Sve u svemu, odlican.

https://ibb.co/e7D9Gc

Lepotan :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru. Dosta zanimljiv telefon. Ako ti nije problem, odradi AndroBench za storage, kad budes imao vremena.

Secam se da si pisao da dolazi sa UFS 2.1, da li to vazi za svaki model ovog telefona?
 
Poslednja izmena:
Evo...

uploadfromtaptalk1523401427357.png

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ima. Kod mene je ovakva situacija:

uploadfromtaptalk1523431694092.png

To je to?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Je to je to! Znači riješili su to. Odlično! Jel se može proširiti jednim prstom ili moraš na strelica onu malo kliknut?

Sad je to to, samo da Mate ode i ovaj se naručuje :D
 
Nazad
Vrh Dno