Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 2

Kako kida Gcam....nista bolje id ovoga ne treba :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Top, odlicne slike...

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Upoređivao sam note 8 koji ima koga devojka, iPhone X koji ima drug sa mi mix 2, I preko dana razlike skoro da i nema, osim kod portreta, ali je to zbog dve kamere. Noću razlika postoji, ali ništa previše. :) Vodeću da u album dodam neke slike i sa druga dva telefona.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Dodao još par. U info piše koji je koji telefon :)
 
Poslednja izmena:
Razlika u ciju korist ?

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
iPhone x i note 8 egal, klasična priča, note ima napucanije boje, IP "prirodnije". Sve je to u slabijim uslovima osvetljenja, ovako je skoro pa isto. :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Cisto sumnjam da note moze da ima bolje low light fotke u odnosu na gcam sa mix2...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
I meni cudno...zato pitam.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Mozda je covek mislio na stock kameru kod Mix2...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Stock. :) modovana Google camera za low light je odlična, samo da se telefon drži baš mirno. Note ima oštriju sliku, odmah sa telefona, bez obrade. :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Prebaci tu sliku na komp sa Note-a, pa dodji ovde i napisi to opet... ;)

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Jedna nocna, njegova kamera. Prvi telefon koji nisam rutovao tako da sam ostao na stock kameri.
08d1761a8a4850a9c644ac431c85b96a.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Hej hej drugari :) samo da prijavim,baterija osetno bolje na miui10 u odnosu na miui9.....o performansama da ne pricam ;)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Jedna nocna, njegova kamera. Prvi telefon koji nisam rutovao tako da sam ostao na stock kameri.
08d1761a8a4850a9c644ac431c85b96a.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Sasvim dobra. Na 2s modelu je tek vrh sigurno, meni bi to bilo vise nego ok i ne bih se smarao oko rutovanja/gcam.
Mada ja udarim u proseku 2,3 fotke mesecno, ne racunajuci putovanja, tako da mi kamera i nije nesto bitna.
 
Moze gcam i bez rutovanja,aaaali to je sad vec neka posebna tema ;)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ako je procedura laganica, podrzavam. Ako ima finog cimanja, sto li me bojko :d

Salu na stranu, ova fotka gore je super zaista, a toliko kukanja na kameru mi mix 2 modela je bilo....
 
Moze sve na Mix 2.
GCAM bez root-a i bez narusavanja OTA update-a i blokiranje reklama bez adaway-a... :)

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Potvrđujem da uz pomoć Kidenceta dve može [emoji16]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kako da se rešimo reklama bez root-a? :D

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Stigao update..
20c83e12c8af6edbbfcdf9c29e9f86c0.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Evo bug, umesto settings stoji search dugme koje kad se stisne samo zatvori panel i nista se ne desi.
21d41165501f6b0a3e01db7b42538796.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Imaš u notification & status bar da čekiraš između search I settings dugmeta, pa prebaci na settings dok ne poprave pretraguScreenshot_2018-07-19-14-45-08-006_com.android.settings.jpeg

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Niko da podeli mudrost kako bez reklama bez ruta? :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
blokiranje reklama bez adaway-a, što neko reče gore. :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
E tu vec nastupa kolega Kidence ;)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Koja je trenutno najbolja verzija Google kamere za Mi Mix 2?
 
Момци размишљам се између овог модела и mi6 шта ви мислите и јел истина да је звук приликом снимања са stock камером ужасан?
 
I ja sam imao istu dilemu, odnosno trilemu. :D u igri je bio i mi note 3. Ono što je presudilo je ekran. Pošto je sad doba bezel-less telefona, bilo mi je nelogično da kupujem novi telefon koji je po dizajnu već zastareo, iako ima jednu kameru manje. I nisam se pokajao. :)
Video ne snimam mnogo, ali nisam primetio loš zvuk, kolko sam čitao to je bilo sa starim verzijama os-a, posle su ispravili.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno