Šta je novo?

Jako cudan (restart) problem sa novom konfiguracijom

acivi_nik

Slavan
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruke
4,262
Poena
300
Sastavljena je potpuno nova konfa (pola madjari,pola domaca radnja).
g4560, h110m pro-d, 8gb kingston, wd 250gb ssd + 1tb toshiba hdd, palit gtx1060 3gb, LC6560GP3.

Sve radi najnormalnije, osim kada se pokrene neka igra, posle par minuta sledi nagli restart... posle tog restarta, sve igre rade normalno ma koliko dugo da se igra. Temperature normalne, hladan kao led.
Kod sledeceg ukljucivanja racunara, posle nekoliko sati, ista stvar se desava. Restart u igrici posle par minuta, posle toga sve normalno... I tako stalno.

Da li je neko imao slican problem, da znam od cega da krenem?
 
Driveri? Znam dok sam ja bio u svetu računara, bile su nekompatibilnosti komponenti. Probaj od drivera pa od graficke

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Svez sistem, svezi drajveri, nema tu mnogo filozofiranja, sve je skockano kao i na 1000 konfiguracija do sad.
 
Pa, nalogičnije da probaš drugo napajanje. To što je novo ne znači uvek da je ispravno. :)

A uvek možeš samo da izvadiš grafičku i probaš da pokreneš igru sa integrisanom. Tako obuhvataš GPU i drivere za GPU kao potencijalni izvor problema.
 
Poslednja izmena:
Drajveri za zvucnu verovatno, skini zadnje sa oficijalnog sajta.
Probaj i da smanjs sample rate u opcijama.
 
Update biosa ploce izgleda da je resio problem...
Namerno je ostavljen komp da odstoji sat vremena, pa ukljucen i pokusana igrica, nema restarta... videcemo popodne, kad odstoji celu noc, da li ce se desiti opet.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno