Šta je novo?

Nema slike na monitoru

Novatech

Cenjen
Učlanjen(a)
29.01.2016
Poruke
1,446
Poena
110
Komp izgubio sliku na monitoru u toku rada, kuciste radi normalno. Monitor kad se izvuce iz graficke se ukljucuje, tako da nije on, graficka nije brljavila pre toga. Pretpostavljam da je napajanje jer je staro, u biosu izbacuje 11.500, jel moze ono da stvara takve probleme?

Послато са LG-D405 уз помоћ Тапатока
 
Msi 770 c45
Athlon x2 250
2gb RC
Ati vtx 5670
Chinez 550w
500gb toshiba, koji cas gubi cas dobija health, malo je i on sumnjicav. Komp je od rodjaka.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Može biti do svega, prvo probaj ram da ubaciš u drugi slot, ako neće probaj drugu grafičku ako imaš i javi
 
Testiracu sa nekim komponentama iz mog kompjutera, javicu ako nesto postignem.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Juce kod komsije slican problem ukljuci komp cuje se bip a nema slike, probano sa drugim napajenjem i evo ga radi
 
Graficka u pitanju, menjao sam ram iz jednog slota u drugi, menjao sam napajanje, i kad sam ubacio moju graficku monitor se ukljucio. Moja iskustva su da graficka kad crkne izbacuje neke linije, sarene kockice ali ovo je nesto drugacije u pitanju. Pretpostavljam da ne vredi pecenje, zamena kondenzatora?
Da dodam da sam prikljucio monitor na dvi preko adaptera i isto.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Da li si ocistio kontakte na grafickoj i probao je u tvom kompu?
 
Nisam cistio kontakte, samo smo pogledali pastu koja je bila kao cement i sastavili je ponovo. Hteo sam da je probam kod mene, ali smo ipak odustali od toga jer ce komp ovih dana ici kod veceg strucnjaka od mene na kompletnu proveru svih komponenti.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Sta je danasnji ekvivatent Ati 5670 128 bit, 512 mb, 4000mhz? U vreme kupovine je bila oko 7000 din.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno