Šta je novo?

Nokia 3

Jel ima jos neko problem da se telefon potpuno iskljuci ili resetuje kada se prikljuci na punjac?
Ovo se desava otprilike na svakih 10tak punjenja... Nema pravila, cak iako je baterija na 50% on se iskljuci i posle moram da cekam par minuta da bih ponovo startovao sistem...
 
Dešava se se i kod mene, u pitanju je poslovni telefon u početku me je to iritiralo ali iskreno da ti kažem naviko sam.
 
Meni to deluje kao neki feature posto se i na zeninom fonu desava.
Fazon kao ne resetuje ga nikad niti gasi pa su se oni dosetili kakl da doskoce :D

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam pomenuo u prethodnom postu da mi se to dešava.
Tačnije desilo mi se par puta u početku, poslednjih mesec dana nije ni jedanput.
Možda jer sam u početku više koristio telefon, pa je možda baterija bila toplija kada se priključi na punjač, ne znam, u svakom slučaju ne znam kako da isforsiram da se ispolji.

Mene iskreno više nervira bug, kada izađem van dometa wifi mreže i nakon toga uključim mobile data, on bude neaktivan, već moram da uđem u airplane mod, izađem i onda se nakači na mobile data.
Možda se ne dešava ako je konstantno uključen i data i wifi, ali sigurno kada se izađe iz wifi dometa i nakon toga uključi data, ne radi.

Malo mi se izgrebalo i staklo sočiva sa zadnje strane, nisam to očekivao.

Osim toga za ove pare je fin telefončić, evo i nove sigurnosne zakrpe, lep feature.
 
Mali komentar na 8.1 update, meni je vidljivo usporio telefon sa ovim update-om, seckanja i trzanja kroz menije u izobilju.
Reset telefona nije pomogao, bas los update, nadam se da ce neki iduci popraviti situaciju.

Inace i dalje moram airplane mod da koristim da bi radio mobile data nakon izlaska iz wifi mreze.
 
Najnoviji update kod mene radi super, i sto se tice baterije, i brzine telefona, kao i ostalih problema koji su postojali u pocetku.

Tako da najverovatnije fabricki reset.
 
Nazad
Vrh Dno