Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Sve ono sto sa pregledao po netu, pixel2 ima najbolje fotke danas od svih. Ali to je moj utisak i stav.. Svako vidi nesto drugo.

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Samo jos jedan trik Marketing od strane Huawei i Leica, ispostavice se opet prosek kamera u odnosu na S8, iphone 8, n8...
Da, bice i jeste bolja kamera od mate 9, p10 itd... Ali je opet to loše u odnosu na konkurenciju.
Huawei i super Kamera, jok, to nikako još uvek ne ide...

Huawei Mate 9
 
Fotkama po danu sam jako zadovoljan sa Mate 9. Nije nista gori od s7e i ip7 sa kojim sa poredio. Dok u low light skripi a video je dve klase ispod realno
 
Vidis druže, nusam bas zadovoljan uvek slikama, i to baš dnevne slike su uvek nekako sta znam, isprane...
A poredio sam X2 i mate 9, X2 bolje slike daje i mnogo kvalitnetnije...
krastavac...
Ali ja nisam foto freak, da mi je to bitna stavka...

Huawei Mate 9
 
Ne pratim previše ali sam malo gledao ovaj Mate 10. Sviđa mi se visok "screen-to-body ratio" pa bih radije neki takav model, dakle što veći ekran a što manji telefon. Nego jel' može neko da mi objasni kako to da Mate 9 nakon evo godinu dana košta 410 € ovde kod mene a recimo G6 koji je izašao u aprilu košta manje od toga? Da li je Mate 9 toliko bolji kad toliko drži cijenu? Ne znam koliko su koštali jedan i drugi kad su izašli ali ili je Mate 9 po izlasku bio mnogo skuplji ili mu cijena mnogo sporije pada. Zašto?

Da li je bolji Mate 10 ili V30?
Sad sam malo gledao ono poređenje fotografija na GSM Areni u onom njihovom komparatoru između Mate 9, V30 i G4 kojeg sada imam, i G4 ispade najbolji. Mate 9 više zaostaje u low light uslovima.
 
Mislis na obican Mate 10 ili Pro? V30 je na papiru dosta kompletniji telefon od oba,meni licno i lepsi. E sad,treba sacekati da se cena stabilizuje i malo iskristalise situacija sa displejom na V30. Ali deluje kao bolja kupovina ako budu u istom cenovnom rangu,a verujem da hoce.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Mislim na običan Mate 10. Više me privlači nego Pro.

O čemu se radi sa displejem na V30?
 
Stara oled tehnologija, verovatno podložan burn inu.
Meni samo žao što na taj V30 nisu stavili stereo zvučnike i bolju prednju kameru, bio bi baš kompletan tel.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Zna li se hoće li Mate 10 lite biti u ponudi nekog od operatera? Mislim da do sada nisam video da nude Mate liniju.
 
Bio Mate 9 u mts-u u ogranicenim kolicinama cini mi se
 
Koliko vidim prodaja u Evropi startuje od 1.12 ili zanje nedelje novembra. Tesko da bude u Srbiji za 2 nedelje. Mozda prednarudzbine.
Inace Mate 10 lite u CH kosta 320 fr ili malo manje od 290€.
Po meni odlicna startna cena
 
Poslednja izmena:
U de zvanično od 16.11. Svuda od Media Markt pa do t mobile.de itd itd

Huawei Mate 9
 
Od 1.12 je Mate 10 pro a Mate 10 Lite nesto ranije u pravu si
 
Ahh, jesu ovi opisani iz T-mobile, pošto imam kod njih data karticu za internet za Tablet M2 10.1, i pošto mogu kao da produzim ugovor, jer tu karticu koristim više od godinu dana, i uz račun plaćam 4,95e 4gb. Sad mi nude Huawei Mate 10 pro po ceni za telefon od 29,99e i mesečno 50e sa 6gb full lte Internet i sve ostalo neograničeno, takodje je tu u ponudi i Iphone novi i Samsung Note 8, gde se u toj tarifi npr za iPhone doplaćuje 600e a za Note 8 299e.
Stim što uz Mate 10 pro ide i onaj Moleskine smart sa olovkom za džabe, koji košta po njihovom navodno 299e :)
Opasni su... Sve to lepo, ali onda se vezem sa još jednim ugovorom, bilo bi previše već :)

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Dok je tebe počelo da bocka i da razmišljaš o tome, nije ništa nemoguće :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ma jok, za mene sigurno neću. Samo sam eto izneo sta mi nude :)
Previše bi mi bilo da imam još jedan ugovor, bez potrebe...

Huawei Mate 9
 
Ahh, jesu ovi opisani iz T-mobile, pošto imam kod njih data karticu za internet za Tablet M2 10.1, i pošto mogu kao da produzim ugovor, jer tu karticu koristim više od godinu dana, i uz račun plaćam 4,95e 4gb. Sad mi nude Huawei Mate 10 pro po ceni za telefon od 29,99e i mesečno 50e sa 6gb full lte Internet i sve ostalo neograničeno, takodje je tu u ponudi i Iphone novi i Samsung Note 8, gde se u toj tarifi npr za iPhone doplaćuje 600e a za Note 8 299e.
Stim što uz Mate 10 pro ide i onaj Moleskine smart sa olovkom za džabe, koji košta po njihovom navodno 299e :)
Opasni su... Sve to lepo, ali onda se vezem sa još jednim ugovorom, bilo bi previše već :)

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE

U Holandiji na t-mobile mrezi nude mate 10 pro za 35.50e mesecno a za to dobijes 5gb najbrzeg interneta i sve ostalo neograniceno uz nikakvu doplatu za telefon.i da, nude taj set moleskine smart besplatno koji vredi 299e.

Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk
 
Super cena. Ugovorna obaveza 2 godine? Onda ti ispada paket skoro dzabe vec samo placas ratu za telefon koji ispada 850e (35,5x24).
Prilika koja se ne ispusta ako zivis u Holandiji uzimaj :)
 
Super cena. Ugovorna obaveza 2 godine? Onda ti ispada paket skoro dzabe vec samo placas ratu za telefon koji ispada 850e (35,5x24).
Prilika koja se ne ispusta ako zivis u Holandiji uzimaj :)
Da 2 godine.ali imam samsung s8 za 33e mesec o u istom mesecnom paketu.s8 mi je bolja kupovia.ili s8plus za 38e

Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk
 
Dosta bolja ponuda u Holandiji. Inače i ovde je za nove korisnike Mate 10 pro samo 1e, ovo je slučaj kod mene da se ugovor produži, pa je zato i veća doplata za uredjaj.
Ali od toga nema ništa, imam vec 3 ugovora, 4 mi nije potreban, pa sve i za džabe da mi daju mate 10 pro :)
Jedino da se natezem sa njima kao prošle godine za mate 9, gde sam tada dobio uredjaj cu i mi se za 1e i za 50 posto jeftinije tarifu :)

Huawei Mate 9
 
Pa ako daju 50% popusta na tarifu pa i da razmislis
 
Ne daju, ali nekom srećom prošle godine sam uspeo da dobijem to kao stari korisnik :)
Na muku

Huawei Mate 9
 
U CH jos gore. Vise se isplati kupiti tel za keš nego uzeti preko operatera
 
E pa, nisam hteo, ali pošto sam dobio 50‰ na tarifu, ipak naručen Mate 10 pro uz free Moleskin Smart.
Za cca 30e mesečno, 6gb net full lte i sve ostalo neograničeno plus free EU, kao i za svaku tarifu, pristao sam.
06c74c68acba6ddf7726331904083287.jpg

Stim što, ako ne budem zadovoljan, imam prava u roku od 14 dana telefon da vrati, i ugovor je ne važeći :)
Isporuka, navodno od 17.11.

Huawei Mate 9
 
Da li se zna koja ce cena biti za kes u Srbiji i Nemackoj ?
 
Nazad
Vrh Dno