Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

a da li si ti dobro procitao sta sam napisao? honor 9i ili honor9?? zbrku pravi ovaj huawei jedan telefon a 3 imena kako za koje trziste :) jel ko pazario obican mate10?
Planiram ja da ga uzmem iz kine, ako kedan prijatelj uspe da ga kupi tu oko ng.
 
Video sam na netu da se pojavio update 127 za Mate 10 Pro. Iz opcije Ažuriranje sistema telefon nije video update, pa sam probao iz aplikacije Firmware Finder. Tu sam pronašao pomenuti update (Full OTA 127a), proverio da je update odobren za IMEI mog telefona, i pokrenuo update preko in-app proxy servera. Posle 1-2 % download-a nastavio sam update bez proxy-ja, sve se download-ovalo i update-ovalo kako treba. Ako neko hoće da proba, naravno, na sopstvenu odgovornost [emoji16].

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
110650527aaaed83eb9ba4ff9364b30e.jpg
17d422534a833446e0e79c1f12c25329.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja uvek cekam OTA azuriranja. Jedino bas ako ne bi radio sa trenutnim pa mi se zuri za sledece. Ali uglavnom nema potrebd zuriti...
 
Ja uvek cekam OTA azuriranja. Jedino bas ako ne bi radio sa trenutnim pa mi se zuri za sledece. Ali uglavnom nema potrebd zuriti...
Tako sam i ja radio duže vreme, otkad sam sa Nexusa prešao na Huawei, ali nisam odoleo da probam neku nezvaničnu varijantu. Na sreću, posle update-a sve radi kako treba, dodali su one dinamičke teme koje su najavili, ništa specijalno novo, bar do sada nisam primetio.

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav,interesujeme da li je huawai mate 10 lite u telenoru sim free il je zakljucan na njihovu mrezu? Hvala
 
Pozdrav,interesujeme da li je huawai mate 10 lite u telenoru sim free il je zakljucan na njihovu mrezu? Hvala
Ako pitaš u Telenoru, reći će ti da za sve telefone dobijaš kodove za otključavanje nakon isteka ugovorne obaveze. Međutim, prava istina je da nisu svi telefoni zaključani na mrežu (moj P10, na primer, nije bio zaključan), tako da je jedini način da saznaš - da pitaš nekoga ko je uzeo telefon u Telenoru.

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Mislim da Huawei više i ne zaključava svoje telefone, koji god da je operater u pitanju.

Sent from my Honor 8
 
vi cekate ota a ja jos cekam da stigne fon.. ako im odem do poslovnice bice guzve :D
 
U telenoru sam pito kazu da su svi zakljucani,ima li neko mate 10 lite iz telenora da mi potvrdi informaciju?hvala
 
Ako već možeš da ga nabaviš za 200e, zašto se razmišljaš? Kupi ga za 200e, koristi pa ako ti se ne svidi prodaj za više i uzmi v20.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Samo da javim da i posle 10 dana fon radi kao zverka a uključen je po ceo dan, po 9 sati ekrana svakodnevno, ne staje haha
 
Napisao sam i da je supruga uzela S8 i da za nijansu pravi oštrije slike, ali ja sam prezadovoljan kvalitetom slika na Mate 10 pro. Generalno sam za sada prezadovoljan fonom!
 
Mate 10 Lite u Telenoru je sim free

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Kad sam uzimao moj mate 10 pro u telenoru, pitam prodavca, da li je zakljucan na mrezu? Kaze prodavac da jeste. Pitam kako kad je dual sim, kaze cekaj da vidim. Ne zna da je dual sim. Onda kad je utvrdio da jeste, kaze da je sim 1 zakljucan na telenor, a sim 2 je otkljucan. Samo sam rekao aha.
Jos uvek nisam proverio da li je sim free, nemam drugu karticu.
 
Jesi ubacio? Ima razlike? mozes se fokusirati na video snimanje da ga nisu slucajno sredili
 
Jesam, a sto se tice tog čuvenog video snimanja, zabole me ona stvar :)


Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Koja je onda poenta objave na forumu da je stigao update?
 
Za one koji poseduju ovaj telefon, za njih je ta objava :)

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Kad sam uzimao moj mate 10 pro u telenoru, pitam prodavca, da li je zakljucan na mrezu? Kaze prodavac da jeste. Pitam kako kad je dual sim, kaze cekaj da vidim. Ne zna da je dual sim. Onda kad je utvrdio da jeste, kaze da je sim 1 zakljucan na telenor, a sim 2 je otkljucan. Samo sam rekao aha.
Jos uvek nisam proverio da li je sim free, nemam drugu karticu.
Telefon je dualSIM i oba slota su otkljucana...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Znam da su otkljucani, vec ja sam vise to napisao zbog prodavca, da oni po svaku cenu moraju reci da nije sim free, pa bio to makar i jedan slot.

U cemu je problem sa videom? nisam ispratio.

@Bogi79 koje velicine je bio taj updejt?
 
Poslednja izmena:
ok, hvala, cisto da znam ako i meni stigne uskoro :)
 
Apsolutno ništa novo, pametno, niti nama korisno ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jesi dobro pročitao sta piše?

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Nije mi se pojavio updejt, vec sam odradio preko onog huawei firmware finder, za sada sve ok. Primetio sam da kod skrolovanja , ima ponekad da ne skroluje vec kao da crtam po ekranu, i onda dobijem mogucnosti za edit , ...
 
Nazad
Vrh Dno