Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Za mate 9 da si to napisao, pa ok. Bas se i ne bih složio sa tvojim komentarom. Čitajući druge forume, niko bas nije tako to napisao kao ti, da je kamera i dalje prosek ali valjda si ti strucniji, pa eto...


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Mate 10 pro, Dual Sim
Obe kartice podržavaju 4g to je LTE
0980875603c0a35a3bf1d9bc23a8db4f.jpg


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
A mate 9 nema na oba slota 4g?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema, ima samo jedan slot 4g a drugi 3g.


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Dobro je, bar nije 2g kao na mate 8. Razmišljam se da uzmem mate 9, zaboravio sam koliko sam bio zadovoljan sa mate 8 svojevremeno i huawei brendom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa i ove slike koje je Bogi okacio sa Mate 10 izgledaju tako. I dalje je to daleko od konkurencije pogotovo ako se u obzir uzme cena.

Nisam expert za slike, ali mate 10 pro i mate 9 ne mogu da se porede..
Od koje konkurencije ? Navedi neki model
 
Za mate 9 da si to napisao, pa ok. Bas se i ne bih složio sa tvojim komentarom. Čitajući druge forume, niko bas nije tako to napisao kao ti, da je kamera i dalje prosek ali valjda si ti strucniji, pa eto...


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29

Izvini uvredjena sujeto.
Ja sam komentarisao tvoje fotke koje si postavio - tu se ne vidi neka razlika. Sad sam prelistao test na GSM Areni - ima razlike u korist M10, tu spora nema, ali je to i dalje daleko od onoga sto nude V30, S8, iPhone 8+, Pixel/Pixel 2.
 
Ahh, izvini ti gospodine...
Kakva sujeta, ebo telefon.. Da ga nisam dobio jeftinije, ne bih ga ni uzeo.
Ali eto opet moram da dodam, ti si gledao i citao GSM, a ja čitam od korisnika koji već imaju mate 10 pro i imaju takodje mate 10 pro, više verujem korisnicima nego tekstovima.
Uostalom, da je kamera i najlošija, ja zadovoljan, jer nisam freak za kameru, za to sluzi fotoaparat.
I naravno da se sada opet ne slažem sa tobom da je kamera opet daleko ispod konkurencije...
Jel ti imaš svaki taj fon, pa znaš da je sve to bolje ili lošije? Ili si "citao" GSM?
Koliko mi sujeta proradila tvojim postom, dodje mi da vratim telefon :)
Jesam li zaradio sad jos 2 veličanstvena poena, jer pišem o telefonu koji posedujem, to jest ova telefona, ili što diskutujem sa tobom?

:)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Poslednja izmena:
Ukoliko nekog zanima, uopšte, mogu napisati utisak o Mate 10 pro, u poređenju sa Mate 9.
Mada, cisto sumnjam da nekog i zanima ovde huawei, pogotovo mate 9 i mate 10 pro :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Ima nas i koje zanima, kao sto kazes bolje je da cujem razliku od nekoga koji je koristio oba telefona nego da citam po nekim casopisama ili stranicam..... :)
 
Ok, napisacu detaljno poređenje, mozda cak i večeras.
Ako te bilo šta zanima, u vezi oba telefona, pitaj.
Sa drugim modelima, da poredim ne mogu jer ih ne posedujem :)

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Ok, napisacu detaljno poređenje, mozda cak i večeras.
Ako te bilo šta zanima, u vezi oba telefona, pitaj.
Sa drugim modelima, da poredim ne mogu jer ih ne posedujem :)

Huawei Mate 9 MHA-L29
I mene isto zanima razlika izmedju mate 10 pro i mate 9 ili 8 ...
Trenutno imam mate 8 i kamera je losa .. moze dojam kamere ili koja fotka... Hvala puno

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
 
Slike sam vec postavio u temi za slike, mate 9 vs mate 10 pro,mozes pogledati. Pa pogledaj i videćeš sve sta te zanima :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Slike sam vec postavio u temi za slike, mate 9 vs mate 10 pro,mozes pogledati. Pa pogledaj i videćeš sve sta te zanima :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
Ok hvala ... Ima li always on zaslon..i budjenje dodirom po zaslonu moba?

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
 
Da ima, gde kad je zakljucan telefon, pokazuje sat, datum..
Valjda mislimo na isto... :)
To je eto neka nova opcija
dd159e6de29d688c729b36b34687595e.jpg



Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Jos kada bi prebacio na engleski jezik, mnogo lakse bi pratili :D
 
Počeo je preorder u Srbiji kod sva tri operatera...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Cak ni nije neka preterana cena u Telenoru, ima na poklon i huawei 360kmera.
 
u vip uz paket jeftiniji od s8.. zanimljivo. u mts kosta uz paket isto kao s8.

pohvala za 6/128gb verijantu

jos kada bi na oglasima brzo na oko 500e pa da se i kupi :)
 
Poslednja izmena:
Mozda bude još koji korisnik mate 10 pro ovde, kako izgleda :)

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
ma gledam samo da se otarasim ove s8.. mada opet sve zavisi od toga kako ce se m10 pro kretati cena na oglasima , na kraju krajeva nema teroije da brzo padne na oko 500e posto ce retko ko da ga uzme na ugovor da bi ga odmah prodao. za takve stvari su i dalje najbolji s8/s8+ , note8 i iphonovi.. nazalost
 
Nije valjda da ces i ti da predjes na Huawei?
Zezas li se?

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
uvek sam otvoren za nove mobove :) i ti kineski skinovi mi realno mnogo više leže nego tw..

svakako je ovaj mate10 pro bolji od s8 ako gledam iskljucivo iz mog ugla.
 
Poslednja izmena:
Moli Boga da ne pređe, naćiće mane za koje i ne znaš da mogu da postoje, a onda kao šlag Kinez od 150e biće bolji :D
 
Kad bi ja slušao sta svako piše o svakom telefonu, pa sigurno bih bio na samsung :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
uvek sam otvoren za nove mobove :) i ti kineski skinovi mi realno mnogo više leže nego tw..

svakako je ovaj mate10 pro bolji od s8 ako gledam iskljucivo iz mog ugla.
Ehhh... Nista od toga, samo palis vatru ovde, bitango jedna :)
Ili mene lozis, jer jesam Huawei korisnik odavno već :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Huawei Mate 10

uvek sam otvoren za nove mobove [emoji4] i ti kineski skinovi mi realno mnogo više leže nego tw..

svakako je ovaj mate10 pro bolji od s8 ako gledam iskljucivo iz mog ugla.

Kineski skinovi su sve bolji zadnjih godina. Pogotovo huawei.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uh uh... Sto ovde pokušavaju da lože :)


Huawei Mate 9 MHA-L29
 
realno sve je bolje od tw :)

[youtube]t_0-OtLk1jc[/youtube]

nego vidim ovde i dalje se žali da ekran sam smanjuje brajtnes na određenim apk ? da li je moguće da kinezi već 2 godine nisu to sredili ?
 
Nazad
Vrh Dno