Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Meni su mate telefonu uvek bili glomazni. I bili su nenadmasni po tome. Kako je pocelo, jos malo pa ce mate serija biti najmanja po pitanju velicine (od konkurencije).
 
Meni su mate telefonu uvek bili glomazni. I bili su nenadmasni po tome. Kako je pocelo, jos malo pa ce mate serija biti najmanja po pitanju velicine (od konkurencije).
Pa za one koje nisu bili ljubitelji glomazne Mate serije, ovaj mate 10 pro je idealan za te korisnike, malo manji, malo uži, i nije toliko težak kao mate 9.


Huawei Mate 9 MHA-L29
 
pa u odnosu na mate 9 pro i nema smanjenja.. (2mm povecanja je zanemarljivo)
ali oni se uvek drze te velicine, dok su ostali drasticno povecali telefone.

valjda ce doci do trenutka kao u automobilskoj industriji. kao sto je sa 2l krenuo downsizing motora. Pa sad trend vracanja na staro.
NAdam se da ce i telefoni poceti da se smanjuju.. Kome treba drugi tablet :)
 
Poslednja izmena:
Osetna razlika, kad uzmes mate 9 u ruku pa onda mate 10 pro, nije velika razlika, ali se primeti, pa i po težini naravno.


Huawei Mediapad X2 7.0 LTE
 
krastavac to sad kako kome odgovara :).. za moju saku 140mm x 70 mm je ok.. sve preko toga je mucenje
 
A ja sam posebna priča, da ima nesto da valja oko 6,5 ", za mene idealno :)

Huawei Mediapad X2 7.0 LTE
 
Mislim da nisu bas lepo okaceni linkovi , ali u svakom slucaju daleko je bolja slika na Mate 10 , meni licno.....Mate 9 deluje isprano...
 
Ti sam i ja kao amater zaključio, nekako baš što kažeš isprane. Dok je na Mate 10 pro slika oštrija i čistija i realnija...
Moje amatersko zapažanje, a hvala bogu ovde ima dosta članova koji će to sve bolje prosuditi detalje itd itd...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Tako je , na istom smo nivou verovatno , ali vidi se nesto ocigledno :)
 
Mate 10 Lite = Honor 7X pa ko voli nek izvoli...ne razumem kako niko jos nije otvorio temu za taj uredjaj , a prodavace se navodno za 250e.....
 
Pitam se kakva je kamera na light verziji?
 
Pa lite...verovatno nešto u rangu honor 8

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Bas tako... Očekivati wooowww kameru od lite verzije, nikako...

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Ne bi rekao da ce biti u rangu Honor 8.Honor 8 ima vrlo dobru kameru,po primerima slika koje sam video bolja je od mog Honora 9.
 
Ja se debelo razmišljam da ga uzmem u mts-u preko boxa za 33000. Šta mislite, da li njega ili da čekam, eventulno kupim preko oglasa Samsung J7? Kamera mi i nije neki prioritet. Ovaj lite je lepši, veći...
 
Pa ako ima vise prednsoti za tebe licno za M10 Lite , za 33000 je nista realno....
 
Da , apsolutno , narocito jer su se Lite verzije kod Huawei-ja odlicno pokazale jos od P8 serije...
 
zanimljiv fon ovaj lite 10.. isto bih ga preko boxa ako uzmem box 2 net i fiksni samo mi oko cene nije jasno jel tih 33k se placa odma ili moze u rate? jel ga ko drzo u ruci jel prevelik.. vise bih voleo da je ekran do 5.7
 
da li ce pro varijanta biti u vipu ili mozda mts-u ?
 
Za sada je iPhone SE favorit.. Bas zbog dimenzije.. Ali voleo bih da ima dobru kameru. Sto nije slucaj
PA reko da proverim uzivo mate 10 ako ce da stigne kod operatera.. Da vidim koliko je to cudo. Posto mu je kamera hvaljena. Ne vidim da ima bolje kao LG, a koliko vidim ima i solidnu podrsku..

Mislim, ono sto meni treba, danas se ne proizvodi i nece nikada
Dobra kamera, male dimenzije, kvalitetna izrada (bez lg boljki i da ne puca kao novi iP8), dobra baterija i softver, dobra podrska :)

Mada moram da priznam da mate 10 dosta dobro izgleda... Ne znam samo koliko bi mi legao taj emui
 
Poslednja izmena:
Okačio sam ja slike u odgovorajucoj temi, mate 9 vs mate 10 pro.
Mnogoo su bolje slike na 10 pro ... Bar za mene... :)
A tako i za dosta njih koji već imaju takođe mate 10 pro, zadovoljni svi, bar na de forumu...
Očekivao sam ovde komentare za kameru 10 pro... Hmm... Niko nista komentarisao nije :)
Ili je Huawei sad ubo sa kamerom, ili ipak nije :)

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Poslednja izmena:
Video sam te slike.. mate 9 ne moze da pridje kameri na mate 9..
Slike sa mate 9 kao da su slikane po najvecem smogu.. Sve ne sto "maglovito"
Mate 10 pro je mnogo bolji za mene, "obicnog" korisnika, koji opet voli da slika izgleda dobro za oko...
kakav je huawei sa softverskom podrskom ?
 
Godinu dana skoro imam Mate 9, podrška, nemam reči, odlicna podrška. U principu, svakih mesec ipo redovan update. A sad se očekuje vrlo brzo i uodate za Android 8 i emui 8bza mate i novu p seriju.
Pre im se to zamerki, kako ovde tako i na bilo kom forumu, što više to nije slučaj :)
Ako te sta zanima oko 10 pro, tuj sam :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
steta sto nisu ostali na aluminijumu.. ionako nisu stavili wifi punjenje, tako da im staklo nije trebalo
 
Video sam te slike.. mate 9 ne moze da pridje kameri na mate 9..
Slike sa mate 9 kao da su slikane po najvecem smogu.. Sve ne sto "maglovito"
Mate 10 pro je mnogo bolji za mene, "obicnog" korisnika, koji opet voli da slika izgleda dobro za oko...
kakav je huawei sa softverskom podrskom ?

Pa i ove slike koje je Bogi okacio sa Mate 10 izgledaju tako. I dalje je to daleko od konkurencije pogotovo ako se u obzir uzme cena.
 
Nazad
Vrh Dno