Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Lepo iznenađenje danas, stigao Mate 10 pro
263416556b6d756179fabbc1cdc4ebcd.jpg
 
Meni daleko ljepši Mate9


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo sam otpakovao, na brzinu pogledao i to je to... Čim imam vreme, da ga podesim i dobro pregledam i uporedim sa Mate 9, javicu se ovde.
Na prvi utisak, uži telefon, lakši, i plastika pozadi, koja me jako iritira :)
Inače ovako na izgled, deluje lepše od mate 9 :)
Kako god, mate 9 je tenk za mate 10 pro :)
Za par dana cu napisati nešto p poređenju i konačnom utisku :)
Žena se zalepila za mate 10 pro :)
 
Eto taman daš ženi i nemaš problema...i neka vas služikod koga god da bude!
 
Hehehehe, komso, opasan si :)
Ne znam jesam li ja dvosmislen ili ti :)
Hehehehe
Ipak odlučeno, ide mate 10 pro kod mene :)
Da, i ostaje mate 10 pro, ne vraćam ga :)
 
Čestitam Bogi. Ekspresno nema šta, dosta brže za razliku od situacije sa Mate 9.
Žena u zdravlju da ga koristi, a ti nekad baci pogled :d
 
Hvala, bitango :)
Da da, na Mate 9 sam čekao 3 pune nedelje, ovo je baš iznenađenje da je ovako brzo stiglo... Kako i zašto... Hmmm niko ne zna, svi koji su KD Telekom naručili pre 01.11. Danas su dobili mate 10 pro.
Čudno, jer je zvanično prodaja u de od 17.11 kako god, lepo su me obradovali :)
Hehehehe, da da, moj pogled je uvek tamo gde treba, bitango :)
 
Slažem se, bzvz što nema sd slot, iako je 128gb dosta, ali zašto nisu ostavili mogućnost i za sd?
Totalno glupo... E sad, da li je samo zbog toga bolji mate 10 od pro verzije, zavisi od korisnika...


Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Baš ti treba slot za mem. karticu pored 128GB? Ajde ne zezaj, plus u vreme oblaka koji su dostupni po 100GB-1TB. Teško da će ti faliti slot za mem. karticu. Gphotos neograničeno.
 
Ne fali meni, čitaj sta sam napisao, bzvz je sto nema, jer nekom to znači nekom i ne, da slažem se, ko sto si napisao sve čuvam od slika na Google Photos i na Mega. Meni na Mate 9 slobodno još oko 10gb :)


Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Pogrešno sam se izrazio, pored 128GB ne zameram mu nedostatak mem. slot. Interna memorija je uvek brža.
 
Potpuno se slažem sa tim, ali opet nije na odmet da se ima i sd :)
 
Upravo sve prebacio sa Mate 9 na Mate 10 pro uz Phone Clone app, i sad podešavanje :)
 
Upravo sve prebacio sa Mate 9 na Mate 10 pro uz Phone Clone app, i sad podešavanje :)
Pozdrav. Jedno pitanje presao sam sa Huawei mate 8 na Samsung s7 edge zbog kamere ali nikako mi ne lezi baterija ocajna ostalo tu i tamo, pa kako si ti bio zadovoljan sa mate 9 kamera kakva je i neki savjet.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kamera je za nijansu lošija na m9 ali zato imaš portret mod koji ume biti vrlo koristan. Imaš stereo zvučnike i veći ekran.

Čudi me da nisi zadovoljan baterijom na s7e, sa zadnjom nadogradnjom je extra...jedino ako nisi uzeo neki mator telefon gde je baterija već prilično oslabila sa kapacitetom kao ja što sam imao slučaj.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pozdrav. Jedno pitanje presao sam sa Huawei mate 8 na Samsung s7 edge zbog kamere ali nikako mi ne lezi baterija ocajna ostalo tu i tamo, pa kako si ti bio zadovoljan sa mate 9 kamera kakva je i neki savjet.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Kolega već napisao sve, a savet mogu samo da dam što se tiče mate 9.
Brutalan telefon, izrada odlicna, tenk, kamera je dobra, ali ne kao na s7e.
Baterija je nešto lošija sa zadnjim update B194, ti jest ja nisam zadovoljan :)

Gesendet von meinem BLA-L29
 
Kad smo kod toga javi nam kakva ti je baterija i kamera (dnevno i noćno) na tom Mate 10 Pro u odnosu na Mate 9.
 
Baterija napunjena do 100 %
I onda naravno podešavanja i njakanje itd itd, sve na lte 4g
45b8ae284cd512b9344c0c16399b1bae.jpg


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Lupi neku fotku na flickr. Da vidimo da li je istina sto se prica za kameru
 
Za koji dan će biti slika :)
Naravno mate 10 pro vs mate 9 :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Za bateriju pričaju da je bolja i od pixel 2 XL telefona ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ma to nema šanse, kinezi nikad ne mogu da optimizuju te njihove skinove sa potrošnjom, zato i guraju ogromne baterije da bi mogli da budu konkurentni

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Za bateriju pričaju da je bolja i od pixel 2 XL telefona ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Isto sam to i ja čitao, e sad... Reklama marketing ili je stvarno tako, bar cu ja znati za desetak dana.
Ovo mi je za sad skroz ok, obzirom da je sve na 4g bilo podešavanje itd itd..

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Ma to nema šanse, kinezi nikad ne mogu da optimizuju te njihove skinove sa potrošnjom, zato i guraju ogromne baterije da bi mogli da budu konkurentni

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

NOni gase sve živo u pozadini, to radi MIUI, ono što ti treba zaključaš u RAM i to radi u pozadini. Manje su mi divljali servisi na MIUI nego na Samsungu.
 
Da, što se tiče Moleskin Smart, tek od 17.11 mogu da se registrujem da bih dobio za free, navodno prvih 5000 korisnika će imati priliku da dobiju Moleskin Smart.
Potrebno je da se prijavim, sa datumom kupovine, to jest što sam dobio papire od telekom.de i naravno imei.
Pa sad... Sto bi rekli "će da vidimo" :)

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Nazad
Vrh Dno