Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Pazari onda pixel pa se igraj do mile volje ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jeste nego to na xda im nijesu ciljna grupa...

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
Ovo u vezi Mate 10Pro je licno moje vidjenje. Sto ne znaci da je telefon los i da neko ne treba da ga kupi. Telefon je odlican za nekoga ko ne zeli da se igra custom romovima ili da root-uje. Za mene nije.

Pixel telefoni su mi ruzni :)
 
Da se prijavim opet kao korisnik Mate 10 pro :)
Fenomenalno izgleda Midnight Blue, flip cover, takodje odlican :)

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Nek je sa srecom Bogi. Cudo se nisi odlucio za Mocha? Jos uvek ga nema u dual sim varijanti ili ti plava lepsa?
 
Nema Mocha dual sim, zato i nisam hteo, mada jeste najlepši.. Ali...

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Čestitam...i da te služi duže od predhodnog tj bar do M20 Pro ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Videcemo koliko cu da budem miran... Verovatno do nove mate serije... :)

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Ako Bogi ne iznenadi pa ne kupi Note 9 cim izadje krajem avgusta. :D
 
Eee to se nece desiti... Jok, nista od toga

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Ja ću uzeti na jesen telefon 400€ , to će biti najvjerovatnije M10 Pro , svideo mi se odma kada ga je Bogi uzeo i video sam da je kamera vrh.
Jedina mu je mana što je displej od 6 incha.
 
Neces verovati kako je kompaktan za 6". Kompakniji od 5,5" sa 16:9 ekranima. Ja bi bio odusevljen da je 6,5" sa ovim odnosom stranica.
 
Znajući ga, oko 450e max!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ehhh... Vid sad ovo, nije valjda... :)
Videcemo još... Kakva je to sprava i da li će biti zvanično u evropi...


Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Meni bas primamljivo zvuci ovaj amoled i 6,9".
Nadam se da nece umati notch
 
Nekako mi je malo puno 6.9 inča, al dobro verovatno nekom i to odgovara.
 
8.0.0.145 poslednja verzija?
 
Da, ali tek je pušten OTA za 145.

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Meni je mate 10 tu na granici, da je malo veći ne bi mi odgovarao. Generalno većina telefona je prerasla džepove. :)
 
Juce mi stigao dark grey model, mogu reci da je prelep. Dobio sam uz njega futrolu na preklop, blutut slusalice i auto stalak ali planiram da ih prodam posto su mi visak. Po meni velicina je odlicna, taman kao bivsi XZ Premium. Kamera, baterija i otisak mnogo bolji, ostalo isto kao na XZP.
 
Meni nakon iphone 7 plus, kad sam koristio mate10pro dimeznije mate su savršene. preljep telefon, možda ga čak opet uzmem, kad im još cjena spadne.
 
Jedno pitanje, imam ponudu da uzmem ovaj telefon dosta povoljno, medjutim nudi mi covek plavi mate 10 pro iz Telenora?
Da li je plavi uopste bio u ponudi u Telenoru? Star nekoliko meseci...

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Jedno pitanje, imam ponudu da uzmem ovaj telefon dosta povoljno, medjutim nudi mi covek plavi mate 10 pro iz Telenora?
Da li je plavi uopste bio u ponudi u Telenoru? Star nekoliko meseci...

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Sta je "dosta povoljno"? Ako je ~400, to je realna cena
 
Ne ne, skoro pa 300e :) Ali opet, niko ne zna da li je Telenor prodavao plavi model?
Sto se tice provere garancije na tom sajtu, kako to funkcionise? Krece garancija od dana prodaje prema imei-u? Ili covek mora da se registruje tu?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Pala im je cena i u nabavci.
Baterija odlična, teško je kupiti sledeći telefon više klase bez 4000mAh. Što se tiče baterije, sve pohvale za Huawei. Kvalitet zvuka u slušalici konačno odličan, prvi Huawei sa kojim sam konačno zadovljan po ovom pitanju. Zvuk preko BT takođe zadovoljan, ne znam kakav je preko žice. Na zvučnicima nije baš glasno kao kod S9, ali dovoljno glasno, zadovoljan sam i sa te strane. YT klip je bolje gledati/sušati za smanjen jedan podeok od maksimalnog, čistiji, više basa... kada se pojača do kraja imam utisak da drugi zvučnik u slušalici ne isprati donji zvučnik sa jačinom. Sve u svemu, jako dobar i kvalitetan telefon za ovu lovu koja je sada aktuelna.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno