Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Hahaha, dobar si kolega, vidim i ja da je tema zamrla skroz...
Ma tu je M5 8,4 LTE, ali... Ne mogu da se uskladi da mi primarni telefon bude ili M5 ili X2... Ne ide to više...
Naručen m10 pro plavi, ovaj put :)
To jest cekam da stigne, valjda ponedeljak ili utorak stiže... Novi naravno, uz to i Flip Cover od Huawei, plavi :)

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk

Gde nadje plavi cover? Ja dobio onaj sivo-crni, a plav telefon. Bas ruzno izgleda sa zadnje strane
 
Pa u nemačkoj, gde bi drugde ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa bogi je nov p20 pro prodao za manje ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koliko si ti ono platio M10 Pro zimus kada si ga uzeo ?
Cini se bas da mu cijena pada.
Jedino Samsung i Iphone ostaje ista.
Znam da si kacio slike M10 Pro i da su bile vrhunske , tamo septembar - oktobar kada planiram da uzmem cijena cu mu biti tada jos bolja :D
 
Ja sam dao s8 sa gomilom opreme i žaštitama + 100e za 2 meseca star m10 pro 128gb.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koliko si ti ono platio M10 Pro zimus kada si ga uzeo ?
Cini se bas da mu cijena pada.
Jedino Samsung i Iphone ostaje ista.
Znam da si kacio slike M10 Pro i da su bile vrhunske , tamo septembar - oktobar kada planiram da uzmem cijena cu mu biti tada jos bolja :D
Onda ti se vise isplati novi model mate serije da uzmeš, jer u novembru izlazi već mate serija :)

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
I kostace 800€ sto mu je sigurno preskupo. A M10p ce biti 400e nov sa garancijom.
 
Pa vidiš da ni za stari model nema para, dok čeka ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ma zezam se ja, naravno da je za 400e super m10pro.
Pa biće verovatno da će novi Mate telefon biti čak najmanje 900e ako ne i više, ali otom potom...

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
Ko zna koji su mu razlozi sto ceka. I ja nisam hteo da platim M10p cim je izaso 800fr iako nije bio problem kesh v:)
 
Oko keša, svako zna svoje.. To je vec sve privatna stvar koliko ko može i želi da izdvoji svoj novac za telefon...

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
Ma dok odem na more, nece se imati prije jeseni.
A ne daje mi se toliko para za telefon.
 
Pisao sam da hocu da prodam mate 10Pro, i bio je "prodat" do danas u 11h. Necaka se predomislila :) posle mesec dana. Puno joj je para ( a ona ipak je maloletna , sto mi je i drago da se predomislila, jer ne treba joj takav telefon iako je sama skupila pare ). E sad ne znam sta mi je raditi, zagrejo sam se za prodaju, a pisao sam ovde da mi se skliznuo sa stranice sofe na stolic pored sofe ( nekih 20ak cm visine )dok sam menjao sim karticu, i ostao je otisak na desnom donjem uglu.
Da li mogu dobiti za njega jedno 420-430evra kupljen u Telenoru u Decembru.

P.S. posto je ovo vise informacija u vezi cene, zato nisam postavio u oglase.

P7010023 by Slavisa Slavisic, on Flickr

P7010025 by Slavisa Slavisic, on Flickr
 
Teško da ces dobiti te pare, to jest nikako, bar, ije mišljenje. Realno očekuj cenu 350€,na žalost...

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
Probat cu pa cu videti. Malo mi je nesvatljivo da mu tako brzo pada cena.

Mislis na tu cenu zbog tog udarca ili generalno za polovni mate 10pro
 
Poslednja izmena:
Mislim i jedno i drugo... *mjau**mjau**mjau*

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
Odlicna je telfon, samo steta sto nema neke custom podrske za custom romove. Tj ima sad taj open kirin ali nije to to.
 
Izgubices mnogo para prodajom. Sta bi kupovao posle?
 
Koliko tema oživela :)

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
Kupio bi Mi Mix 2s. Znam da cu izgubiti mnogo para, bez obzira da li je 450 ili 350evra jer je bio 800evra kad sam ga ja uzeo. Kad koristim android telefon onda volim da se igram, da isprobavam razne ROMove a sa Huawei to nije bas moguce, tj jes moguce je ali nikad ne znas kad ce se telefon brickovati. Pa na kraju jos i politika Huaweia koja vise ne odobrava otkljucavanje botloadera. Sad sam kupio telefon legalno kod nas i nikad vise, a takodje i Huawei. Prvo sto su cene naduvane, imas 24meseca garancije, kojice mi jer cim se telefon otkljuca gubi se garancija. Zato je tu dobri KP i telefoni po normalnim cenama. Ako hocu smart telefon samo za gledanje video sadrzaja, pregledanje interneta, i po koja igrica onda cu uzeti iPhone a ne Android. Sta ce mi Android ako ne mogu da instaliram custom ROMove.
 
Znači android telefoni koji nisu pogodni za instalaciju custom romova su beskorisni?
Nisam bio upućen.
Mene je ta priča oko flešovanja i čačkanja držala do pre godinu i po ili dve.
Sada samo imam želju da sve na telefonu funkcioniše dobro i jednako brzo u svakom momentu.
 
Ne kazem da su beskorisni, vec da ja ne vidim svrhu kupovine pored iPhone-a (u startu cene su im skoro pa iste 100evra+/-), i zbog tolikog gubitka kasnije kod prodaje.
 
Pa dobro ali i dalje ne vidim kako će mu podrška za romove pomoći u održavanju cene?
Što se tiče cene to je tako i nikakvi romovi, kerneli i čuda mu neće u tome pomoći.
 
Nece pomoci njemu, vec bi pomogli meni da ga zadrzim. Na XDA ima mnogo korisnika koji su isto razocarani bas zbog te slabe podrske.
 
Nazad
Vrh Dno