Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Kupio sam adapter usbC na hdmi na kp za 1400 din.

Radi sve perfektno. Nenormalno korisna stvar. Idem na put, biću dosta po stanovima, uveče fon na tv, filmovi serije i kuliranje.

Hehe, bez namere da ispadne da pljujem ali… pre skoro dve godine sam lumiu 950 xl kacio na tv zbog filmova, strima i sl. preko Microsoft display adaptera i Continuum docka na 1080/60. S jedne strane je lepo videte da to ipak korisno ljudima iako je bilo puno price kako je to bespotrebno i nema buducnost dok je s druge strane tuzno koliko je MS bio ispred konkurencije po pitanju nekih stvari a ipak napustio mobilni segment. Al' sta da se radi, idemo dalje.
 
@havijer uzmi i uživaj u telefonu! Po meni najbolji odnos uloženo dobijeno. A to seckanje baš trebaš biti geek da bi primetio i ima ga samo u par aplikacija (i ne uvek) ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Odobren update 142 na FF, ako je neko zainteresovan.

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
vrijedili ga platiti 400 eura..imaju li problema sa burn in ili ghosts na displayu, opasno mi se svidja telefon tako da bi ga rado uzeo
 
ima u Bosni od 400-450 vise komada :D

E pu! Ovde u Srbiji nema ispod 450e... a iskreno jos nisam prelomio da danas za dobar telefon treba dati 400+, nekako sam u fazonu 250-300e je ok za telefon ostalo je sisanje :D
Ali mi mate 10 pro stiklira sva polja koja mi trebaju kod telefona :)
 
400e i vise nego korektna cena za nov telefon sa garancijom. U odnosu na pocetnih 800 kad se pojavio je super. Sta donosi .142 osim face unlock-a?
 
400e je da ne razmišljaš o bilo kom drugom telefonu pored toga

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Stigao mi je update 142 na 10 pro uzet u vipu.
Sve radi kao i ranije, za sada ne vidim nikakve razlike.
Ukljucio sam face recognition i radi bez greske, cak i u polumraku, dok u mrklom mraku ne radi sto mi je i ocekivano.
 
Takođe. Čak uspe da prepozna lice kada telefon nije direktno usmeren ka licu, nego je pod nekim većim uglom.

Huawei Mate 10 Pro
 
Prepozna lice i ako se stave naocale, ne za sunce, vec ove za vid.
 
Prepozna i s naočarima za sunce.

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ok, nisam probao sa naocarima za sunce. Posto ne otkljuca telefon kad su zatvorene oci, onda mi je logicno bilo da ne otkljuca ni sa naocalima za sunce :)
Ja sam iskljucio opciju otkljucavanja pomocu lica.
 
Sa zatvorenim očima nisu omogućili da ti ne bi neko otključajo telefon dok spavaš, e sada, ako ti stavi naočare za sunce, a ti ne osetiš... [emoji16]

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Stigao mi je update 142 na 10 pro uzet u vipu.
Sve radi kao i ranije, za sada ne vidim nikakve razlike.
Ukljucio sam face recognition i radi bez greske, cak i u polumraku, dok u mrklom mraku ne radi sto mi je i ocekivano.

Kontam da stavis osvetljenje na max da bi te i u mrklom mraku prepoznao, ali onda bi ti izbio oci koliko bi bljestao :d
 
:D Moguće :) Moram probati večeras :)
 
Ovaj novi apdejt kako drzi baterija jel se nesto poboljsalo da znam dal da instaliram?
 
Možda može da se otključa i ako se kaciga stavi na glavu :)

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
A šta ako se iskrivim od alkohola, šta ako me ne prepozna? [emoji23][emoji23][emoji23]

Huawei Mate 10 Pro
 
U tom slučaju se dobro zabrini

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja se nadao da će da reše problem promene brightnesa u apdejtu, al mrka kapa... Nema veze.

Evo me u Norveškoj poslednji dan, opalio sam oko 800 fotki telefonom. Kamera definitivno UBIJA.

Inače, ja imam drugi problem. Vidim da mi se fon nekad restartuje sam od sebe. Ali NIKAD u radu. Tek kad ga uzmem, vidim da je resrtovan. Možda launcher zeza. Moguće da pritisnem slučajno paljenje i držim, nisam siguran, ali definitivno mi se nešto dešava :)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ako za 3 godine nisu rešili problem sa osvetljenjem, neće ni sad. To im je feature da na testovima imaju visoko kotiranje za bateriju i njeno trajanje.
 
Pretpostavljam da je mislio na onaj "feature" gde u odredjenim aplikacijama sam obori brightnes, ne verujem da je u testiranju baterije to uticalo da rezultat bude bolji.
Baterija svakako sabija koliko traje i to moze da potvrdi svako ko ima ovaj telefon.
@MarcusS
Kako si skontao da ti se telefon restartuje?
Ako je zbog pina koji trazi to je neka zastita da ti svaki valjda treci dan nasumicno zatrazi da uneses pin ili pattern.
 
Da, na to sam mislio, menjanje osvetljenja od appa do appa.


Nije zbog pina, piše da traži "...after reseting...". Znam da mi se nijednom desilo u radu, bem li ga, ko zna šta je. Potrudiću se da ga ne resetujem slučajno sam pa ću obratiti više pažnju.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da je mislio na onaj "feature" gde u odredjenim aplikacijama sam obori brightnes, ne verujem da je u testiranju baterije to uticalo da rezultat bude bolji.
Baterija svakako sabija koliko traje i to moze da potvrdi svako ko ima ovaj telefon.

Daleko od toga da je baterija losa, nego generalno pricam za Huawei. To niko od YouTube-ra nije primetio sem Damira, tako da verujem da i to znaci dosta da se produzi baterija, s' obzirom da ekran uvek vuce najvise.
 
Cek malo,iako se brajtnes setuje na "manual" on i dalje u nekim app sam obara osvetljenje?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pa na manual i dolazi do problema, ne na auto...zato se covek i bunio i napušavao huawei najstrašnije.
 
Tako je, na auto brightness nema nikakvih problema a ja tako i koristim, ne vidim logiku u ručnom cimanju slajdera tamo vamo non stop.
Jednom sam probao na manual, izašao napolje iz kuće i morao da se vratim unutra da pojačam svetlo jer se napolju ništa nije videlo :)
 
Nazad
Vrh Dno