Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

E pa, nisam hteo, ali pošto sam dobio 50‰ na tarifu, ipak naručen Mate 10 pro uz free Moleskin Smart.
Za cca 30e mesečno, 6gb net full lte i sve ostalo neograničeno plus free EU, kao i za svaku tarifu, pristao sam.
06c74c68acba6ddf7726331904083287.jpg

Stim što, ako ne budem zadovoljan, imam prava u roku od 14 dana telefon da vrati, i ugovor je ne važeći :)
Isporuka, navodno od 17.11.

Huawei Mate 9
Znači nije ni 24h prošlo od kad te isprozivah...kralju :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da da, vidis ti to...:)
Ponuda koja se nije mogla odbiti, krastavac :)
 
Znaju oni vrlo dobro kako se mušterije privlače.

Nego zašto ima mnogo više komentara, osvrta i polu-testova za Mate 10 Pro nego za obični Mate 10? Ne kapiram čime Pro verzija opravdava 100 € veću cijenu. Čak i da su iste cijene obična verzija mi djeluje bolje na papiru.

Ali evo vidim da sad ima Mate 10 review na GSMAreni.
 
Pa jeste tako, uvukli su me u još jedan ugovor, ali opet sam probao da dobijem sta sam tražio, i eto na sreću njihovu i moju dobih tarifu u pola cene.
Znam, rekao sam da neću uzimati fon, ali eto... Nisam mogao da ne uzmem po tim uslovima :)
Lepe pare uzimaju od mene, 3 ugovora i plus fiksni, internet :)
 
Ja lično bih pre običan m10 uzeo

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Po meni je 10 lite super kupovina.Da li ima band 20?
 
Ako je za Evropsko trziste mora da ima band 20. Odlicna kupovina Mate 10L za ispod 300e
 
Kod t mobile.de samo imaju mate 10 pro, to jest imaće od 17.11 u ponudi. Za mate 10 i lite... Nista se ne zna..
Mate 10 bas ne bih uzeo zbog fp napred
T mobile u holandiji nudi mate 10 pro u lite verziju.lite verzija je 28e mesecno uz paket 5gb interneta i ostalo neograniceno.2 god ugovor.

Obican mate 10 nema jos u ponudi

Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk
 
Mate 10 bas ne bih uzeo zbog fp napred
A vidiš mene između ostalog baš zbog toga više privlači običan nego Pro koji ima fp pozadi. Mada priznajem da mi je to malo dilema jer nisam do sada imao telefon sa fp pa nisam načisto šta bi mi više odgovaralo, ali kad sam malo razmislio o tome kako ja koristim telefon ispada da bi mi više odgovaralo da je naprijed. Na primjer sad imam G4 koji ima dugme baš pozadi i sa njim mogu da ga "palim", nalazi se baš gdje se nalazi fp kad je pozadi, ali skoro nikad ne koristim to dugme nego koristim "double-tap" na ekran i tako ga aktiviram. Dakle aktiviram ga preko prednje strane telefona i u situacijama kad ga vadim iz torbice, ruksaka, džepa. A da ne kažem koliko je zgodno kad je telefon na stolu pa hoću da ga aktiviram bez da ga podižem sa stola.
 
Sve stvar navike, meni je recimo navika na Mate 9 je nazad, pa mi i zbog samog izgleda lepše kad je nazad. Naravno, ovo je moje mišljenje, navika ko sto rekoh :)
Sva tri modela su ok, ali ponavljam, što jedan ima, drugom fali... Ni jedan nije kompletan, ali eto valjda ce to sve da spoje sledeće godine u mate 11 :)
Za sad vas i nisam oduševljen po slikama što sam video, ali ajde... Kad stigne, pa ga uživo vidim, tad cu znati sve, jel ostaje ili ga odmah isti dan vraćam u t mobile.de :)
 
Kod t mobile.de samo imaju mate 10 pro, to jest imaće od 17.11 u ponudi. Za mate 10 i lite... Nista se ne zna..
Mate 10 bas ne bih uzeo zbog fp napred
Meni je to prednost...takođe, što više gledam u ovaj 18(,5):9 odnos, sve više mi nedostaje klasični tj 16:9!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sva tri modela su ok, ali ponavljam, što jedan ima, drugom fali... Ni jedan nije kompletan, ali eto valjda ce to sve da spoje sledeće godine u mate 11 :)
Neće. Namjerno to rade. Ne samo Huawei već svi. Ne samo telefoni već inače elektronička oprema (digitalni fotoaparati i drugo).
 
Ma normalno, to ja onako eto kao tesim se da ce kao možda mate 11 biti kompletan fon :)
Nije im ovo loša ideja, za svakog po nešto od mate serije, ali opet nije to tooo, bar sam ja vise očekivao, očekivao sam dosta dosta poboljšanje u odnosu na Mate 9, ali... Cvrc...
Uglavnom, dobro prodaju maglu sa tom inteligencijom telefona bla bla bla... I reklama sa Leica :)
Imaju odličan marketing zadnjih godinu ipo dana :)
 
Da, baš mi kolega danas reče da je sada puno bolje uzeti Mate 9, kod nas ga ima za 410 €.

Pa i u testu na GSMAreni su za Mate 10 napisali

"Finally, the Mate 9 is nearly €300 cheaper, yet it offers the same processor cores, same GPU punch because of the lower screen, a similar camera experience, and equal battery life. The Mate 9 will get the EMUI 8 update in a few months. There is also the P10 Plus, €200 cheaper, with a high-res screen, a big battery and pretty much the same camera. Unless Huawei discontinues those two, the Mate 10 will be a tough sell at its current price."
 
Instagram stories, ne vidim dobar deo levo i desno, youtube sa zadnjim verzijama automatski radi resize, seče sliku, sve je generalno manje jedino što imaš visinu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Šteta što u ponudi nemaju Mocha Brown, sad bas malo više gledao neke youtube klipove, mnogo moćno izgleda sama boja :)
I izgleda mi kao dobra fabrička folija, bar tako deluje sa yt, što nije bio slučaj sa Mate 9.
I nadam se da je zvuk dosta bolji na sluskama nego na Mate 9.
 
Danas sam u Fnac u Grenoblu video Huawei Mate 10 lite, 340evra. Ako bude ta cena i kod nas, ili manja, to je odlicna kupovina. Sve je super fluidno, ali nema taj premijum woow izgled, bar meni. Mate 10 ili mate 10 pro nisu bili izlozeni.
 
Juče i ja bas bio do mediamarkt, nema još nijedan izložen yti jest mate 10 pro a ni mate 10 lite, mada, maja tabla stoji sa natpisom mate 10 lite ali telefona nema :)
Čitam i komentare sa de foruma, jer je negde već izložen mate 10 pro, utisci stvarno različiti, od ono bas da je fin super, pa do onoga da je nista posebno, iz razloga jer je plastika nazad... U poređenju sa Mate 9...
 
Ljudi,moze mala pomoc posto sam zadnjih godinu dve ispao iz stosa mobilnih telefona.
Ja na telefonu uglavnom otvaram raznorazne aplikacije,surf,fb,viber,whatzaap i tako te obicnije stvari.kamera mi je dosta vazno dok igrice i ostale zahtevnije stvari uopste.
Da li bi mene dobro sluzio mate 10 lite?
Da baterija bude solidna(citav dan) da telefon radi brzo i otvara brzo i da ne uspori posle godinu i vise.nisam nikad imao te lite verzije pa zato pitam.
Ili da uzimam nesto jace i bolje?

Hvala svima na odgovorima

Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk
 
Moj savet, bolje mate 9 nego mate 10 lite :)
Ukoliko bas zelis Huawei, imas tu par izbora dobrih...
Sve zavisi koliko si spreman da das novca za telefon :)
 
Moj savet, bolje mate 9 nego mate 10 lite :)
Ukoliko bas zelis Huawei, imas tu par izbora dobrih...
Sve zavisi koliko si spreman da das novca za telefon :)
Ne zelim bas samo huawei.meni se najvise svidja s8,nego se neckam sta da radim.mislio sam da probam ovog puta neki telefon srednjeg ranga da ne bacam pare bezveze kad vec nisam zahtevan korisnik

Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk
 
Meni običan deluje bolje nego taj pro

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno