Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Nije los ovaj Pro. Ali nista wooow da bi me ubedilo da predjem sa Mate 9 na njega. Obicni pa tek nema smusla. Moze da ih izvadi neka extra kamera ali ne verujem da ce biti u vrhu vec verovatno prosecno dobra. Sto su izostavili wireless punjenje kad je vec staklo pozadi? Nije nesto da bi je koristio ali ima ljudi kojima je jako bitna
 
Bukvalno 2 prosecna phableta , ni tu ni tamo , nije da se jedan izdvojio ili bilo sta , Pro je ipak za nijansu bolji ja mislim zbog ram memorije i eto malo vise storage-a i to bi bilo to....
 
Nikakav bitan napredak, korak u nazad po meni. Odrekli se metala, koji ih je ipak krasi, jer je svaki fon kao tenk bio. Ovo sad, prate modu kao i ostali brendovi.
Mate serija je izgubila smisao...
Cisto sumnjam da cu biti korisnik huawei telefona sa novijim modelima...

Huawei Mate 9
 
Iskreno ne vidim ni najmanji razlog zašto bi neko uzeo ovaj mate 10 pro pored novog nota 8 (eventualno ic senzor što ima mate).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Dobro Note 8 je oko 200€ skuplji. Ima manju bateriju, i nisu svi ljubitelji edge ekran. I cena mate 10 ce brze padati
 
Nije da nema uopste razloga , sve zavisi sta ti je bitno...
 
https://m.gsmarena.com/check_out_the_kirin_970_in_our_huawei_mate_10_benchmark_test-news-27771.php

Dosta dobri rezultati. Još da se vidi koliko je stvarno štedljiv

19be127e36b2b082abd13d604863cc39.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koja tuga u geekbench-u. Tamo do 2025 ce snap davati 4200 u singlu
 
Apsolutno mi nebitno; nek daje i 2000 ali nek nema fps drops i fc na aplikacije.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A da nekim slucajem ima pisao bi dnevno po 10 puta o tome.
 
https://www.phonearena.com/news/Huawei-Mate-10-Pro-receives-update-to-kill-Google-bug_id99031

Pobeda :) stari dobri google servisi :)

Yesterday, during the Huawei event that introduced officially the Huawei Mate 10 and Huawei Mate 10 Pro to the world, some of the attendees noticed that the Mate 10 Pro review samples handed out by the manufacturer were running hot, and the 4000mAh battery was draining too fast. Huawei blamed it on Google, calling it the "Google bug." Google said that it was working feverishly to fix the problem.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tačno će im google svima doći glave kontam! Jednom će svi da izgore samo da pixel živi :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ocekivano dosta losija kamera od Note 8,od stabilizacije i detalja,do low light uslova. Jos jedan dokaz da je f/1.6 ove godine samo marketinski trik.

https://youtu.be/rsPsAFNRtBs

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa i nije bilo ta očekivati sa Huawei ima vrlo dobru kameru.
Davno sam pisao, Huawei i Leica, dobar trik za marketing. Kamera je dobra i na Mate 9 i p10 itd.. Ali.. Ne kao konkurencija. Nece nikad ni biti. Ali zato je sve ostalo ok na prošlim modelima :)
Bas sam sinoć onako malo gledao specifikacije od mate 10 i mate 10 pro, smešno, ono što jednom fali drugi ima... Mislim stvarno neozbiljno.
Bolje da su sve spakovali u jedan model i ćao. Bio bi kompletan fon osim kamere :)
Pilicare mnogo...

Huawei Mate 9
 
Kinezi pilicari. Postali su gori od jabukara :)
Bice mate 10pro vrlo brzo ispod 500e a obican i manje...
 
Jedva čekam da vidim te plastikanere :)
Pa da se smejem od radosti što imam mate 9, tenk :)

Huawei Mate 9
 
Pa i nije bilo ta očekivati sa Huawei ima vrlo dobru kameru.
Davno sam pisao, Huawei i Leica, dobar trik za marketing. Kamera je dobra i na Mate 9 i p10 itd.. Ali.. Ne kao konkurencija. Nece nikad ni biti. Ali zato je sve ostalo ok na prošlim modelima :)
Bas sam sinoć onako malo gledao specifikacije od mate 10 i mate 10 pro, smešno, ono što jednom fali drugi ima... Mislim stvarno neozbiljno.
Bolje da su sve spakovali u jedan model i ćao. Bio bi kompletan fon osim kamere :)
Pilicare mnogo...

Huawei Mate 9
Pa bas tako,bolje da su spakovali sve to u ovaj pro model,mozda bi i uradili nesto konkretno i eventualno opravdali cenu. Ne znam ko bi uzeo taj pro model pored LG V30 recimo,dosta je kompletniji uredjaj,a tu ce biti negde sa cenom i u buducnosti. Pod uslovom da onaj "problem" sa displejom ne ode predaleko,naravno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Koliko vidim Mate 10 lite ce biti najbolja kupovina, bar u Srbiji ako se pojavi kod operatera i bude u oglasima ispod 300e.
Kakav je ekran u Mate 10 pro u poredjenju sa konkurencijom? V30 ili U11. Sigurno ne mogu da ocekujem na nivou Samsunga
 
Kod t mobile.de mate 10 pro
1,00e fon
66,00e mesečno
6gb net pp max brzini LTE i ostalo sve neograničeno
Plus dodatak
f24d9d06d5b769ba9b05185680f3d8df.jpg


Huawei Mate 9
 
Dobra ponuda. Jel uzimas supruzi kad produzuje ugovor? :)
 
Verovatno da, ali prvo nek vidi uživo kad se pojavi :)
Ona nek odluci :)

Huawei Mate 9
 
Forumasi,

Huawei mate 10 lite sa kojim mobilnim se moze uporediti po specifikaciji?

Imam samsung s6.koji je od ova dva modela bolji?
Hvala vam na odgovoru

Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk
 
S6 bi trebalo da ima bolji ekran i kameru. Sve ostalo na strani Mate10 lite
 
Bolje kupiti mate 9 nego mate 10 lite, zar ne?

Huawei Mate 9
 
U svakom slucaju ali je Mate 9 skuplji 150e. A cena mate 10l ce vrlo brzo ispod 300e. Tek je u predprodaji
 
Mislim da ce tesko ko nadmasiti Pixel ove godine sto se fotografija tice. Primetan je napredak u odnosu na Mate 9 koji ima prosecnu kameru, pogotovo zbog videa
 
Nazad
Vrh Dno