Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

P20 Pro, Mi8 i S9 Plus. To su tri telefona koja vrede naspram svih drugih do 150 evra polovno. Kamere odlicne, ekrani ok, ram menagment ok. Jedino kvalitet samog zvuka u slusalici, slusalicama i spikerfonu moze da odredi kupovinu. I naravno baterija. Ja volim custom romove pa je tu Mi8 najbolji ali pitanje je tog Xiaomija kakav je u realnoj upotrebi. A i ne treba bolje osim ako nisi paljevina. Kupiti Iphone za hiljadu evra je totalni nonsens ljudski. Hvala vam na opisanom iskustvu.
 
P20 Pro, Mi8 i S9 Plus. To su tri telefona koja vrede naspram svih drugih do 150 evra polovno. Kamere odlicne, ekrani ok, ram menagment ok. Jedino kvalitet samog zvuka u slusalici, slusalicama i spikerfonu moze da odredi kupovinu. I naravno baterija. Ja volim custom romove pa je tu Mi8 najbolji ali pitanje je tog Xiaomija kakav je u realnoj upotrebi. A i ne treba bolje osim ako nisi paljevina. Kupiti Iphone za hiljadu evra je totalni nonsens ljudski. Hvala vam na opisanom iskustvu.
Tako je ali nikad polovno barem po meni ,pa makar uzimao i telefon za rezervu koji nećeš ni koristiti nemoj uzimati polovno i van org.pakovanja :D (y)
 
Ako neko želi na poklon original Ringke Onyx masku i Nillikin staklo, novo ne korišćeno neka se javi na pp.

20221128_144538.jpg
 
 
Ma cvrc. To važi samo za modele sa određenih tržišta.
(ALP-AL00, ALP-TL00, BLA-AL00, and BLA-TL00.)
 
Huawei je pustio EMUI 12. Verzija je 12.0.0.225. Verzija telefona je BLA-L29 kod mene, ažuriranje je od 01.02.2023.

Screenshot_20230322_141409.jpg
 
Poslednja izmena:
Svaka cast, jos changelog na srpskom (vrv AI prevod tj translation automatski, ali opet).

Jedan je Huawei. Jedini jak konkurent eplu.
 
Huawei je pustio EMUI 12. Verzija je 12.0.0.225. Verzija telefona je BLA-L29 kod mene, ažuriranje je od 01.02.2023.
Poprilično kasniš sa tim apdejtom :) ALP-L09, instaliran odmah po objavi.
Doduše, i nema nešto mnogo novosti u ovoj temi.
 
Nazad
Vrh Dno