Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Telefon moze da se vidi i isproba u Telenoru Knez i Usce

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Čitao sam i Pecin review i ovaj od komšija i baš je velika razlika prilikom testiranja - dok je Peca izmerio 173k kod komšija je 157k.

Jedino ako nije reč o verzijama sa različitom količinom RAM-a...
 
Zavisi kako se radi antutu. Da li je tel "hladan" ili posle duzeg opterecenja, da li jd ram prazan.... Sto se opterecujes antutu testovima. Sve to radi ko sat i onaj sa 100k i onaj sa 200k antutu poena
 
Da dodam da je taj antutu totalno nebitan . Pravi test je kada se mob uzme u ruke i provuče kroz par apk i igara.
Npr mob sa s625 koji baca 60k(a1) radi bolji od s8 koji baca 170k..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kome znači još taj test?
Telefon radi pa radi, nema stucanja... Klizi sve..
Ekran je odličan, baterija takodje, zvuk mnogo dobar, poredio sam iste pesme na Mate 9 i 10 pro, 10 pro, razbija mate 9...
To je moje viđenje, a isto tako pišu i drugi korisnici koji već imaju 10 pro...
Kamera je posebna priča, koju svi hvale, naravno korisnici, dosta njih je sa de foruma prešlo na 10 pro sa iphone i Samsung, i eto mnogo zadovoljni

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Ne znači nikom taj test, bar meni ne, samo sam izrazio čuđenje otkud tolika razlika u rezultatima i @ ROCK je sasvim lepo to objasnio...
 
Screenshot_20171124-191730.png

Meni na Mate 9 izbacuje vise nego sto sam gledao na mate 10 pro po netu... Ne znam sto je tako
 
Nova verzija programa,a i na svakoj novoj verziji OS dize se skor na bencmark apps.Meni se svidja M10 Pro,ali je sad preskup,mozda ga nekad uzmem...
 
f215252f0b2eae52a455905acc7847a2.jpg


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Ma i ja sam dobio danas preko 2k sa s8...totalno nebitno u životu,al definitivvno su svi rame uz rame, kao da se dogovaraju (čast appletu koji je počeo da pravi sve jači hardver i sve gori softver).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni ovo nista ne znaci.. Okačio sam eto radi reda, mozda nekom to i znaci ti brojevi i cifre...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Najveca glupost su sinteticki testovi koji samo znace kome je veci :D
Bitno kako telefon radi, kako se ponasa...
 
Koliko je dobar fon, tema zamrla hahahaha

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Probao ga danas u Knezu, pored je Samsung pa moze lepo da se uporedi... Jel neko probao 360 cam?
 
Najveca glupost su sinteticki testovi koji samo znace kome je veci :D
Bitno kako telefon radi, kako se ponasa...

Znači, ko se odlučuje o kupovini po rezultatu na tim glupim testovima nek se rokne. Imam mate 9, radi kao blesav, uživancija. Šteta što ne znam koliko postiže na antuntu i tim testovima, verovatno bih bio manje zadovoljan ukoliko rezultati nisu maksimalni :(
 
Marcus, uzivaj u telefonu, mate 9 je još uvek dobar odličan fon, ja moj mate 9 da prodam, zao mi... Ipak je tenk. Tako da uživam sa oba telefona :)
Verujem da ima onih koji se loze na te testove i to im nešto znači... krastavac, nismo svi isti :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Nova verzija programa,a i na svakoj novoj verziji OS dize se skor na bencmark apps.Meni se svidja M10 Pro,ali je sad preskup,mozda ga nekad uzmem...
Veruj da kad budes u razmatrao mate 10 pro da kupis, nećeš se pokajati, jer si vec ušao u foru sa emui.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Kakve sam sreće, ja kad odem do Kneza opet će da bude prazna baterija... Da bar ima u TC Stadion...
 
Nesto te neće druže :)
Ajde bar koliko si ga video ugasenog, kakav je utisak ostavio na tebe?

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Utisak na prvi pogled je više nego pozitivan i kada se sve baci na vagu daleko sam bliži njemu nego konkurenciji ali znaš kako kažu "Ništa nije gotovo dok debela žena ne zapeva".

Znaš da sam imao prilike i da ga pogledam nakratko u TC Rajićeva međutim to je bilo toliko ograničeno vreme da sem nekih opštih stvari nisam uspeo Bog zna šta da vidim a baš sam imao želje da oba telefona koja su dilema pogledam na istom mestu, odmah jedan za drugim kako bih stekao bliži i potpuniji utisak o njima...
 
Ma samo polako, uporedices već oba telefona negde.. Ne žuri i to je to... Kad ih uporedis, sta ti bude po volji to i uzmi... Neces pogrešiti...
Ipak su trenutno to dva najbolja telefona...
Pročitao si verovatno sve što te zanima oko oba telefona...
Kažem opet, nijanse, ako ti treba olovka definitivno onda note 8,ako je neces koristiti, mislim da je onda bolji mate 10 pro izbor, moje mišljenje...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Ja merkam ovog mate 10 pro. U pocetku sam hteo neki telefon do 500e, ali ovaj pro nemam reci...(govorim iz dizajn ugla). Nikad nisam uzimao huawei, kakvi su sa padanjem cena. Gledam mate9 je bio u startu 600, sad je 500 (nzm tacno uglavnom 100e manje). Jel se isplati cekat koji mesec ili ne?
 
Pa nece nesto drastično cena pasti u narednih par meseci, mislim na neka tri meseca u narednom periodu. Drži cenu i Huawei u zadnjih godinu...
Ali verujem da će cena pasti na neku normalnu u roku od dva meseca, za nekih 600e do 650e...
E sad, jel to normalna cena za fon, nije, kako nije za Huawei tako ni za bilo koji brend...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Kod nas huawei i lg telefonima pada cena najstrašnije....e da i soniju takođe

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pogledaj komso koliko je sad nov Mate 9 a koliko je bio pre godinu dana?
Zar stvarno misliš da će 10 pro za 3 meseca biti ispod 500e?


Huawei Mediapad X2 7.0 LTE GEM 701L
 
Ma čak i da mu padne za tri meseca na 350€, niti mi se čeka toliko na telefon da bi kupio niti prodajem telefone godinu nakon kupovine tako da me to ne pogađa mnogo.

Ako budem čekao ta tri meseca u međuvremenu će izaći P11, S9/9+ i tako redom i jedan za drugim čekajući da im padne cena ja nikad ne kupih telefon.
 
Nazad
Vrh Dno