Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Hmm... Ako misliš na Mate 10 pro, ja to čak nisam primetio ni na Mate 9 a kamoli na Mate 10 pro, kao i na ostalim uređajima što imam...
A bas sam obratio pažnju :)
Džabe vam da palite i žarite :)
Mnogo lozaca ima nešto, to nešto kao po dogovoru, hahahaha :)

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Poslednja izmena:
Možda zato što ne koristiš autobrajtnes nego sam podesavas slajder ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sto se cena tice, za sada kod nas su ove cene:

Huawei Mate 10 Lite - 330e
Huawei Mate 10 - 595e
Huawei Mate 10 Pro - 830e

Naravno, cene ce pasti kao kod svih telefona, samo tacno kada...ko to zna. Dok telefoni ne stignu zvanicno kod operatera na crnom trzistu se mogu naci po ovoj ceni...
Bogi, kada izbacas vise informacija o telefonu, naravno kao i razliku izmedju Mate 9..?
 
I to je navodno problem?
I to veliki problem, ne kontam?
Nemam taj slučaj sa Mate 9 i mate 10 pro.... Kako god da je podešeno...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
@fkloznica, kakav je displej na 10 Pro? Jesi li poredio sa S8 i kompanijom?
 
Ne znam, ali koliko sam video na par testova to je Samsungov oled samo u full hd rez . ( Iako par sajtova piše da je BOE što mi je totalno neverovatno )

Kada se pojavi u tc ušće odradicemo malo poređenje :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pitas njega kakav je displej na Mate 10 pro :)
Verovatno, da ćemo dobiti odgovor, iz prve ruke :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Sto se cena tice, za sada kod nas su ove cene:

Huawei Mate 10 Lite - 330e
Huawei Mate 10 - 595e
Huawei Mate 10 Pro - 830e

Naravno, cene ce pasti kao kod svih telefona, samo tacno kada...ko to zna. Dok telefoni ne stignu zvanicno kod operatera na crnom trzistu se mogu naci po ovoj ceni...
Bogi, kada izbacas vise informacija o telefonu, naravno kao i razliku izmedju Mate 9..?
Ne mogu da stignem lepo sve detaljno da napišem utiske i poređenje...
Razlike ima u svemu, naravno :)
Cim stignem, pisaću utiske :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Ne znam, ali koliko sam video na par testova to je Samsungov oled samo u full hd rez . ( Iako par sajtova piše da je BOE što mi je totalno neverovatno )

Kada se pojavi u tc ušće odradicemo malo poređenje :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ma baci caskom klip, sa YouTube ili GSM :)
Napravices poređenje u radnji?
Zajebavas li se ti to...?

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Upravo se registrovao za Free Moleskin Smart :)
Trebao sam jos jutros, danas... Zaboravio skroz...
Mozda i dobijem :)

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Ja na p10 nikad nigde nisam primetio smanjivanje osvetljenja kad ulazim u aplikacije iako sam bio na auto sve vreme.
Dobar je huawei...napredovali su mnogo

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pitas njega kakav je displej na Mate 10 pro :)
Verovatno, da ćemo dobiti odgovor, iz prve ruke :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29

Pitam jer je verovatno izvrteo ceo internet u vezi 10 Pro, ako planira da menja vS8, odmah je taj našao ima li mane ili ne.
 
Pa to je sigurno :)

Ako sam za 10min korišćenja ipX izvalio da mu je ekran extra verujem da tako mogu "testirati " i m10pro u ušću :) ( mada realno rečeno za test amoleda je potrebno nešto tamnije okruženje , krastavac )

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
fkloznica, salim se ja malo, ne shvati ozbiljno :)

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Imao sam prilike večeras da malo čačkam Mate 10 pro. Šta reći, opasno dobro upakovan telefon. Deluje prilično elegantno i tanko, valjda zato što pozadi ima oborene ivice pa to doprinosi vizuelnom utisku. Voleo bih da vidim onoga ko će pored njega da kupi recimo P10 plus, pogotovo što će cenovno biti u istom rangu (govorim o zvaničnim cenama).
 
Bogi, nisam ispratio temu, jesi kacio koju sliku sa M10Pro? Bas me zanima da uporedim sa P10 da li ima napedka.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Jesam, kacio sam slike u temi, pogledaj i Flickr

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Dosta su dobre po meni mada mi ne deluju posebno bolje od P10.Gledao sam slike sa gsmarene.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Pa pogledaj na moj Flickr, pusti to sa GSM...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Kamera je sasvim konkurentna. Ne mora da je najbolja ali stoji rame uz rame u odnosu na konkurenciju (pixel se malo izdvaja). Video je mogo biti bolji i tu malo zaostaje
 
Iznenađujuće da je tu u ovom poređenju, note 8 ispao najlošiji... Bar su i na tom forumu tog mišljenja..
Kako god, konačno Huawei kamera da je u top 3 trenutno :)
Cekam već da se sad neko nadoveze što sam napisao da je note 8 kamera najlošija u ovom poređenju.


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Dobro pitanje... Na žalost ovde u de nena još nigde mate 10 da bi se trenutno uporedio... Ne zna se ni da li će ga biti uopšte za eu tržište, tako se nešto piše...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Vidim ima par razlika. Ako ga bude , bit ce mozda kad malo splasne prodaja ovom pro modelu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam zagrijan za pro obicni mi se ne svidja zbog fingerprint sa prednje strane samo mi je sad problem iskreno cjena. Ili da uzmem mate 9 ali opet kod nas samo Samsung i nista drugo ne mozes prodati ja sam evo uzeo s7 edge ali ni blizu Huawei-a jedino ekran i kamera bolja od mate 8 ostalo nidje veze.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno