Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Haha napljuva ga lik lepo!! Najbolje džabe da im ga podele, *****ni ameri

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Napljuvan iz eto svima poznatih razloga... To jest amerima... Jadni oni, sva sreća pa oni nikog ne spijuniraju, glume poštene.
Bilo bi divno čudo da Huawei nije Napljuvan od strane amera...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Nije ga napljuvao zbog spijuniranja nego zbog softvera koji ne prati hardver i tu bih mogao delimicno da se slozim.

Da mogu da biram uvek bih koristio pre stock android nego skinove, ali ovaj huawei radi tako brzo da sam uspeo da mu oprostim taj skin :)

Sto se tice slika i tu verujem da ima razlike u softveru, ja sam i ovime prezadovoljan jer ne zahtevam puno ali mislim da ima jos prostora za napredak.

Guglov hdr+ je trenutno za koplje ispred svih, stvarno cuda pravi.
 
Da ima stock oreo ne bi mu bilo kraja ;) Dočekaćemo valjda i taj projekt tremble ili kako mu već ime jednom

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nije nego :)
Pa mora da ga napljuje, bas iz tih razloga...


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Stvarno kakva je nebuloza da ne možeš ništa uraditi sa notifikacijama sa lock screena dok ne otkljucas telefon. Mislio sam da ne može gluplje rješenje od iOS lockscreen-a, izgleda da može. Uzgred ovi ga i kopiraju.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel svi imate ovaj januarski security patch?


Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da, 01.januar 2018, build 129

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
I principu da, imao sam mate 9, koji je stvarno imao redovno update. Nadam se isto tako i sa 10 Pro. Evo za kratko vreme, dva Update su stigla.
Huawei se tu dosta popravio oko politike Update, zadnjih godinu ipo su sve aktivniji.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Stvarno pohvale za update. Zato samsung nista...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Izbacuje i Samsung samo za normalne zemlje. Holandija, Nemačka, a verujem da je tako i za ostale Huawei telefone. Bogi većinom dobije prvi. Nije do proizvođača nego operatera. Pogotovo ovih naših.
 
Bitno je da se Huawei mnogo popravio što se tiče update. To pre nije bio slučaj, evo malo pa malo izlazi uvek neki Update ta Huawei ili Honor, i počeli su sa redovnim ažurirannjem i za Tablete. Što npr nije slučaj sa već M2 10.1, star dve godine, a samo jedan update dobio, i to top tablet. Bitno je da sad puštaju redovan update za svaki uredjaj.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
I od mene imaju respect za kontinuitet sa nadogradnjama... Samo što ja nikad nikakvu promenu nisam primetio... Doduše nisam ni bio dugo na p10 :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Mnogo raznih tema, od člana Maurydes sa XDA.

https://androidfilehost.com/?w=files&flid=137692

Ko želi interfejs od HTC U11 PLUS na Huawei, radi odlično, bas sad probao.
Više o tome na xda


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
291cf40f69e1eb2bf9354a511016c7a8.jpg
 
Poslednja izmena:
Da, sve novije teme od zadnjih 3 meseca rade i na emui 5 i emui 8.
Pogledaj na XDA, nadji člana Maurydes, pogledaj njegove teme, i sve će ti biti jasnije, svaka tema je sa ss kako izgleda i za koju verziju emui.

Huawei Mediapad X2 7.0
 
Poslednja izmena:
Ima netko ovdje da je prešao sa Galaxy S8/S8+ na Mate 10 Pro, i ako možete neke real day usage razlike reći ?
 
Da, sve novije teme od zadnjih 3 meseca rade i na emui 5 i emui 8.
Pogledaj na XDA, nadji člana Maurydes, pogledaj njegove teme, i sve će ti biti jasnije, svaka tema je sa ss kako izgleda i za koju verziju emui.

Huawei Mediapad X2 7.0
Hvala

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Imam jedan problem, samo kod facebook messangera se desava, kad ukljucim do not disturb opciju, sve super radi, jedino uvek ako neko me zove na messanger uvek mi zvoni telefon, a ne bi trebalo jer je ukljuceno do not disturb. Da li jos neko ima takve probleme?
 
Pogledaj u podešavanju notifikacija, da li ti je možda uključeno da probija DND mode. Ako je i tu sve okej, probaj brisanje, pa install. Ako zeza i dalje, obriši to djubre.
bd3334f010a7ac3c303850c5e8e42a9e.jpg
 
Obrisao sam ga. Ne secam se kako je tamo pisalo, ali znam da je u DND bilo podeseno da samo alarm moze da radi. Tako je i sada.
 
Veoma dobro
24adf2ab773cb122ad085a3daef10013.jpg
81f8462aefc96f61eb7f100a245e0be8.jpg
bfff2737de913b4c6077f85ff75eea40.jpg
472f404297cc0dad3e94a9ef72f56f2a.jpg
c0c34b3c7e5d2f68f9016d03efc80734.jpg

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena od urednika:
Totalni respect...posebno što imaš i fb instaliran! Note 8 pola od ovoga otprilike : (

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Skroz normalno kod mate 10 pro, što se baterije tiče.
Kod mene svi zderaci baterije su tu, fb, messenger, whatsapp, telegram, viber, lokacija upaljena... Itd itd... Na 4g, SOT komotno 6h.
Baterija,akumulator..... :)

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Totalni respect...posebno što imaš i fb instaliran! Note 8 pola od ovoga otprilike : (

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Znam...
Skroz normalno kod mate 10 pro, što se baterije tiče.
Kod mene svi zderaci baterije su tu, fb, messenger, whatsapp, telegram, viber, lokacija upaljena... Itd itd... Na 4g, SOT komotno 6h.
Baterija,akumulator..... :)

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
I kod mene isto sve samo nemam telegram ali zato aplikacija za video nadzor poprilično srče bateriju i naravno flash score [emoji41]

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Znači, ostao si na Mate 10 pro do daljnjeg ili?
Zadovoljan?
Napisi neko poređenje mate 10 pro vs Note 8....

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Pa ostao dok ne proda :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno