Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Da ironija bude još veća, smartwatch koji inače vibrira, sad neće kad stigne bilo šta na viber...samo se upali ekran.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Pratim oglase :d Hoćeš zamenu za S8+, radi viber, smartwatch ... :d :d Morao sam :D
 
@Ivan I. Ako misliš da ti dam gearfit 2 pro za s8+ može :d

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Mislio si s9+ jel?! Mada i tu bi morao da doplatiš ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Komšo, na leto, donesem ti ja Huawei Watch 2 Sport, za iste pare koje sam ja platio.... Pusti Barabu, zeza :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Do leta ako ne promenim bar još dva telefona diviću se sam sebi :) Al čekam da se družimo u svakom slučaju.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ubedljivo najbolja funkcija na ovom fonu je PC Mode. Koristi li neko od vas to? :)
Samo je potreban HDMI kabl i imate full desktop iskustvo, internet browsing, pregledanje slika, filmova, igranje igrica,a ne treba vam kao na Samsungu dodatni externi uredjaj da bi imali sve to.


Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Gde ima da se uzme usb-c na hdmi kod nas?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Imas u boljim PC servisima,radnjama sa rcunarskom opremom.
 
Како се добија 3 године Хуавеи гаранције?
 
Valjda prvih mesec dana od kupovine registruješ tel na svoj hw nalog

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ja na primjer imam 36 mjeseci pisane u Huawei ovlastenom.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
šta mislite, isplati li se uzeti fon bez garancije ali dosta povoljnije? I može li naknadno da se uzme garancija na neki način?
 
Не може и јаре и паре. Колико јефтиније?
 
Не може и јаре и паре. Колико јефтиније?

Trenutno smo na 400e... Imamo čak deal da mu ja dam moj mate 9 i 100e. Dečko je dobio garanciju od lika ali ne poklapaju se imei i ostalo, pa se smorio i hoće da ga se reši... Slao mi je prepisku sa likom od koga ga je kupio, ovaj se izvinjava, nije gledao, "prebiće kod sledeće kombine". *mjau**mjau**mjau**mjau*m li ga, to je i do 200e jeftinije od nekih komada. Telefon je u vakumu.
 
Ja bih ga lagano uzeo za te pare. Pregledaj ga što bolje, ekran, kamere, zvučnike mikrofon i sve što uspes i ako je sve OK ne vidim zasto ne bi uzeo, cena je ekstra.
 
Цена је заиста примамљива. Као што каже Chobby, ако је тел исправан, нема шта да се нећкаш.
У ствари, једино може пити проблем што га можеш испробати са о ако га претходно платиш :/
Јбг, некад се мораш коцкати.
 
Pazi da ne ispadne da je kraden. Džaba da navlacis policiju sebi na vrat ( nema veze što je vakum pakovanje)
 
Telefon je u vakumu, ne mogu da proveravam ništa.. Dečko je u 3 majčine od mene, 360km, a nema auto da se nađemo ni na pola puta... Moja neka logika je da sa tih nekih 170ak jura što utšedim imam za neki kvar i to veći, ne računajući ekran :)

Jeste malo kocka a ja ne volim da se kockam baš... Pogotovu ne za te pare. Ali je opet i primamljivo u pm.
 
A kako ćeš se obezbediti da ne dobiješ ciglu ili cepanicu? Ja stvari toliko skupe nema šanse da bih uzimao kurirom.
 
Telefon je u vakumu, ne mogu da proveravam ništa.. Dečko je u 3 majčine od mene, 360km, a nema auto da se nađemo ni na pola puta... Moja neka logika je da sa tih nekih 170ak jura što utšedim imam za neki kvar i to veći, ne računajući ekran :)

Jeste malo kocka a ja ne volim da se kockam baš... Pogotovu ne za te pare. Ali je opet i primamljivo u pm.
Strpi se malo, zaobidji ti tu kupovinu. To ti je moj savet. Rizikovati bez potrebe...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Lik je na sajtu 4 godine, Ima skoro 100 pozitivnih, dopisujemo se preko vibera, šalje ličnu kartu... Ali svakako mi nije svejedno.
 
За те паре само очи у очи.
Пусто ти оцене, то може и сам себи да продаје и набија оцене, то не можеш да знаш.
А личне карте код нас баш и нису поуздан документ :)
 
Odakle je lik, mozda ima neko sa foruma ko je blize njemu da ti zavrsi kombinaciju il bar da vidi gde ovaj zivi ako su u istom mestu, dal ga zna mozda, ima dosta clanova na forumu neko je mozda bas iz njegovog mesta.
 
Искрен савет за тебе.Послушај ДОБРО све што су ти момци овде рекли и уради тако.За те паре ишао бих лично а и цела прича ми је мало шарена.
 
Slažem se sa prethodnim komentarima, imam ga 2 dana, vredi svakog cimanja[emoji3]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ne prestaje da oduševljava, od baterije i fp senzora do fluidnosti i brzine i kamere

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Tamo i nazad je put 700km. JOš 50, 60e.

Ako bude pristao prvi da pošalje ok, ako ne, videćemo. Konfuzno dosta :)
 
Jel moze neko da mi napise kakva je kamera na, mate 10 pro posto cu ga uzeti ovih dana, procitao sam negde da i nije nesto to jest da u uslovima slabijeg osvetljenja slike su katastrofalne, tako da me zanima misljenje nekog ko poseduje stvarno ovaj telefon.
 
Nazad
Vrh Dno