Šta je novo?

Honor Band 3

Ako neko nabavi Honor Band 4, voleo bih da čujem utiske iz prve ruke. Merkam ovu narukvicu...
 
Ako neko nabavi Honor Band 4, voleo bih da čujem utiske iz prve ruke. Merkam ovu narukvicu...
Takođe. A posebno me zanima da li je i dalje default retardirani kineski jezik za nepodrzane jezike\regione i da li postoji verzija sa default engleskim jezikom.

Poslato sa EML-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Набавио сам је прије 10-ак дана. Прије ње сам имао све верзије Xiaomi Mi Band-a, али ни један се не мoже мјерити са Honor Band 4. Одлична је видљивост на сунцу, a што се тиче мануелног подешавања језика и даље не може.
 
Батерија траје неких 15-ак дана, али се нисам придржавао рестрикција за продужење трајања. Одушевила ме је видљивост на сунцу. Једина мана је што не могу одбити позиве преко наруквице (не функционише), али мислим да ће то средити неким будучим апдејтом.
 
Sad gledam ove postove iznad pa ne znam da li imamo istu stvar, Honor Band 4? Ne, ne traje baterija 15 dana, traje u najboljem slucaju 5 dana ukoliko ukljucis sve. Znam jer sam ga punio vec 3 puta za ove dve nedelje. Poziv mozes da odbijes bez problema na narukvici, probao na Xiaomi, Honor, Samsung i iPhone telefonima. A i dva puta je vec bio firmware update, pre tri dana je bio jedan ali mogao si da odbijes poziv i pre toga. Mute ne radi sa narukvice sa Android telefonima ali i to je mozda do nekih dozvola aplikaciji, na iPhone radi.

Ne postoji izbor jezika ni na narukvici ni u aplikaciji, na android telefonima je dovoljno da jezik na telefonu bude engleski, za iPhone mora i region da se promeni na odgovarajuci.
Bolje se vidi Honor Band 4 na dnevnom svetlu nego Mi Band 3 sto i nije bilo tesko jer Xiaomi se ne vidi uopste.
Nema problem sa prikazivanjem specijalnih karaktera, poruka koja dodje na cirilici se takodje prikazuje kako treba.
iOS aplikacija u aktuelnoj verziji nema mogucnost biranja od kojih aplikacija ce da prikazuje notifikacije pa ih prikazuje sve kako se pojavljuju na telefonu, na Androidu mogu da se ugase koje nisu potrebne.
Sto se tice merenja, koraci, puls, kalorije, spavanje, dremanje cini mi se da je ok, rekao bih da je relativno tacno. Climbing nikad nije izmerio nista.
Stiglo mi je za 12 dana u Srbiju, prodavac je imao opciju da ide preko singapurske poste uz neku smesnu doplatu od 50 centi, cak ga ni ovi sa carine nisu gledali sto je prilicno neverovatno za nisku carinu.
 
Uh. Znaci mora uskoro da se pređe na honor band4 :)

Da li je na njega Kinez stavio oficijalni global rom ili neku kinesku spletku ? Da li dobijaš updejte sw za taj band4 ?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Одлична рецензија. Браво. Да причмо о истом уређају, али ја сам искључио константно мјерење пулса и праћење сна. Осим тога, не нисим је по ноћи док спавам. И даље не могу одбити позиве, иако мислим да је до тога што сам на бета верзији ОС-а. П.С.
Sad gledam ove postove iznad pa ne znam da li imamo istu stvar, Honor Band 4? Ne, ne traje baterija 15 dana, traje u najboljem slucaju 5 dana ukoliko ukljucis sve. Znam jer sam ga punio vec 3 puta za ove dve nedelje. Poziv mozes da odbijes bez problema na narukvici, probao na Xiaomi, Honor, Samsung i iPhone telefonima. A i dva puta je vec bio firmware update, pre tri dana je bio jedan ali mogao si da odbijes poziv i pre toga. Mute ne radi sa narukvice sa Android telefonima ali i to je mozda do nekih dozvola aplikaciji, na iPhone radi.

Ne postoji izbor jezika ni na narukvici ni u aplikaciji, na android telefonima je dovoljno da jezik na telefonu bude engleski, za iPhone mora i region da se promeni na odgovarajuci.
Bolje se vidi Honor Band 4 na dnevnom svetlu nego Mi Band 3 sto i nije bilo tesko jer Xiaomi se ne vidi uopste.
Nema problem sa prikazivanjem specijalnih karaktera, poruka koja dodje na cirilici se takodje prikazuje kako treba.
iOS aplikacija u aktuelnoj verziji nema mogucnost biranja od kojih aplikacija ce da prikazuje notifikacije pa ih prikazuje sve kako se pojavljuju na telefonu, na Androidu mogu da se ugase koje nisu potrebne.
Sto se tice merenja, koraci, puls, kalorije, spavanje, dremanje cini mi se da je ok, rekao bih da je relativno tacno. Climbing nikad nije izmerio nista.
Stiglo mi je za 12 dana u Srbiju, prodavac je imao opciju da ide preko singapurske poste uz neku smesnu doplatu od 50 centi, cak ga ni ovi sa carine nisu gledali sto je prilicno neverovatno za nisku carinu.
 
Мислим да је ово глобал, али нисам сигуран....
Uh. Znaci mora uskoro da se pređe na honor band4 :)

Da li je na njega Kinez stavio oficijalni global rom ili neku kinesku spletku ? Da li dobijaš updejte sw za taj band4 ?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Sad gledam ove postove iznad pa ne znam da li imamo istu stvar, Honor Band 4?
Stiglo mi je za 12 dana u Srbiju, prodavac je imao opciju da ide preko singapurske poste uz neku smesnu doplatu od 50 centi, cak ga ni ovi sa carine nisu gledali sto je prilicno neverovatno za nisku carinu.

Jel može informacija odakle si ga naručio i koliko te je izašao ? Pretpostavljam da si uzeo standardnu verziju a ne running edition.
 
Ја и даље не могу да одбијем позив. Можда зато што сам на Андроиду 9!?
 
Povezi narukvicu sa nekim drugim telefonom pa probaj, 5 minuta posla i ne gubis nista kad se vratis na svoj.

Novi update danas, neke sitnice i novi watchface, nije nesto ali eto...
 

Prilozi

  • IMG_6781.JPEG
    IMG_6781.JPEG
    122.8 KB · Pregleda: 79
  • IMG_6802.jpg
    IMG_6802.jpg
    239.7 KB · Pregleda: 101
A izbor jezika nezavisno od jezika telefona? Mada to ce pre biti(ako ikada bude) u okviru update-a hiawei health aplikacije.

Poslato sa EML-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Jel mize da se namesti ovakav sat na honor band 3?
c690c7244d6353f08691c04018974953.jpg


Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Je l' poredio neko pominjani Honor Band 4 sa Garmin Vivosmart 3 narukvicom? Ili generalno kakvo je mišljenje o Garmin narukvicama?
Nisam naišao na forumu ni na šta o ovome.
 
Nazad
Vrh Dno