Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Ovi skuplji telefoni su stvar prestiza,dati za telefon 800e je ludost,neko za te pare kupi solidnog jugica da ne ide peske..:)

taj sto kupuje telefon od 800 evra sigurno ne ide peske (osim ako ne zeli, zdrav zivot i to), a i ako kupuje auto sigurno ne kupuje jugica.

ja iskreno mislim da je bolje uzeti flagship prosle generacije, nego mid ranger trenutne. u konkretnom slucaju mislim da je nexus 6p bolji uredjaj od ovoga u svakom pogledu. e sad kako svariti on screen tastere i nakaradan raspored istih boga pitaj.... -.-
 
Nexus 6p je gotov sa podrskom a i tesko da je 200e.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Gledam testove,sve izgleda super,al sto urnisase kameru onako,aj slike su ok,ali snimak,kvalitet ocaj,stabilizacija da ne pricamo...Nadjoh snimke sa starog Lg 2X sa modovanom Lg cam app,kvalitet snimka neuporedivo bolji,a tel iz 2010/11 nzm tacno :/
 
taj sto kupuje telefon od 800 evra sigurno ne ide peske (osim ako ne zeli, zdrav zivot i to), a i ako kupuje auto sigurno ne kupuje jugica.

Ma znam par njih koji rade za 200-250 evra mesecno i stekaju da bi kupili neki skup telefon LG,Samsung,IPhon,samo zarad nekog cirkusa,a ide na posao autobusom,ili ceka na putu da mu naidje neki kolega i poveze ga na posao..krastavac,siguran sam da ima i mnogo drugih primera kod ljudi koji se odricu nekih stvari koje treba biti normalne u zivotu,poput odece,hrane,ako ne neki bolji auto ono barem neki jeftiniji da se ne ide peske,jer auto vise nije luksuz vec potreba za razne stvari,a ne da bace sve to u zapecak zarad Samsunga 8,ili nekog u tom rangu..Razumem kategoriju ljudi koji imaju dobar posao i mesecnu zaradu od 700-1000 evra,pa i oni sto zaradjujui vise od toga,oni mogu priustiti sebi pristojnu tehniku i automobile,i sta ti znam sta jos..Ali ne razumem ovu prvu kategoriju koju sam opisivao na pocetku posta,radije ce kupiti telefon od 600 evra,nego zameniti izlizanu trenerku i pohabane patike,i snalaziti se kako da ode na posao gde ce zaraditi minimalac 200-250 evra za 10-12 sati rada,ali zato mora da pokaze da ima samsung 7 edge,krastavac..Ima takvih primera svuda..Aj necu da trolujem temu..

Sto se tice ovog telefona iz teme,kao sto neko napisao nista posebno i epohalno,videcemo utiske novih kupaca,pa odnos cene i kvaliteta,i onda ga uporediti sa nekim drugim brendom koji ima istu cenu a mozda nudi vise..
 
Poslednja izmena:
Preteruje...sacekace se malo.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Ne znaju ljudi ni šta prodaju [emoji23][emoji1212]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne znaju, ali prodaju i to veoma uspešno.
Zanimljiv mi je ovaj A1.
Videćemo. Madaaa ovaj Mi Note 2 teško koji može da obori s' nogu (po meni).
 
Izgleda da su dobili mi5x u poznatoj radnji na L. Kosta 28k
 
Ma znam par njih koji rade za 200-250 evra mesecno i stekaju da bi kupili neki skup telefon LG,Samsung,IPhon,samo zarad nekog cirkusa,a ide na posao autobusom,ili ceka na putu da mu naidje neki kolega i poveze ga na posao..krastavac,siguran sam da ima i mnogo drugih primera kod ljudi koji se odricu nekih stvari koje treba biti normalne u zivotu,poput odece,hrane,ako ne neki bolji auto ono barem neki jeftiniji da se ne ide peske,jer auto vise nije luksuz vec potreba za razne stvari,a ne da bace sve to u zapecak zarad Samsunga 8,ili nekog u tom rangu..Razumem kategoriju ljudi koji imaju dobar posao i mesecnu zaradu od 700-1000 evra,pa i oni sto zaradjujui vise od toga,oni mogu priustiti sebi pristojnu tehniku i automobile,i sta ti znam sta jos..Ali ne razumem ovu prvu kategoriju koju sam opisivao na pocetku posta,radije ce kupiti telefon od 600 evra,nego zameniti izlizanu trenerku i pohabane patike,i snalaziti se kako da ode na posao gde ce zaraditi minimalac 200-250 evra za 10-12 sati rada,ali zato mora da pokaze da ima samsung 7 edge,krastavac..Ima takvih primera svuda..Aj necu da trolujem temu..

Sto se tice ovog telefona iz teme,kao sto neko napisao nista posebno i epohalno,videcemo utiske novih kupaca,pa odnos cene i kvaliteta,i onda ga uporediti sa nekim drugim brendom koji ima istu cenu a mozda nudi vise..

Tesko ce neko sa platom od 700e pa i 1000 da priusti i dobar auto i dobar telefon...
Mislim moze ako nema porodicu, ima svoj stan koji ne odplacuje i ipak steka za auto i telefon.
Realno ovaj tel se ne isplati kupovati za vise od 200e. Precenjen kao i svi uglavnom
 
Gdje uporedjujete jbni telefon sa automobilom koji je daleko veca i ozbiljnija investicija. Bolje i ne kupovati auto nego kupivati u vrijednosti i najskupljeg telefona, jer ces imati vise troskova oko njega nego sto vrijedi.

Ali krastavac, nije u zivotu samo telefon i auto, treba ne oskudjevati ni u cemu, to je moja neka vodilja, volim da imam sve makar prosjek, nego par stvari ultra mega giga skupe, a ostalo ili nemam ili je njesr neko.


Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znaju, ali prodaju i to veoma uspešno.
Zanimljiv mi je ovaj A1.
Videćemo. Madaaa ovaj Mi Note 2 teško koji može da obori s' nogu (po meni).

Moram da se složim za Mi Note 2, ali za mene još uvek nažalost neplativ... ipak ta dva telefona nisu iz iste kategorije.
 
Ne znam sta je ludje ovi sto zacenise fon ili ove radnje sto pokusavaju da dovedu u zabludu kupce sa oznakom 5x(a1) .

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
^ baš vala, alavi prodavci, prate ovde temu, vide na šta se nalažila raja :D

Zar vam taj Mi Note 2 nije ostao na Android 6.0, poređenje sa telefonom koji fura čist google? Kapiram da A1 gledate zbog podrške...
 
Ajde de. Kakve, ti, konkretno, prednosti imaš na 7.0 ili 7.1 a nemaš na 6.0 ili 6.01?
Mene je 7ca smorila sa Permissions. Ubiše Boga...
Aplikaceije koje ja koristim rade jednako dobro i na 6.x i na 7.x Androidu.
Jbm li ga.

Koliko sam skontao 5X je samo za Azijsko tržište?
 
Poslednja izmena:
Stigao i kod Valdimira, 230e. Sačekaću još, da vidim šta će biti sa cenom.
 
Poslednja izmena:
Mno-go je 230€ (po meni).

200€ nekako prihvatljivo.
 
Nisu im jos stigli...samo su nabacili oglase.Da sacekace se da padne na 200 ili ispod.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Jeste puno 230, da je 180-200 bilo bi prihvatljivije. Šta mislite koliki je mob uživo, po snimcima mi deluje da je veći od npr redmi note 4, a valjda imaju istu dijagonalu ekrana
 
A1 155.40 x 75.80 x 7.30 , 168.00g
note4 151.00 x 76.00 x 8.30 , 175.00g
 
Veci je , ima vece bezele gore i dole...

Sent from my Redmi Note 4X
 
Max je phablet. Ovo je regular ;)

Sent from my Redmi Note 4X
 
Phablet je bila 5.5 dijagonala nekada, sada je to neki standard. :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
treba mi telefon na kome cu da testiram android aplikacije
preporucili su mi ovaj u nekom cenovnom rangu od 200e

da li mislite da ima sanse da dobije bar jos jedan update posle osmice?

ovo ostalo mi i nije preterano bitno, ne uzimam ga da ga nosim svaki dan
 
Nazad
Vrh Dno