Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Iskreno, mislim da ce najmanje xiaomi korisnika kupovati ovaj telefon. Za njih je predvidjen 5x. A1 je vise za fanove vanile i one koji ne mogu da dodju do Pixela a zele stock + 4 gb rama :)
Prvi ja se razmisljam o prodaji s7e i kupovini ovog telefona, naravno ne bi mi palo na pamet da flesujem miui :D
 
Ovo ce biti moj sledeci fon sigurno :D

Razmisljao sam o Mi Max dok ovaj nije izasao, ali ovaj mi je nekako najizbalansiraniji za ono sto meni treba.
Necu uzimati skoro, ali kad budem uzimao, 99% ce biti ovaj tel.
 
Zar to sve što ovaj telefon pruža ne može da se dobije sa custom rom na note 4x npr?

Može, može, čak je i stabilan. Koristio si verovatno, znaš.

Samo su ovi iz Xiaomi-a jajare, 2-3 meseca im je potrebno da izbace kernel source. Inače, kernel im je prilično baziran na CAF-u, u većini slučajeva.

A dobro je što imaju developer weekly ROM, odličan source za proprietary blobs. I pružaju zvanična preuzimanja za firmware(ne kao Huawei).

...naravno ne bi mi palo na pamet da flesujem miui :D

To nikako :D
 
Poslednja izmena:
Hahahha, moracu onda preko poruka nekoga da smaram. Salim se.

Elem, onaj Indus sto je Loznica okacio klip je prilicno nahvalio zvuk na slusalicama. FP sam primetio da je malo sporiji, kamera u LL je losa, ali to je ocekivano.. Cak se i skuplji telefoni muce u LL.
 
Ako se uporedi RN4 4/64 sa Mi A1 ispada mala razlika u ceni, te nema razmišljanja koji uređaj kupiti. Jedini momenat za razmišljanje je baterija, mada će taj korak verovatno kratko trajati ☺.
Što se tiče kamere, trenutno jeste loša, srednje žalosna, ali će verovatno u saradnji sa google napraviti boljitak. Vidite samo šta je GCam HDR+ napravila od RN4 senzora, jako upotrebljiv foto aparat ☺.
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da će kamera biti OK ...
Jednostavno nije im u interesu :)

Kad bi ovaj telefon imao kameru kao 5X i 6P pa pola ljudi ne bi gledalo dalje šta da kupi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad uzmes u ruku nokiu 6 shvatices da je sve cvrsto, utegnuto kao tenk da drzis u ruci
To vazi i za neke lowend telefone. Ne krcka ni meni mi5, a jerry ga lomi na videu kao napolitanku. Sve je to relativno i kao sto rekoh, sem te ploce i 20 srafova, ne vidim nista kvalitetno na HMD.
 
Jel proverio neku onu cenu od 215e, jel ih lik stvarno ima po toj ceni ili navlaci ljude?

Cena je vrh svakako, ja sam ocekivao nesto oko 250e

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
To je to - početna cena kod proverenog prodavca ...

[YOUTUBE]nDkvEXFQoLY[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Samo treba proveriti pre kupovine da li ima b20...
 
Kazu da ima. Na android authority za mi mix 2 kazu da ima vise bandova nego bilo koji do sad fon
Izgleda da su se malo opasuljili
 
Piše gore na oficijelnom sajtu da ima , sada verovatno se misli na EU verziju tipa ona koja se prodaje u Ugarskoj . Pitanje je samo odakle ga nabavljaju ns dileri

Evo šta pišu Rusi na 4pda..

61196c7b9b1293f1fca08bb0e8c559d1.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je malo čudno što nema FM radio, pogotovo što su zadržali IR blaster.
 
Hoce li se razvijati apk MI Camera na Playu ili ide samo sa RoMom. Ne bi im to lose bilo.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Shut up and take my money![emoji1]

Konacno neki interesantan telefon.Cim postane dostupan, cu da dograbim crni.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Crni je i meni jako lep.

Sent from my S6 Edge
 
Kakva bruka od telefona za smesne pare. Porucen, ceka se sledeca nedelja.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 
Xiaomi Mi A1 Global Rollout Begins With India
Xiaomi had announced during the launch that the Mi A1 will be available in a total of 37 countries. However, it has not disccosed when these other countries will get it.

The Mi 5X doesn’t support LTE Band 20 neither does the Mi A1 sold in India. On the other hand, the Mi A1 that is listed on the Vietnam site has support for Band 20. If this band is important to you, then it is best you wait till the phone is available in your country.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Poslednja izmena:
meh, ja odustao.... nije me impresionirao ekran... ali svakako izuzetan telefon, bas sam se bio zagrejao da ga uzmem...
 
Ako je ekran kao na 4x, onda mi ne treba nista bolje. Ima li d2w?
 
Ja koliko sam cuo ta tianma je dobra, uostalom pa ne moze se mnogo ocekivati od telefona koji kosta 200e.. :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno